Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Ja jestem pod takim samym nikiem czyli Ann8912. Byłąm dzisiaj w firmowym sklepie Tako i bardzo spodobał mi się wózek Laret w kolorze błękitnym. Jutro może pojadę zobaczyć inne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek- skoro juz podjelas sie utworzenia forum to pytanie jest taki czy akceptowane sa wszystkie osoby z tabelki? bo czesc osob pisze baaardzo rzadko a stala grupa osob sie wytworzyla. Proponuje wrzucic sobie tabelke do forum wiosennych mam, i weryfikowac. No nic lece sie myc. Daj Bog by dzisiejsza noc byla lepsza. A ja dzis sie umeczylam z tym moim zapaleniem sromu, az mi trudno chodzic, swedzi jak cholera no ale coz zrobic moge. Myslalam o nasiadowkach z rumianku ale poczytalam ze moze lepiej odpuscic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie było mnie baardzo długo. ALe ostatnio u mnie soporo się działo :/ Ale mam nadzieję żę najgorsze za mną :) Najpier nadrobiłam konwersacje ale tego tyle było że już nie pamiętam co komu odpisać :) Więc napiszę ogólnie :) Zdjęcia brzuszków pięne :) Do dziewczyn z problemami uważąjcie na siebie i się trzymajcie! Pamiętam pierwszą ciąże która była od początku zagrożona i wiem że łatwo jest mówić " nie martw się będzie dobrze " bo ten strach i tak zawsze siedzi gdzieś w podśwadomości. Co do pomarańczy zawsze są jakieś a najgorsze te co piszą że są z nami na forum ale nie napiszą pod swoim nickiem. Nie podoba Ci się ktoś lub coś to napisz albo przemilcz i zostaw dla siebie. Co do karmienia piersią rozumiem Lusesite bo ja też postanowiłam sobie odpuścić przy drugim maluchu. Nie zapomne tej męki przy mojej córci więc teraz powiedziałm sobie w szpitalu tylko cyc a w domu od razu mieszane chyba że naprawdę okaże się że karmienie idzie bez problemu. Chce mieć czas dla wszystkich a nie tylko dla małego "ssaka " :P Co do wagi moja na szczęście staneła. Znaczy przybieram dużo mniej niż wcześniej. Był taki okres że tyłam kilogram tygodniowo :/ teraz to się zmniejszyło i przybieram około 200-300 g tygodniowo. Ale waga i tak mnie przeraża bo stukneło mi już 67,5 kg na wadze i 102 cm w pępku :) a startowałam z 52 i 68 cm:P Mimo że czasem mnie długo nie ma to też się zarejestruje na nowym forum. Tylko skróce i będzie bez rocznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka_Wrocław_89 ty też jesteś rocznik 89 :) Jeśli tak to jesteśmy rówieśniczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sie odezwią wszystkie co
w dupie mialy forum, ale na prywatne polecą jako słodkie koleżaneczki :D hahhaha fajnie, że nie tylko ja zauważyłam ze olinek "gra" :P na privie nie spostrzezesz kto Cie tak "lubi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK.......TP.............IMIĘ... ......SKĄD Muszynianka.........31.........1marca.........Syn........ ..Kraków Aśka_Wrocław_89..23.........2marca.........Szymon.....W rocław Pszczolkamajaa....27..........3marca.........Piotr....... ..Warszawa papierówka22.......21.........5marca.........Piotr...... ..Wrocław meaaa............... 29.........5marca..........Córka.......Sosnowiec kami1809............26.........5marca..........Gabrysia.. ..Wrocław megan990.......... 30.........6marca..........Córka........Śląsk asia.sudenis........22.........8marca.........Julia...... .....Jelenia Góra xNightmare.........19.........9marca..........Syn........ ...Gdańsk Ann8912.............23.........10marca........Hubert... ....Częstochowa wica..................33.........10marca........Córka... .....Warszawa kejtii.................21....... .11marca........Zuzanna.....Radom Madzikkgg.......... 25........12marca........Syn............śląskie Hania_85_05........27........14marca........Małgorzata.. Lublin 1986Ana..............27........16marca.......Córka...... ...Anglia Patra24..............25........18marca........Michał .......Gdynia nelma.................27........18 marca.......Syn...........małopolska B@siek...............28........20marca........Córka.. ......Łódź classic................29.......24marca.........Sy.....Białystok/bruxells agbr..................35........24marca........Córka. .......Warszawa Mufinka_81..........31.......24marca........Helena....... ..Gdynia KANCIALUPKA........25.......28marca........Syn........... .Kraków Lyella..................31.......28marca........NZ ............wlkp Olinek.................30.......30marca........Laura..... ....Warszawa Karolowa.............26.......30marca........Syn......... ...Kuj-pom Wikunia83............29.......31marca.......NZ........... ..