Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość Bożka26
karolowa jeśli ciąża przebiega bez komplikacji to ze zmianą chyba nie będzie większego problemu, ale czy nie lepiej żebyś pogadała z mężem??? powiedz mu a zobaczysz jaka będzie jego reakcja .... :-) Ps. W Holandii to większość kobiet rodzi w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24 rozumiem co chcesz powiedziec, wiesz tu w tym starszym szpitalu podobno polozne sa bardzo w porzadku, tam zreszta zle tez nie jest, ale wiadomo wszedzie trafi sie jakas czarna owca, kusi mnie tamten szpital ze wzgledu na znieczulenie tak naprawde... pozatym tak czysto psychicznie napawa mnie przerazeniem ten szpital z farbami olejnymi na scianach, z poobdzieranym fotelem porodowym i sala jak z horroru troche... inaczej jest w sali gdzie sciany daja przyjemne cieplo, gdzie jest w miare nowoczesnie i schludno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka26 z mezem rozmawialam, z 2 lata temu lezalam w tym szpitalu naprzeciwko sali operacyjnej i widzielismy cos czego sie nie spodziewalam... myslalam ze tylko w maseczkach lekarze wchodza na sale gdzie sie operuje czlowieka... niewazne juz, on tez nie chce nawet jak bedzie to cesarka zeby bylo to koniecznie w szpitalu starszym, nie ma zaufania, z drugiej strony nie chce zebym zmieniala lekarza na tamtego... a ja mysle ze lepiej bedzie jak poznam chociaz lekarza z tamtego szpitala... i juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomasz racje ze komfort tez jest bardzo wazny :)tak naprawde moze byc tak ze akurat bedziesz rodzic a Twojego lekarza w ogole moze nie bycna miejscu i kazdy inny bedzie najwazniejszy. nie wiem moze przejedz sie do obu tych szpitali, zobacz co i jak. i racja porozmawiaj z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
karolowa Uważam w takim razie, że powinnaś zmienić. Pamiętaj liczy się twój komfort psychiczny oraz fizyczny. To Ty jesteś w ciąży i Ty będziesz rodziła i Ty decyduj :-) Ja osobiście bym w takim przypadku zmieniła, żeby być spokojna :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Cześć dziewczyny Od niedawna staramy się z mężem o dziecko. Dzisiaj mam 18 dc i zobaczyłam słabiutkie plamienie (różowawy śluz). Okres ostatnio miałam 21 listopada i trwał 5 dni. Nie ukrywał, że bolały mnie plecy i podbrzusze. Nie nakręcam się, ale nigdy tak nie miałam a test mogę zrobić dopiero za 8 lub 10 dni. Jestem ospała, aczkolwiek często taka miałam więc sama nie wiem czy to jakiś objaw..... Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. U nas dziś bardzo mroźno ale ładnie, słoneczko świeci. patra fajnie, że czujesz się trochę lepiej, kuruj się jeszcze w weekend i nie wychodź z domu jeśli to możliwe. Lusesita dzięki za przepis z pewnością wypróbuje;) Bożka takie plamienie mogło by świadczyć do zagnieźdzeniu się zarodka, u mnie pierwszymi objawami ciąży była przede wszystkim ospałość, ogólne rozbicie, podniesiona temperatura jakby mnie jakieś choróbsko łapało, mam nadzieję, że w twoim przypadku będzie podobnie i zobaczysz za kilka dni dwie kreseczki;) karolowa od twojego lekarza jeśli poród będzie bez komplikacji zależy mało, może się nawet zdarzyć że go nie będzie kiedy będziesz rodzić, położna ma tutaj dużo do powiedzenia. Ja bym na twoim miejscu zmieniła szpital na bardziej nowoczesny bo najważniejszy jest Twój komfort i dobre samopoczucie. Mój lekarz na szczęście pracuje w jednym z najbardziej nowoczesnych szpitali w małopolsce z najlepszym oddziałem neonatologicznym także o warunki nie mam się co martwić, chciałabym tylko spotkać życzliwych ludzi, którzy nie potraktują mnie jak mięso armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANCIALUPKA tez masz racje... kurcze jestem jednak bardzo za tym nowowczesnym szpitalem, chociazby ze wzgledu jednak na o znieczulenie, w razie czego przynajmniej jest szansa ze je dostane, a w tym starym szpitalu nawet nie mam sie co ludzic... Bozka26 ja bym nie zauwazylabym nawet plamienia ale tez mialam lekko rozowawe, pamietam bo mialam wtedy biala bielizne, i bylo to plamienie implantacyjne, takze trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
