Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość Mufinka_81
NICK..................WIEK.............TP...........PŁE .. . ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... .. ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C? . .........Radom kuchareczka..........23...........12 marzec.........c.............W-wa MzD.....................29...........12 marzec.........c.............Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... .. ....Lublin megan990..............30...........16 marzec........C?............ Śląsk Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa Patra24..................25...........18marzec.........S. ........Gdynia B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin Dośka...................27............23marzec........?. ..........gorzów agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. .........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk Mufinka_81..............31..........24 marzec.........?.............Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Patra24 daj proszę linka do tych ćwiczeń z piłką ;) też kupiłam piłę :))) ale narazie groźnie na mnie spogląda z konta w którym ją zostawiłam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
*kąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa:) dodawajcie zdjęcia brzuszków bo ciekawa jestem jak tam u was. Patra zdjęcie które chcesz dodać na fotosik.pl nie może mieć większego rozmiaru niż 4,4 MB> ja też dopiero dziś uczyłam się jak to wszystko działa;P Mufinka_81 nie przejmuj się żadnymi korektorami tylko śmiało się dodawaj do listy:) Rodzinka zaopatrzyła mnie w leki, których nie mogłam nigdzie kupić u siebie, także wielkie kurowanie ciąg dalszy. Teść kupił mi dzisiaj wołowinkę i cielęcinę, teściowa ma mi zrobić na nich zupę pomidorową mmmm już mi ślinka leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę. Wpisujmy się odpowiednio datami porodu. NICK..................WIEK.............TP...........PŁEĆ ..........SKĄD Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... .. ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C? . .........Radom kuchareczka..........23...........12 marzec.........c.............W-wa MzD.....................29...........12 marzec.........c.............Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... .. ....Lublin megan990..............30...........16 marzec........C?............ Śląsk Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa Patra24..................25...........18marzec.........S. ........Gdynia B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin Dośka...................27............23marzec........?. ..........gorzów agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa Mufinka_81..............31..........24 marzec.........?.............Gdynia mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. .........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
KANCIALUPKA nie mów mi nic o jedzeniu, ja właśnie zjadłam 2 piętrowe ;) kanapeczki i dalej mi tam burczy...... na wadze z 1,5 więcej, ale brzucha nie mam jak narazie. Dziś ostatni dzię 15 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, zdjecie maz zrobi jutro to wstawie:) ta piłka do cw jest super, stabilna i samo siedzenie na niej relaksuje a miesnie miednicy same sie cwicza, potem mozna z dzidzia cwiczyc znalazlam proste delikatne cwiczenia na youtube. oto linki : http://www.youtube.com/watch?v=oxGwHgwZFPg http://www.youtube.com/watch?v=9WyC5wdHTIE&feature=relmfu http://www.youtube.com/watch?v=GqJoYWSsGNE&feature=related tylko pamietajcie o rozgrzewce i oddychaniu. ja jeszcze staram sie czesto spacerowac, ostatnio pies mnie pod gorke wciagal bo juz sily nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann8912, malinówka376 super brzuszki:) malinówka376 twój brzusio to już pokaźnych rozmiarów, jak na razie chyba największy z dodanych tutaj;) Mufinka_81 hehe zrobiłam Ci smaka? 