Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

ann doczytalam ze mozna, tylko po obrobce termicznej, nie wolno surowych ryb i owocow morza jesc ze wzgledu na rtec i bakterie ale pieczone/smazone itp jak najbardziej. nie powinno sie jesc tez ryb drapieznych i wedzonych. ja zjadlam malze pieczone wiec juz jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz na nie zajrzalam i jest super. kurcze przepisy, zdrowie ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra ja kocham owoce morza a z krewetek lubie sos do makaronu z pomidorami. asia ja mialam robione hiv bo przed ciaza oddawalam regularnie krew, pytania bezsensu ale to zwyczajne pobieranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nerka tez mam problem i boli mnie, w poniedzialek mam wszystkie badania lacznie z usg, boje sie ze to powiklania po zapaleniu pecherza ale z drugiej strony jako nastolatka mialam zlogi na nerkach ale po lekach przeszlo. u nas w rodzinie choroby nerek to standard niestety. w przypadku ciazy trzeba o to bardzo dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.Sudenis ja miałam robione badanie na HIV i Kiłe na samym początku ciąży lekarz powiedział, że to rutynowe badania. Pobrali mi tylko krew i tyle. A co do tych nerek to moim zdaniem nic poważnego, mnie tez boli prawa nerka. lekarz powiedział, ze mała uciska na przewód moczowy i w nerce robi się mały zastój i że to bardzo powszechne w ciąży. Kazał mi dużo pić, często sikac i łykać żurawinę, żebym nie dostała zapalenia pęcherza. Ja biorę preparat LactoLady. Przed ciążą miałam często zapalenie i ja profilaktycznie brałam ten preparat jak się wyleczyłam furaginą i od tej pory nic mi się nie przyplątało. W opakowaniu jest 60 tabletek kosztuje 17 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luseita ja biore zurawit przez cala ciaze, ale fakt boje sie ze to cos powaznego ze wzgledu na choroby w rodzinie i ze mi sie powtarza. moja siostra tez ma z nerka problemy a moja mama od czasow ciazy ze mna mmiala dzialajaca tylko 1 nerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Jestem mamą z czerwca 2012 - również z forum na kefeterii. Piszę do Was jeśli byłybyście zainteresowane nowoczesną metodą łagodzenia bólu porodowego i nie tylko - aparatem Tens Elle. Ja się skusiłam i użyłam podczas porodu i bardzo sobie chwalę:) Mój poród opisałam w wątku czerwiec 2012 - na razie nie planuję kolejnej ciąży więc sprzedaję aparat, dla zainteresowanych moja aukcja: http://allegro.pl/elle-tens-ciaza-porod-bez-bolu-nowe-elektrody-i2873151218.html Jeśli macie jakieś pytania na temat rodzenia z tensem można pytać na maila: aneta1986@amorki.pl Na samej aukcji też dość dużo napisałam, pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego, szybkiego i w miarę możliwości bezbolesnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra odnosnie galerii to mozna na dwa sposoby wrzucic zdjecia, jesli chodzi o galerie wlasna to na gorze strony masz galeria, klikasz na ten odnosnik a pozniej wyskakuje Ci dodaj galerie i tam ladujesz zdjecia, a mozna tez np przez internetowa strone imageshuck us czy jakos tak ale to juz bardziej do zdjec wrzucanych bezposrednio na forum. Ja pojadlam makaronu w sosie pomidorowymi pod serem z pulpetami mniam! czy wszyscy sie juz zarejestrowali? jesli tak to przechodzimy na priv.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje dodac post ale wyskakuje mi ograniczenie o takiej tresci na naszym forum prywatnym Aby zabezpieczyć to forum przed spamującymi robotami pozwalamy na publikację adresów stron www tylko zarejestrowanym użytkownikom i tylko tym, którzy opublikowali do tej pory co najmniej 3 wypowiedzi i są zarejestrowani na tym forum od co najmniej 24 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy przejsc na priv tam sie zaczyna hyde park krecic wiec moze sie uda. a malze sa pyszne z czosnkiem, maselkiem i pietruszka podduszone w skorupkach ale wydaje mi sie ze jak na ciaze to za mala obrobka termiczna bo sa polsurowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz znalazlam zrodlo problemu z tym zabezpieczeniem, chcialam wrzucic link i stad to ograniczenie bo nie mam jeszcze konta 24h. Kancia, Olinek zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikunia małże kupił mąż w lidlu wiec byly juz z sosem na wierzchu czosnkowym, wrzucilam je tylko na 15 min do piekanika na 200 st. to co przechodzimy na priV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Dziewczyny miałyście racje. Zrobiłam dzisiaj test i nic :-/ to 25dc, więc już by pokazał.... Po prostu w dym miesiącu gorzej cały cykl przechodziłam :-/ ale głowa do góry :-) będą kolejne starania i kiedyś się uda :-) Dzięki za wszystko i życzę Wam powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
a dobrze się przyjrzałaś temu testowi???, ja też robiłam w 25 dc, i mało go nie wyrzuciłam ;) kreska po 5 min wyszła taka blada, że mój Mąż mówił, że sobie wmawiam. Ale poszłam z testem do koleżanki sąsiadki i co? też widziała kreseczke, która tak mnie dziś w nocy kopała, że nieprzytomna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Dwa dni temu była bardzo słaba kreska którą tylko ja widziałam, wczoraj w polu gdzie miała być druga kreska wyszło różowe pole a dzisiaj nic. Na piersiach mam takie żyłki, ale równie dobrze okres mi się zbliża. Temp w pochwie 37,1. Wczoraj w ciągu dnie (wiem, że się nie mierzy w ciągu dnia) 38temp. Rano delikatne bóle jak przed okresem, więc zbliża się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Mufinka popatrzyłam jeszcze raz.... Po 15 minutach minimalna..... Możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
słaba kreseczka..... ale popadam jeszcze w zachwyt :-) w Poniedziałek pojadę na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
miało być: nie popadam jeszcze w zachwyt :-) poczekam do poniedziałku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka - a co nas to obchodzi?