Śląsk Little_Ann...........26........31marca.......Córka...... ....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, co do tego czy przyjmować osoby tylko z tabelki czy często piszące to czekam na Wasze opinie. Z jednej strony rozumiem propozycję a z drugiej rozumiem osoby, które powstrzymywały się od częstego pisania na publicznym forum. Generalnie- jak zadecydujecie, tak zrobię:) Tabelkę na forum też zrobię. Spokojnej nocy wszystkim, oby była przespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann tak jesteśmy z tego samego rocznika :) I widze że obie spodziewamy się synków :) Do pomarańczy wiesz niektórzy czasem nie mogą się odezwać dłużej bo mają inne ważniejsze sprawy np. chore dziecko. Po za tym ty pewnie też będziesz jedną z tych " która" będzie tam z nami słodzić bo tylko pod nie swoim nickiem umiesz powiedzieć prawde i pokazać jaka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz tez sie zarejestrowalam na nowym forum, czekam na administratora. My dopiero wrocilismy do domu, bylam u chrzesniakow z prezentami potem zakupy itp. jeju znowu tyle kasy wydalismy, masakra. od jutra biore sie za sprzatanie domu, w sobote maz myje okna a ja piore firanki itp. zrobie to na raty to sie tak nie zmecze, ale musze uprac dywan, umyc szybki w witrynkach itp bo warstwa kurzu juz spora :) u nas ogolnie to ok, czuje sie dobrze, tylko ciagle bola mnie zatoki ale wkraplam wode morska i nawet pomaga. zauwazylam ze wlosy mi zaczely szybciej rosnac. bardzo mnie to cieszy bo zapuszczam :) jak malutki bedzie to tylko kitka uczesze i z glowy. malutki moj kopie coraz czesciej, kiedys to tylko wieczorami a teraz juz w ciagu dnia tez, az milo :) ok ide sie polozyc, dobrej nocki Wam życze. dodam tylko ze martwi mnie to ze jakas mamusia niby pisze z nami i wszystko ok, a jak ma cos do powiedzenia niezbyt milego to pisze na pomaranczowo...uwazam ze jestesmy na tyle dorosle, zeby nawet krytyke przyjac z godnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby ktore pisza sa w tabelce, ale ja osobiscie kilku osob nie kojarze, mimo ze czytam wszystkie posty tutaj na forum i jestem codziennie praktycznie. A odnosnie lubienia sie czy nie, to nie jest powiedziane przeciez ze wszystkie kochac sie musimy ale szacunek drugiemu czlowiekowi sie nalezy, takie me skromne zdanie. Aska- centymetrowo idziemy troche podobnie, ja startowalam jakos 76 a teaz mam 111 :P jaka pogoda we Wrocku? Ja bardzo chcialabym karmic, tylko czasem tak sie zastanawiam jak to bedzie z zazdroscia corci o cyca dla malucha i o czasowosc, zwlaszcza na poczatku, bo poki karmienia sie nie wyreguluja to troche to trwa. Przez pierwszy czas z corcia to wydawalo mi sie ze ona od cyca sie nie odrywa ;) A co lepsze, jak juz dala mi chwile np pora jedzenia dla mamy to nigdy nie udalo mi sie dokonczyc w spokoju, zawsze te dwa kesy jedzenia na talerzu zostawaly bo corcia w ryk- matka jazda :D No i nie wiem czy bede potrafila dzielic czas na tyle zeby podolac dla corci i dla drugiego maluszka. U nas ogolnie wcale lekko nie jest, corcia zawsze ochocza do jedzenia a od paru dni niejadek i trzeba ja zachecac, wybrzydza. Nie wiem czy to zeby czy jaka przyczyna, zostaly nam do pelnego kompletu tylko cztery piatki. Agbr- Twoj synek ma juz komplet zabkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
Dziewczęta, ja zmykam spać. Decyzję co do mojej osoby i przynależności do forum prywatnego zostawiam Wam. Jutro postaram się odezwać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie aktywowałam tylko konta Amber, nie ma w tabelce i nie pisała chyba ostatnio. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka to faktycznie podobnie :) Pogoda super. W dzień słoneczko , sporo sniegu dzieciaki mają gdzie szleć :) Nawet ciepło więc jak na zimową porę jest ok :P Ja właśnie też się boje czy przy karmieniu piersią dam radę wszystko pogodzić. Mąż w pracy a ja sama z dziećmi w tym trzeba zrobić obiad posprzątać itp. Po za tym moja niby ma prawie 5 lat ale boje się że poczuje się pokrzywdzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberr.
