Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

hej dziewczyny, uważnie czytam co piszecie na temat ubranek, kremów itp dla maluchów ale nie mam żadnego doświadczenia więc póki co tylko chłonę wiedzę i opinie od Was:). Dla mnie nadal jeszcze za wcześnie na kompletowanie wyprawki, nie jestem przesądna ale nie znam płci no i jakoś tak jeszcze oswajam się z myślą, że będę mamą i muszę Wam powiedzieć, że coraz bardziej mnie to przeraża... no ale przecież to już najwyższy czas:) mama-deutschland- gratuluję dziewczynki!! :) muszynianka, czekamy niecierpliwie jak usg, odezwij się Ja wczoraj po południu byłam u dentysty na kontroli a dzisiaj znów pobranie krwi. Na szczęście potas mam już w normie więc może skurcze macicy też powoli odpuszczą. Dzisiaj mój gin kazał mi zadzwonić i albo dziś albo jutro przyjść na wizytę. Ogólnie samopoczucie lepiej ale zauważyłam, że coraz mniej wygodnie mi się śpi i chyba nadchodzi czas żeby zainwestować w rogala. Dzisiaj w nocy tak się obłozyłam poduszkami (pod plecy, pod brzuch, między nogi) bo za nic w świecie nie mogłam znależć sobie wygodnej pozycji, że mój m poczuł się trochę zazdrosny o te poduszki;) bo dla niego nie zostało juz wiele miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas o rogala jest bitwa, jak wstaję w nocy do wc to mój zabiera mi poduchę i się do niej przytula a później muszę "walczyć" o jej odzyskanie :) ale fakt faktem jest wygodniej, najlepiej mi pasuje między nogami i za placami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem, że wy macie ten etap juz za sobą , ale mam pytanie, bo na topiku z czerwcówkami jakos cicho u was tętni życiem ;), słuchajcie w moim śluzie znajduja się od wczoraj od czasu do czasu takie niteczki krwi co to może być??? miałyście tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 20, tyle, że ja mam 23 dniowe cykle, a owulacje miałam 9 dnia cyklu. pewnie zaraz zadacie pytanie, czy to normalne, ja tez miałam wątpliwości byłam u ginekologa juz kiedys byłam badana i podobno z moim cyklem i dojrzewaniem jajeczek było wszytsko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita tak jak mówi kancia to może być zagniezdzenie się zarodka. A kiedy masz dostać okres, bo może możesz już zrobić zwykły test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że spokojnie możesz już zrobić jeśli się niecierpliwisz bo ja robiłam 5 dni wczesniej i mi wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że spokojnie możesz już zrobić jeśli się niecierpliwisz bo ja robiłam 5 dni wczesniej i mi wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-26 wiesz ja jeszcze jak nie wiedziałam,że jestem w ciąży miałam bóle miesiączkowe, jajniki mnie bolały, kręgosłup, czułam się napompowana, tak jak przed miesiączką...tłumaczyłam sobie to tak,że za parę dni ma być okres, bo takie objawy. Będąc na zakupach zrobiłam od razu zapas podpasek i co się okazało parę dni później?? że jestem w ciąży i Tobie życzę tego samego skoro tego pragniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym się cieszyla jakby sie udało, i mam nadzieję że jutro wyniki mnie mile zaskoczą. tak 14 dnia cyklu bolaly mnie jajniki, a tak jak wczesniej pisałam, od wczoraj w sluzie zauważyłam takie niteczki krwi , dziewczyny mówiły że to byc może zagniezdżanie sie zarodka, oby :):). chodze i wsuchuje sie w siebie czy oby nie zaczynaja mnie bardziej bolec plecy itd, zwariowac idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówki kochane jak tam Wasze zachciewajki? mnie dziś naszło na hod-dogi a że staram się unikać gotowców to właśnie wstawiłam ciasto drożdżowe do wyrośnięcia i na kolację upiecze się pyszności :) a brzuszek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania co do zachcianek, to jakoś mnie to nie dotyczy ostatnio. W ogóle od paru dni jakoś nie chce mi się za bardzo jeść, coś zjem to długo mnie trzyma i cały czas mam uczucie sytości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka26
cześć, mnie dziś naszło na kebaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka26
w sumie to całą ciążę malutko jem, nie mam apetytu i przytyłam dopiero ok. 2 kg, spodnie z przed ciąży mi spadają, chociaż brzuszek rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku ciąży wciąż jestem -4,5kg, w 4mc przybrało mi się 0,5kg :) ale powiem Wam dziwnie jem, mało a często, mąż się śmieje że ciapie a nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 26 nie przejmuj sie bolami jak na okres, bo to równie dobrze może być oznaka ciaży:) u mnie właśnie tak było plus niesamowita senność w ciagu dnia i podwyższona tempka. a zmierz sobie z ciekawości jaka masz temperature ciała.tylko nie pod pachą a np. pod językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ale coś zawsze może powiedzieć. Mierz sobie od jutra przez kilka dni- najlpiej po przebudzeniu i zapisuj . jak bedzie sie podwyższona temperatura utrzymywać i nie spadnie to znaczy ze dzidzia sie zagnieżdziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marita-26 ja jak nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży to czułam jakby łapało mnie jakieś przeziębienie miałam podwyższoną temperaturę, byłam osłabiona, bardzo senna i bolało podbrzusze i kręgosłup. Długo się staracie o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że podobno trzeba mierzyć tempke o stałej godzinie, a ja raz do pracy wstaje o 5 rano a raz o 9 wiec hmm myslicie że ma sens mierzyc ta tempke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka26
temperaturę się powinno mierzyć o stałej godzinie jak otworzysz oczy po obudzeniu to od razu, zanim się wstanie i np pójdzie siusiu, ale sądzę że jak zmierzysz przed wstaniem to te 2 godzinki nie zrobią różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka26
hmm mówią że powyżej 37 to oznaka ciąży na początku, ale ja miałam normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×