Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_margarett

czy warto zostawić faceta z którym ma się dziecko?

Polecane posty

ehhh trudna sprawa... przez całą ciąże zero wsparcia, dręczył mnie tylko, romansował z innymi babami itd co prawda jak urodziła się mała to się zmienił ale i tak nie interesują go moje uczucia... mam do niego taki żal o to jak się zachowywał ze nie chce dłużej tego ciągnąć. rodzice to mnie chyba zlinczują bo jak mi to powiedzieli nie chcą w domu panny z dzieckiem i że większość kobiet to przeszła... A może dać mu jeszcze szanse? pójść na jakąs terapie itd zdaje sobie sprawę ze dziecko potrzebuje ojca a on nie jest takim złym ojcem... DORADŹCIE COS BŁAGAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
Chcesz się z nim męczyć dla zasady? Owszem dziecko potrzebuje ojca ale też i matki -matki szczęśliwej a nie pomiatanej przez ojca. Dziecko widzi wiele i uwierz, że wasze wzajemne stosunki też będzie widziało. Z ojcem może się spotykać i kontaktować nawet gdy nie będziecie razem. Przemyśl sobie swoje priorytety i zastanów się czy warto poświęcać siebie w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taaaaaaaaaam
nie wiem czy warto. ja bym go zostawila. jestem samotna mama. z wyboru. moj byl babiarzem. i jak sobie pomysle ze cale zycie mam sie martwic i zastanawiac czy mnie zdradza... jak sie spozni pol godz to pewnie znowu sie z jakas rucha. sorry za slownictwo. ale taka prawda. a u mnie byla taka sytuacja za jak bylam w ciazy rodzice tez mi glowe suszyli. ale jak malenstwo przyszlo na swiat zakochali sie w niej i jakos im zlosc przeszla. mialam dola przez pol roku. ale z kazdy dniem mam glowe coraz wyzej :D ale kazda sytuacja jest inna. kazda kobieta tez. moze sie facet zmieni? ojciec jest potrzebny. widze jak moja corka lgnie do mojego taty. takie decyzje nigdy nie beda latwe. wspolczuje. bo jestes w takiej sytuacji ze nie wszyscy bede zadowoleni z Twojej decyzji. i kogos zranisz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miej wyrzutów sumienia. ratuj swoje i DZIECKA życie a nie jego. kurwiarz będzie kurwiarzem i nic go nie uleczy. tak jak alkoholik będzie alkoholikiem przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Cię przy nim czeka? Nic dobrego, a dziecko będzie miało ojca czy tak czy siak. Ty zmarnujesz sobie życie, a na koniec jeszcze takim draniem będziesz się opiekować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etewhwjh
Trzeba było dupy dawać jakimś przystojniakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×