Hej dziewczyny. Ano nie ma mnie w tabelce bo za którymś razem jak mnie ktoś wywalił odpuscilam. Zreszta jak tabelka może być wyznacznikiem czy kogoś przyjąć na forum czy nie skoro połowa dziewczyn w ogóle się nie pojawia już. A ja tak. Nie udzielam się tak często ale staram się czytać bo mam termin na marzec i każda wskazówka wasza jest dla mnie cenna. Bosiek pozatym teraz byle jaka pomaranczka może się podać za osobę z tabelki i jak to sprawdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będe miała chwilę to sie zarejestruje. Olinek c- nie wiadomo czy nie będziemy razem rodziły, bo ja pierwszą ciążę przenosiłam i podejrzewam że druga tez mogę. Zobaczymy. Ja sie nie zdziwię jak bede rodzić w wielkanoc. Ania - nie bardzo rozumiem dlaczego tę dziewczynę mają zwolnic, skoro pójdziesz na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abiaaaa - a kto Ci powiedział ,że będziesz miał krótszy macierzyński? Bo według mnie to jakaś ewidentna bzdura jest. Urlop macierzyński trwa 20 tygodni plus 4 tygodnie urlopu dodatkowego. Skąd ktoś wytrzasnął te 2 tygodnie. Bzdura totalna. Podał Ci ktoś podstawe prawną pod to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółta kaczuszko fajne te koszulki ja muszę sobie sprawić piżamkę, bo koszule mam już 3. xNightmare gratuluję ale teraz masz frajdę :) Aniaaa ja też kiedyś byłam miękka, ale jak pisze Classic trzeba o swoje dbać, teraz się zmieniłam, może niektórzy nazwą mnie wredną ale nikt mnie już ślepo nie wykorzysta, i powiem CI na tej zmianie dobrze wyszłam. A pamiętaj to Twój maluch jest ważniejszy niż reszta świata :) Basie ja się zarejestrowałam na swoim loginie, fajnie że Twój mąż nam pomógł. Co do zaparć to ja codziennie jem Activię i bardzo mi pomaga. Powiem Wam wczoraj nawet nie było iedy pisać, zajęcia w domu, obiad i szkoła rodzenia. Położna nam sprawdzała sutki (czy potrzebujemy nakładek silikonowych do karmienia) jak cyca przydusiła to siara leciała aż miło no i biustonosz do prania, ale mnie pocieszyła że z karmieniem nie będę miała problemu. I chciałam się Was poradzić po świętach przyjeżdża moja siostra z córką i mała ma fazę czytanie, jaką kupić książkę 8latce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się zarejestrowałam na forum:) pod tym samym nickiem:) Hania - "Ania z zielonego wzgórza", "Niekończąca się opowieść", "Harry Potter", książki Małgorzaty Musierowicz. z opryszczką jest tak jak pisałyście, byle się nie przeniosła na drogi rodne. Na noc smaruje pastą do zębów, w dzień przykładam na zmainę cytrynę i miód. Żadnych leków niestety nie dostałam. a co do panikującej mamy, ona zawsze panikuje na zapas. Jest p[ielegniarką starej daty, dla niej ospa czy opryszczka w ciązy to już koniec świata. za to cała noc z biegunką, zawrotami głowy i raz wymiotowałam;/ eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kami nawet nie wiem kiedy ta mała tak urosła :) a pomyśleć że moja siostra jest tylko 3 lata starsza, uwinęła się dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
