Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_margarett

czy warto zostawić faceta z którym ma się dziecko?

Polecane posty

ehhh trudna sprawa... przez całą ciąże zero wsparcia, dręczył mnie tylko, romansował z innymi babami itd co prawda jak urodziła się mała to się zmienił ale i tak nie interesują go moje uczucia... mam do niego taki żal o to jak się zachowywał ze nie chce dłużej tego ciągnąć. rodzice to mnie chyba zlinczują bo jak mi to powiedzieli nie chcą w domu panny z dzieckiem i że większość kobiet to przeszła... A może dać mu jeszcze szanse? pójść na jakąs terapie itd zdaje sobie sprawę ze dziecko potrzebuje ojca a on nie jest takim złym ojcem... DORADŹCIE COS BŁAGAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiiop
Nie dasz sobie rady bez mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj bardzo Ci wspolczuje kochan
Ja mam podobną sytuację.Tyle,że ja nie mam rodziny.Moj facet mnie nigdy nie zdradzal,ale czesto na koniec pracy pił a jak wracał do domu to potrafił mnie uderzyć,nawet w ciazy.Musialam to przezyc,po jakims czasie sie zmienil.Juz nie bije,odkad maly sie urodzil nie pije,ale dalej czuje sie z nim zle,nie moge mu wybaczyc tego wszystkiego,tym bardziej,ze nieraz potrafi mnie za nic wyzywac. Takiego zawsze warto zostawic,ale co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni raz widziano
DASZ SOBIE RADĘ! Masz dać się poniewierać bo rodzice są ciemni jak tabaka w rogu? Weź dziewczyno MYŚL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuki-n
Stało się i nie ma co sobie wyrzucać, że wiedziałaś z kim się wiążesz. Taki toksyczny związek bardzo źle wpływa na dziecko. Wiem to z własnego doświadczenia, bo moi rodzice byli ze sobą z obowiązku, nie z miłości. Odbiło się to na mojej psychice, do dziś nie potrafię związać się z żadnym mężczyzna. Mówisz, że Twój facet nie jest złym ojcem, więc nie musisz ograniczać mu kontaktów z dzieckiem. Po prostu odejdź od niego. Dziecko nadal będzie miało dwóch rodziców, a Ty będziesz miała szansę ułożyć sobie na nowo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra siostry grzesznicy
Tak,jasne tylko dla dziecka to juz nie bedzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygi Zogi
Zostaw dziecko facetowi, a sama sobie hulaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
wnies o wysokie alimenty i zyj po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygi Zogi
Dobry żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
akurat pisalam serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
wiem jak sie czujesz i jesli masz dokad to odejdz bo bycie z kims kto sie z toba nie liczy to koszmar,nie badz z nim tylko dla dziecka bo ono tez kiedys zrozumie co sie dzieje a ty sie wykonczysz,im dluzej tym gorzej tak jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygi Zogi
Jak się dobrze gniesz to mogę cię przygarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania33
niestety to bywa tak ze dziecko urośnie , będzie nastolatkiem a ty już kobieta ok 40 Dziecko juz ciebie nie będzie tak potrzebowało a ty będziesz sama w związku bez przysłosci , zrezygnowana , zapuszczona i przkonana ze juz nic dobrego cię nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam,nie mam
słów na waszą głupotę.Bił ale przestał,romansował ale przestał........Zacznie znowu tylko trochę poczekajcie.Dziecko dobrze wychowane i bardzo kochane nigdy nie straci więzi z matką i nigdy nie będziesz sama.A facet to obcy czlowiek jak jest niefajny to zza drzwi go wystaw. Nawiasem mowiac po 40 jak ma sie odchowane dziecko i troche kasy to swiat stoi otworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoli
uciekaj jak najpredzej,bo bedziesz miała tak jak ja.własnie wrociłam z pracy a ten huj najebany ze na nogach nie umie stac,miały go dzieci nie widziec nigdy pijanego bo on musiał na ojca patrzec a ogladaja gnoja juz 10 lat,ja nie umiałam od niego odejsc lata temu a teraz juz za pozno,dzieci,dom ,kredyt, ty zawczasu uciekaj,nie chciej zeby dziecko ci powiedziało ze nienawidzi tatusia.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess12041995
hej dziewczyny mam problem.. mam dziecko z chłopakiem do którego już nic nie czuje .. poprostu uczucie wygasło nie wpierał mnie w czasie ciąży dokuczał i robi to nadal.. co robić? .. w stosunku do dziecka nie jest dobry krzyczy na niego trzyma go na siłe gdy nie chce zasnąć... rozmawiałam z nim kiedyś na temat rozstania powiedział że zabierze dziecko! i kto sie nim bedzie zajmował??? pracuje na czarno więc na alimenty nie moge liczyć . mam też problem bo mieszkam u rodziców oni go bardzo lubią.. tymczasem nic nie wiedzą o moich planach... mają go za idealnego zięcia chce odejś puki nie mamy ślubu.. prosze was o porade mam 20 lat nie chce z nim być na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×