Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

z tej poscieli z ochraniaczem to my mamy miasteczko misie zolte, kupowalam w sklepie troszke inne ulozenie misiow ale pozniej dokupowalam ocgraniacz na druga czesc lozeczka by byl na calosc wlasnie te misie. no ale teraz wiem ze kupilabym tylko ochraniacze i spiworek bo posciel lezy nieuzywana.. a nad lozeczkiem sie zastanawiam czy aby nie kupic turystycznego a szczebelkowego sie pozbyc. no ale zobaczymy, pozniej odnajde na alle jakie dokladnie mamy i jakie ma moj brat bo jeszcze spi w takim 120/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka my jednak zamówiliśmy nowe, mąż się uparł, ale znalazłam sklep internetowy w okolicy i nie trzeba będzie płacić przesyłki. Wydawało mi się, że za wcześnie na zakup łóżeczka ale niech będzie, może po Nowym roku pójdą ceny do góry, a do łóżeczka dokupiliśmy materac gryka- kokos w piątek odbierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo Widzę,że nie tylko mi sprawiają ogromną radość zakupy dla kruszynki. Ja to w ogóle jak gdzieś jestem to nie patrzę dla siebie na rzeczy, tylko od razu kierunek dział dziecięcy. Dobrze,że pracuję w sklepie odzieżowym,także zawsze sobie coś nowego wezmę i dzięki temu nie chodzę jak lumpik:) Co do pościeli, to ja kupowałam dwa komplety u jednego sprzedawcy. W sumie bardzo tanio, bo pościel plus prześcieradło frotte około 38 zl 100% bawełna. Wczoraj mi wszystko przyszło i powiem Wam,że jestem zadowolona. No i u tego samego sprzedawcy udało mi się zamówić podusię i kołderkę, za nieduże pieniążki. Kami trzymaj się kochana. Mam nadzieję,że wszystko u Ciebie się ułoży, życzę Ci tego z całego serca. Patra daj znać jak tam po wizycie. B@siek dobrze,że u Ciebie po wizycie wszystko dobrze. Uważaj na siebie skoro masz te zawroty głowy i zasłabnięcia. Tak w ogóle, to ja zaczęłam wczoraj 27 tydzień. W brzuszku 90cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniu myślże
Basiek ma na imię Barbara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem naiwna, ale cięzko mi uwierzyć, że ktoś ma czas na podczytywanie forów, które go nie dodtyczą, tylko po to, zeby złośliwości dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniu myślże
bosz idiotko pomarańczowa.... asia sudenis ma obwód brzucha 90 cm kurwa kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia sudenis to idiotka
przykre i żenujące to myśleć że ma się 90 cm dziecko w brzuchu:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pytanie bo właśnie robię na allegro zakupy podstawowych rzeczy higieny osobistej dla siebie i maluszka. Czy używałyście majtek poporodowych? Widzę, że są jedno i wielorazowe. Sprawdza się to w ogóle? Tak mi się wydaje, że jednorazowe się trochę nie opłacają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam takich siateczzkowych. W szpitalu się sprawdzały - w domu juz zwykłe bawełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie policzyłam, że jestem od blsko półtora miesiaca chora. Mam albo zatkany nos, albo katar, albo ostatnio kaszel. Nigdy w zyciu chyba tak długo nie chcrowoałam. Jakos nie zwracałam na to uwagi dotąd, ale dzis mnie to juz dobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam 1razowe. Tak mi poradziła koleżanka. Chociaz ona wcale nie używała, tylko swoje bawełniane+podkłady. U mnie dzis ciąg dalszy kurierów. I po wypłacie, a dziś dopiero 5ty. http://allegro.pl/cudny-rampers-tygrysek-3-6m-jak-nowy-i2807181452.html http://allegro.pl/mothercare-recznik-okrycie-kapielowe-dla-maluszka-i2809201127.html http://allegro.pl/urocze-buciki-tygryski-jak-nowe-i2807199366.html http://allegro.pl/szlafrok-disney-tygrysek-0-9m-i2813596024.html Co do łóżeczka, to wiadomo, nowe to nowe:-) Ale i tak go pewnie poobwieszał osłonkami itd, więc niewiele go bedzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szpitalu uzywanie swoich majtek lub tych z nieoddychajacego materialu jakby jest zakazane, polecaja i kazdy lekarz powie ze te siatkowe najlepsze. No to ja w pepku juz dosc pokaznie bo 110cm :P ja wlasnie objadlam sie pysznosciami na obiad, a mniam! teraz ide uspac moja krolewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka do PszczółkiMaji
oj widzę, że dziewczyna nie ma własnego gustu i zdania, najpierw upiła łóżeczko, takie jak któraś polecała, potem kupiła buty innej. Dziewczyny nie pokazujcie jej niczego bo zaraz kupi, nic oryginalności,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, slafroczek jest mega:-) Dziś widziałam fajny dla siebie w C&A. Taki z myszką miki za 99zł. Z działu dziecięcego :-D Tak, ja kupiłam te buciki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my juz po wizycie. maluszek w porzadku, tylko na poczatku sie zestresowalam bo ten lekarz badal mnie i badal i spr jak macica rosnie i w koncu zrobil usg i pomiary ale wszystko ok. ja mam dosyc maly brzuch i moze dlatego. kazal mi brac witaminy dla ciezarnych, ale mam sobie sama wybrac jakie. najwazniejsze ze malutki rosnie i dobrze sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s;glbk;l;lg
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po jedzonku mam w pasie 95cm. Na wysokości pępka. Dziewczyny, napiszcie proszę jakie kosmetyki i środki z apteki kupujecie w aptece dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolka ja kupowałam ziajke- krem do pupy, krem do brodawek i od słońca filtr 30, nivea mam oliwke na noc i płyn do kąpieli i krem na każda pogodę, a z bambino krem z cynkiem i szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Ci pszczółka, że ja skończą się te kosmetyki to nie będę kupowała nivei tylko bambino i ziajkę, dużo czytałam na ten temat i mają bardzo dobre opinie, a niveę i bambino produkuje ta sama firma więc nie ma sensu przepłacać za reklamę itp. Z ziajki hitem jest krem (maść) na pupę http://allegro.pl/ziajka-masc-posladkowa-przeciw-odparzeniom-50ml-i2824455969.html oraz lano maść http://allegro.pl/ziajka-lano-masc-na-brodawki-i2824235120.html Te dwa produkty mogę polecić bo i mi zostały polecane przez mamy bobasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo środków pielegnacyjnych i różnego rodzaju żywności dla noworodków - dziś na spotkaniu położna radziła, żeby nie kupować tych rzeczy w aptekach, bo tam jest najdrożej. Sugerowała, żeby takie zakupy robić w normalnych sklepach, ale najpierw porównać oferty różnych sklepów (czasami ceny tych samych produktów wahają się nawet o 10 zł). Mówiła też, że te siateczkowe majtki sa najlepsze na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×