CZeść ;) B@siek zarejstrowałam się pod moim nickiem :) mam nadzieję, że mogę mimo, że jestem tytaj nie zarejestrowana czyli pomarańczowa. Hania ja polecam Anię z Zielonego Wzgórza, w tym wieku zaczełam czytać tę książkę i skończyło się na wszystkich częściach :) Wczoraj byłam w szkole rodzenia, prowadzi połóżna ze szpitala, gdzie będę rodzić. Oświeciłą mnie, że przy łóżysku brzeżnie przodującym każą mi próbować rodzić. Także dziwne to jakieś. Cwiczyć na szkole rodzenia nie mogę, ale w razie czego mam wiedzieć jak to się robi hehe. W środę wizyta u ginka, zobaczymy co on powie, wkońcu tez jest z tego szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka - mjemu tez brakuje piatek do kompletu. Chyba się jeszcze nic nie dzieje, ale oczywiście zajrzeć trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja również zarejestrowałam się pod tym samym nickiem. Ja dzisiaj wolne, mąż wczoraj wrócił j jestem haapy:) Dzisiaj cały dzień mamy dla siebie. Idę ogarniać mieszkanko żeby mieć już to z głowy. Mąż składa komodę, bo wczoraj sama sobie z nią nie poradziłam. Skończyło się na nerwach i płaczu:P hehe Trzymajcie się cieplutko i miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja też już zarejestrowana jako madzikgg :D Dziewczyny od środy biorę buscopan co mi lekarz przepisał i twardnienie brzucha jak ręką odjął. Trochę mnie to uspokoiło :) U mnie też waga o dziwo zwolniła, a nawet spadła trochę. także 9kg na plusie, a w brzuszku 94 a zaczynałam od ok 70. Biorę się dzisiaj za kompletowanie torby do szpitala... nie mam jeszcze kilku rzeczy, więc muszę listę zrobić. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do weryfikacji to nigdy nie będzie 100% pewności ale dlatego poprosiłam żebyście "na czarno" napisały pod jakim nickiem się rejestrujecie, tyle mogę zrobić Już Cię klikam Amberr, sory że idzie to tak wolno. Dzisiaj po południu mnie nie będzie bo idę do knajpki na spotkanie z ludźmi z pracy. Postaram się nadrobić zaległości wieczorem albo rano. Ja dzisiaj po tragicznej nocy, ból pleców, drętwienie nóg, wzdęcie, zaparcie (albo Mała tak się ułożyła że cały czas miałam wrażenie że pilnie muszę do wc, szłam i nic). Usnęłam o 5 rano a o 7 już mnie tak plecy bolały, że poleżałam do 9 i się poddałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszule naprawdę polecam bo są wygodne i mile w dotyku dla ciała a na tym mi głównie zależało,bo jak pisałam po pierwszym porodzie miałam te najtańsze i męczyłam się w nich strasznie. W szpitalu było gorąco a one nie przepuszczały powietrza. co do forum prywatnego to chyba się nie załapię bo za krótko z Wami pisze co prawda miałam propozycje zapisania się do tabelki ale nie umiem kopiować na tym z czego pisze a przy komputerze siedzę mało i to głównie robię zakupy gdyż z domu nie wychodzę przy tym samopoczuciu jakie mam. Chyba, że uzyskam zgodę to w wolnej chwili zarejestruje się. U mnie dziś bardzo zimno, mam nadzieję, że kurierzy dotrą bo już się nie mogę doczekać oglądania fotelika! a kupiłam w kolorze czarnym, będzie się pięknie komponował z różem :-) Właśnie zjadłam śniadanie i gorąco pozdrawiam w ten mrozny legionowski poranek. Co śmieszne widziałam właśnie prognozę pogody i mówią, że w warszawie 5 stopni a u mnie za oknem 11 mrozu a nie 5 ale to może dlatego, że mieszkam prawie w lesie i domów sąsiadów nie widzę tylko same drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×