1,5 kg na plusie to malutko nie masz się czym martwić, u mnie 3 kg na plusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, niezły syf tu się zrobił. Pomarańczówki, wywalanie z tabelki... Ja nie dopisałam się do dziś, ale z premedytacją, czekam na wyniki. Pomysł, żeby kogokolwiek usuwać jest beznadziejny. Czasami ktoś pisze częściej a czasami, z różnych powodów, rzadziej. Normalnie odechciewało mi się czytać. Brzuszki widzę rosną:) Olinek u mnie wszystko ok. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) B@siek trzymaj się będzie dobrze. Kancia zdrowiej szybko. Co do antybiotyku w pierwszej ciąży byłm na nim 3 razy;/ na szczęście nie odbiło się to na córci. Wica dobrze że się trzymasz. Ile jeszcze musisz czekać na wynik? Śliczne te wasze brzuszki:) Mnie od 4 dni boli głowa prawdopodobnie odzywają się moje zatoki:/ robie sobie inchalacje ale za dużo to nie daje. Do tego przytkało mi uszy i ledwo słysze. Jutro pójdę do lekarza bo zaczyna się robić nieciekawie... Wczoraj wieczorem dostałam skurczów i strasznie twardniał mi brzuch. Pół nocy się męczyłam.... Na szczęście dziś jest ok- narazie... Mam strasznie złe przeczucia. Do gin wizytę mam wyznaczoną na środę. Boję się że będzie coś nie tak. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ... Ann super brzuszek, a ty malinówka masz ogromny :D Dziś skończyłam 17 tyg i moj to o polowe chyba mniejszy :P Ja to ogólnie nie w sosie, mam duszności jakieś dziwne, ciężko mi sie oddycha, do tego znowu mam zatkane uszy, tzn miałam cały czas ale teraz to bardziej mi dokucza. Do tego mam inny krępujący problem i chyba będe musiała sie do lekarza wybrać ...normalnie żyć nie umierać, same problemy..do tego jeszcze dziś zaproszenia musimy rozwieść , tak mi sie chce jak nie wiem co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mufinka z tego co wiem, to podobno usg w ogóle nie szkodzi dzidziusiowi i 100% jest bezpieczne także spokojnie. Witaj w klubie ''niskich lożysk''. Ja od początku ciąży mam nisko, teraz będąc na wizycie myślałam,że się trochę dźwignęło, ale niestety nie. Cały czas nisko. Aśka_Wrocław_89 ja też wczorajszą noc miałam beznadziejną. Po pierwsze o 3 nad ranem obudziła mnie głodomorra, w sumie mało zjadłam na kolacje i byłam zmuszona iść do lodówki. Później zasnąć nie mogłam, skurcze zaczęły mnie nawiedzać, brzuch twardy się robił i w ogóle jakieś durne myśli miałam,że może z Julką coś złego się dzieje:( Przez tą noc jestem nieprzytomna. Na 10 do pracy, oby szybko minął ten dzień. Nie wiem jak wytrzymam. Wczoraj taka padnięta wróciłam po 12h,że nie miałam siły nawet szykować się do spania. Dobrze,że jutro wolne, ale muszę iść na badania ogólne mocz, morfologia ...czyli standard. Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wyskoczył jakiś guz na wzgórku łonowym więc pojechałam rano na pogotowie. Jakiś lekarz mnie zbadał i w sumie dostałam jakiś antybiotyk w maści. Wniosek uważajcie z depilacją w ciąż (rzucam maszynki przechodze na coś innego). W dodatku zrobił mi USG i wszystko ok maleńka strasznie się wierci. Tylko jeszcze zbadał mi szyjke i mam 3cm to mało chyba co ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-deutchland
czesc dziewczyny. nie było mnie kilka dni bo byłam w szpitalu :( siadla mi prawa nerka i odkleja się łożysko muszę leżeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia- a no pokazny, stowka pekla ;) zastanawiam sie czy znow mamy dorodnego dzidziusia czy to wody plodowe czy efekt tego ze druga ciaza tak szybko po pierwszej. Po pierwszej ciazy doszlam sprawnie do ladu, z kilogramami i biodra ladnie sie zeszly, nawet rozmiar spodni ten sam a tu nagle niespodzianka bo z normalnymi dzinsami pozegnalam sie w sierpniu, i odtad nosze po domu dres a tak to spodnie ciazowe z pasem. No ale krotki czas miedzy jedna ciaza a druga wszystko puscilo i mam niezly bebenek ;) U nas dzis niedzielnie leniwie.. mama-deutchland- 3maj sie cieplo wypoczywaj duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-deutschland- 3maj się i oszczędzaj! u mnie znów lipa, rano obudził mnie mega silny skurcz i boli do tej pory, ciekawe co ze mną jest nie tak, że funduję maluszkowi takie "atrakcje". Mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi... jak patrzę na kolejne Wasze brzuszki to trochę zazdroszczę;) po mnie dopiero niedawno zaczęło być cokolwiek widać... a to już powoli