KANCIALUPKA pocieszyłaś mnie :-) nie napalam się bo nie chcę się rozczarować. Za tydzień w niedzielę zrobię teścik :-) Plamienie mam delikatne. Plecy też mnie już bolą. Łamie mnie w kościach i tem. 37 Boję się bo palę papierosy....w sumie ograniczam a do dwóch dni przestanę..... Niby od razu nie wolno rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa-nie musisz zmieniac lekarze by rodzic w innym szpitalu, poza tym ciaza wysoka wiec nie wiadomo czy ktorys lekarz przejmie Cie, bo nie wiem jakie sa zasady u Ciebie z lekarzami. kancia- modle sie o pogode w dzien wolny meza, wysle moje szczescia na spacer a sama zabiore sie za pierniki :D jakie jeszcze ciastka robilas? lusesita- widze ze bardzo nakierowalas sie psychicznie na niekarmienie. Negowac nie neguje Twoja decyzja. Nie wiem jak to jest w innych szpitalach u nas jest z reguly tak ze jesli matka decyduje sie na butelke to pytaja wczesniej jaka jest decyzja, matka podaje dziecku tylko pierwsza siare a pozniej juz butelka. Tez nie lubie jak ktos przychodzi do nas i rak nie myje przed kontaktem z dzieckiem, a juz osoba palaca wychodzaca z toalety to nie wspomne. Ja mam nawyk mycia rak od zawsze, jak corka sie urodzila to probowalam jakos tlumaczyc ale nie do wszystkich docieralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
zrobiłam błąd :-) plecy już mnie nie bolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka trzymam kciuki za pozytywny wynik, jeśli tylko objawy, o których piszesz się utrzymają jest duża szansa, że zafasolkowałaś;) Daj znać jak będziesz testować;) Co do mycia rąk zawsze jak jak wracam do domu myję ręce, a tym bardziej jeśli idę w odwiedziny do dzieci to pierwsze co kierunek łazienka;) papierówka robiłam jeszcze kokosanki z przepisu, które podawały dziewczyny, ciasteczka francuskie z marmoladą różaną, orzeszki nadziewane ale do nich trzeba mieć orzeszkownicę specjalną do smarzenia i ciasteczka owsiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
dziś cofnęło mnie od papierosa. Myślę, że to pora rzucić :-) za 8 dni zrobię teścik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszkownice mam w polsce, pyszne sa :) u mnie to inaczej ciastka majonezowe :) kurcze naprawde mialas fajny pomysl z tymi ciastkami :) my dzis pospalysmy bez pobudek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z papierówka :) odpukać!!! ale roznie bywa, zdarza sie nawet ze wychodzi blada kreska na tescie po implantacji, a pozniej miesiaczka sie pojawia w terminie, dlatego ja tez mysle ze lepiej sie wstrzymac chociaz do terminu miesiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka25
Będę cierpliwie czekała. Zastanawia mnie tylko te delikatne plamienie. Nigdy tak nie miałam. To może być sygnał, że wszystko idzie po mojej myśli. Obecnie nie mam żadnego śluzu tylko delikatne różowawe plamienie. Staram się patrzeć na moje objawy racjonalnie :-) dlatego wcześniej napisałam, że jestem senna, ale jednak zawsze byłam śpiochem. Sygnał jest plamienie w do wczoraj ból w plecach i podbrzuszu. Byłby to wspaniały prezent na święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego Ci zycze oczywiscie :) jak pisalas o tym plamieniu to tez zaraz pomyslalam o implantacji zarodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka25
Dziękuję :-) będę na bieżąco Was informować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka25
A jeśli chodzi o te plamienia to jak długo będą występować?? bo dzisiaj są już słabiutkie a nawet znikome :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na tym nie znam, pomimo że to moja druga i ostatnia ciąża :-) u mnie było bardzo zwyczajnie. Okresu brak i żadnych plamień aż do wypadniecia czopa na 3 dni przed porodem. Za ile dni się wszystko u Ciebie wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I cant say
I cant say - jesteś miloscia mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
za tydzień w niedzielę zrobię pierwszy test. Dzisiaj mam 18 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Bo jutro nic by nie pokazało..... za wcześnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra, na przeziębienie polecam ci letnią herbatke z sokiem malinowym z cytrynką. Mnie najbardziej pomógł czosnek z mlekiem i masłem. Na gardło tantum verde. Na goraczkę i ból głowy Panadol. Ale leków malutko raczej. Jeśli chodzi o te kupne specyfiki dla kobiet w ciąży typu prenalen-syrop, to dla mnie jest do d... Zdrówka życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Dziewczyny czy to normalne, że zaczął boleć mnie lewy jajnik?? troszkę teraz poczytałam i zaczynam mieć obawy. Sama nie wiem czy to rwanie czy kłucie.... trwa jakiś czas i puszcza... Kurcze a jak to nie ciąża? Nie chcę iść teraz do ginekologa, ponieważ wolę poczekać aż będę mogła zrobić test. Na dodatek mam od kilku dni 37 temp. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
i ten ból krzyża.... przecież to za wcześnie... Ugotowałam obiad i musiałam odpocząć KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby cię
bardziej bolał ten jajnik to nie zwlekaj tylko się wybierz do lekarza, ale zawsze też możesz wziąć nospe jakby jakieś bóle sie pojawiły. ja jak zaszłam w ciążę też mnie rwało, kuło i ddy już poszłam do lekarza to kazał brać właśnie nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podwyższona temperatura może
świadczyć o ciąży bo jest potrzebna żeby ja utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×