Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość dośkaaa
ja też chce tu pisać i nie być wykreślona. Witam. NICK...........WIEK.............TP.................PŁEĆ... ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. ......Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... ....Lublin Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. ..........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk kuchareczka............23...........12 marzec.........c.............W-wa MzD.....................29...........12 marzec.........c.............Radom Dośka...................27............23marzec............?.....................gorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośkaaa
Megan jak chcesz sie wpisać zrób to poprawnie bo uciełaś tabelke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dośka dopisz się proszę do tabelki powyżej bo tam zrobiłam małą korektę dopisz się w w kolejności terminu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, przeciez nawet jak ktos kogoś skreśli to i tak można czytać ten topik i co to da... zupełnie nie rozumiem pozatym róznie bywa czasami 6 stron zapełnia sie w 2 dni! pozatym jesteśmy w ciąży więc prosze nas nie denerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośkaaa
sory megan nie popatrzyłam wpiszesz mnie poprawnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Dośka wkleiłam Cię już na właściwe miejsce :) NICK..................WIEK.............TP...........PŁEĆ.. . ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... .. ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. .........Radom kuchareczka..........23...........12 marzec.........c.............W-wa MzD.....................29...........12 marzec.........c.............Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... .. ....Lublin megan990..............30...........16 marzec........C?............ Śląsk Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin Dośka...................27............23marzec........?...........gorzów agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. .........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan990 ja wg usg mam na 10-11 :) ale też wstawiłam z om, przy każdym usg data się zmienia, więc zobaczymy jak się będziemy sypać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikunia od 4 pazdziernika ma być, zastanawiam się,na allegro są bardziej jak rogal, nie wiem może jak ją zobacze to zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula8889
Witam Kochane, postanowiłam też napisać, mójj termin to 25 marzec, obecnie męczy mnie kaszel i katar macie może jakies dobre domowe sposobyna przeziębienie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też muszę ją zobaczyć na żywo ale mam jeszcze troszkę czasu bo z moim brzucholem jeszcze da się spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sądzicie o tym zeby sie przenieść na inne forum zamknięte? Żeby nam żadne korektory które nie wiem skąd się wzieły nie rządziły. Na babyboom można założyć wątek. Witam nowe marcowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośkaaa
no bez jaj ze bedziemy sie przenosić:O i co ci się stało ze ktoś sobie cos tam napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja też nie jestem za przenosinami na inne forum, no chyba że któraś stworzy własne i tam sie przeniesiemy. Ja dzis w 15 tygodniu ciąży i zastanawiam sie czy wszystko ok. Tyle sie czyta o tym że dzidzia w brzuszku przestaje oddychać i nawet o tym nie wiemy:( A do usg jeszcze miesiac czasu.chyba nie wytrzymam i umowie sie na nastepny tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberr zaraz wezmę młotek i wibiję te wszystkie złe myśli z głowy. Wszystko jest dobrze kochana. Rośnie w tobie malutki człowieczek. Jest zdrowy i cały czas rośnie :) Tak masz od dzisiaj myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Ann ale jak sie dlugo nie widzi maluszka na usg i nie czuje ruchow(bo za wczesnie) to czasem takie glupie myśli do głowy przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ale zamieszanieee :) dziewczyny na inne/prywatne forum lepiej sie przenieść jak juz się poznamy i będziemy miały "wypracowaną" stałą grupę. bo bez sensu teraz sie przenosic, podawać namiary i hasła i co? z nami przeniosą się wszystkie parszywe kafeteryjne trole co nas podczytują i sieją zamieszanie pisałam na grudniówkach 2008 od samego początku topiku i dopiero po 3 latach przeniosłyśmy się na prywatne forum. teraz tam mamy pełne zaufanie, wszystkie dziewczyny pewne/sprawdzone. mamy swoje adresy, telefony, zdjęcia + nie raz się widywałyśmy na żywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, może poczekajmy jeszcze z miesiąc na kafe, bo pewnie zgłoszą się jakieś nowe dziewczyny z marcówek i będzie nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mnie tez wykreslono a ja czytam Was codziennie, moze rzadko pisze ale co rano wchodze i czytam. dopisuje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........PŁE .. . ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... .. ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. .........Radom kuchareczka..........23...........12 marzec.........c.............W-wa MzD.....................29...........12 marzec.........c.............Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... .. ....Lublin megan990..............30...........16 marzec........C?............ Śląsk Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa Patra24..................25...........18marzec.........S.........Gdynia B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin Dośka...................27............23marzec........?. ..........gorzów agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. .........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie jakies sprawdzone sposoby na abol głowy? łapie Was czesto? mnie prawie codziennie boli glowa, a przedciaza leczylam sie na migrene, teraz nie chce brac zadnych leków ale czasem nie moge wytrzymac. Macie cos sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej niech nikt nikogo nie wykresla!! patra - mnie tylko apap pomaga. zadnych domowych sposobów :( dziewczyny własnie spaliłam... ziemniaki!! nigdy nie przydarzyło mi sie nic podobnego!!! normalnie wygotowała sie woda i ziemniaki sie spaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Witam sporo nowych mamuś marcowych, ale zamieszkanie się małe zrobiło przez jakieś idiotyczne wykreślanie. Ja dziś cały dzień spędziłam w łóżku bo bardzo słaba jestem, do lekarza idę za 2 godziny także odezwę się po wizycie i zdam relacje, trzymajcie kciuki aby wszystko było ok. Ann8912 bardzo mi przykro z powodu tak późnego poronienia, dobrze, że mimo wszystko idziesz do przodu i starasz się myśleć pozytywnie bo inaczej by człowiek zwariował. Co do mamy, która udzielała się w sprawie kejtii to chyba dobrze nie doczytała bo o ile dobrze pamiętam kejtii nie mieszka z teściami ale tatą... także jeśli już ktoś chce kogoś oceniać to najpierw trzeba czytać ze zrozumieniem:) Madziula8889 współczuje przeziębienia mnie też ono męczy trzeci dzień kilka stron wcześniej Olinek82 podawała kilka sprawdzonych sposobów. Ja na razie zainwestowałam w isle, soki malinowe, mleko z czosnkiem i wodę morską do nosa. Ja też mam zamiar jak brzuszek już sporo podrośnie kupić sobie poduszkę rogala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jakos sie ztym bolem przemecze. z lekami wole poczekac na gorączke jak zima przyjdzie i przeziebienie ostre. ja tez kiedys ziemniaki spalilam :) Kancialupka trzymam kciuki za wizyte, a robilas morfologie? napisz jak bedziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim:) Witam nowe mamusie. Z tym wykreślaniem to lekko ta pomarancza przesadziła. Nie pisze u nas to co się wtrąca. Ann współczuje Ci z powodu takiej straty... Napewno nie jest Ci teraz lekko. Ale najważniejsze to to że się nie poddajesz. U mnie nieststy z rana było strasznie pochmurno - obudziłam się z koszmarnym bólem głowy. Niestety musiałam wziąć appap:/ Do tego dziś znowu twardniał mi brzuch.... Ja chyba już musze zainwestować w tego rogala bo nie moge sobie znaleźć pozycji do spania. Brzuszek już mam dość spory:) Kancia czekamy na informację. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. meaaa widzę że Ciebie też ziemniaki "nie lubią":) moje też sie wczoraj spaliły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa heh to po obiedzie zdje się ;P patra24 dzięki, morfologię robiłam wyszła anemia w połączeniu z przeziębieniem i ciążą pewnie stąd te moje omdlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×