kończy się 16 tc u nas pogoda ładna ale nici ze spaceru, dobrze, że moja mama nam bardzo pomaga i gotuje obiadki bo nie miałabym siły na stanie przy kuchni 3majcie się dziewczyny, oby nasze maluszki rosły zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które czujecie już ruchy- jakie to jest uczucie w brzuszku? bo ja dzisiaj poczułam takie drganie i przy tym bulgotanie, nie wiem czy to moje jelita, czy Julka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Asia.sudenis mnie lekarz powiedział, że mam nisko, ale żeby się nie martwić na razie. Za to położna kazała się oszczędzać jak ją o to zapytałam. A czy Ty masz jakieś zalecenia?? Ruchów dzidziola jeszcze nie czuję, ale dziś 1 dzień 16 tyg więc pewnie za wcześnie. Aama-deutchland bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki żeby było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mama-deutchland oszczedzaj sie i nie denerwuj. asia ja czuje takie motylki ale nie wiem czy to malutki czy jelita :) tak jakby zmijka mi chodzila w srodku. mam tak zawsze wieczorem jak sie poloze. mufinka a Ty jestes z Gdyni? wiesz juz gdzie bedziesz rodzic? My dzis mielismy bardzo aktywny dzien, lazilismy po sklepach i troche po parku. teraz odpoczywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Petra myśllę, że poród w Wejherowie. Chodzę też na NFZ do gina - dr. Żabiński - pracuje własnie w tym Szpitalu. Poza tym chcę się zapisać do szkoły rodzenia, którą też prowadzi położna ze szpitala w Wejherowie. A Ty gdzie planujesz? Dziewczyny zapisujecie się do Szkół Rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do dr Szczypka z Redłowa. tyle ze prywatnie. zastanawiam sie wlasnie nad porodem w redlowie albo na zaspie. tez chce sie zapisac do szkoly rodzenia tylko nie wiem jeszcze jakiej. fajny jest kurs 1 raz w tyg przez 6 tyg z zajeciami z pielegnacja itp. w Wejherowie rodzila kuzynka, i nawet zadowolona tylko tam strasznie naciskaja na porod naturalny i troche mecza ale generalnie opinie sa dobre. zaspa podobno jedna z lepszych ale tez zdania sa podzielone. moja kuzynka rodzi na dniach w redlowie to podziele sie potem wrazeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinka mi też kazałą Dr się oszczędzać. Wiadomo robię to w miarę możliwości, czasami się zapominam. Dzisiaj trochę poczytałam na temat łożyska i już czarny scenariusz. Dr też mówiła mi,że na razie nie ma czym się przejmować,że w żaden sposób to nie wpływa na dzidziusia. Ja już w domku po pracy. Jakoś dzisiaj bez humoru jestem, jakąś chandrę mam...Trzymajcie się cieplutko mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula__2
Mufinko a ktore spodnie są ładniejsze? ja mam ochotę na te czarne, jak możesz to napisz mi jaki to materiał bo opis na aukcji mało mi mówi nie znam się na materiałach. Jeśli chodzi o ruchy dziecka to takie przyjemny dotyk skrzydeł motylka. ostatni raz to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Dla mnie ładniejsze czarne :) jest to porządny materiał, nie cienkie badziewie, ze "streczem" przez co się rozciąga. Moje wszystkie Koleżanki z pracy ze mną na czele były zaskozone jakością za jedyne 39 zł. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
asia.sudenis ja nie chcę czytać, bo się nakręcę. A już ze 2 godziny mnie głowa boli... ale nacieram się amolem żeby uniknąć tabsa. Vhyba zaraz wskoczę do łóżeczka, jutro do pracy... żeby mi sie chciało tak jak mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-deutchland kochana jak najwięcej leż i wstawaj tylko do łazienki. Mojej kuzynce też tak w 15-16tc zaczęło się odklejać. Leżała z 2 tyg w szpitalu, później trochę w domu (tyle ile można przy 2letnim dzieckiem w domu) i wszystko wróciło do normy. Jej synek to taki urwis że wszędzie go pełno :) Dziewczyny z niskim łożyskiem oszczędzajcie się. Nie dźwigajcie, dużo odpoczywajcie, nie przemęczajcie się i wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Mamaduetchland odczuwają dużo, wszystko będzie dobrze. No to się dziewczyno nadenerwowalas. Dobrze będzie, inaczej być nie może. Asia ja wyniki mam za tydzień. Trzymajcie się ciepłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×