za 3-5 dni bedziesz wiedziala wszystko, wyczekaj i nie ekscytuj sie zbytnio! po co testujesz juz dzis? ktory to cykl staran? wiekszosc z nas przechodzila przez te niepewnosc, ale nie robila relacji minuta po minucie; ja mialam bardzo slaba kreske dzien po spodziewanej i tez nie wierzylam ze to ciaza, ale powiem Ci, ze kazda minimalna kreska swiadczaca o ciazy oznacza ciaze:) tego Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dziś mega porządki. Mam już wszystkie ubranka dla maluszka, więc robię mega pranie. Nie wiem, czy nie przesadziłam z tymi ubrankami. Pocieszam się, że w sumie to są ubranka do 80, więc może aż tak nie przegięłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Bożka, po 15 min się nie liczy, powtórz za 2 dni, u mnie była megaaa słaba, po tym jeszcze z 5 testów zrobiłam w odstępach co kilka dni i nigdy nie wyszła taka mocna jak kontrolna, zawsze była lekko różowa :) Życzę Ci żebyś jednak zaskoczyła. 3MAJ SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Mufinka dziękuję :-) koleżanka co niżej napisała komentarz to chyba nie rozumie, albo zapomniała jak to u niej było.... Troszkę ją rozumiem bo jak czytam zapytania młodych kobiet typu: Kochałam się z chłopakiem w dni płodne i zsunęła nam się prezerwatywa. Czy mogę być w ciąży??? to mnie rozkłada na łopatki.... Nasze problemy czy wątpliwości zawsze mogą być dla innych śmieszne albo błahostką. A tak dla formalności to jest moje pierwsze podejście..... A to, że pierwsze to znaczy, że może się nie udać? zdaję sobie sprawę, że niektóre kobiety starają się nawet po rok czy dwa, ale nie wszystkie. Uważam, że od tego jest forum, żeby móc rozwiać możliwości i ewentualnie zapytać nawet jeśli dla którejś z Was jest to śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka- widac ze bardzo sie nakrecasz. Zycze z calego serca zeby udalo sie w pierwszym cyklu staran, ale gdy sie nie uda mysle ze bedziesz czula rozczrowanie mimo tego ze zaprzeczasz temu. Usilnie dopatrujesz sie wszystkiego co wskazuje na ciaze. Kiedy teraz masz dostac miesiaczke? W tym dniu zrob test ciazowy. Wczesniej mysle ze sensu to nie ma. Mam taka znajoma ktora podjela decyzje z partnerem o drugim dziecku, bardzo sie nakrecila, zrobila testy dwa dni przed spodziewanej miesiaczce wyszla druga blada kreska cien jak to okreslala. To troche brzmialo jak usilne wmawianie ze ta kreska jest. Przy czym w dniu spodziewanej miesiaczki inny test jesli chodzi o firme i nie pokazal nic. Po dwoch dniach od spodziewanej daty @ dostala okres. Nie rozczaruj sie. Wrzuc przede wszystkim na luz, tak czytam Twoje posty i widze ze bardzo koncentrujesz sie na tym ze chcesz miec te dwie kreski na tescie. Zajmij sie czyms innym niezwiazanym z checia posiadania dziecka. Ja pamietam swoje uczucia gdy czekalam az okres nie nadejdzie, a nadchodzil.. a gdy w koncu zylam innymi sprawami pojawil sie maluszek w brzuszku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy już na nowym forum, że tu tak cicho? Zarejestrowalam sie ale chyba jeszcze nie zostałam zaakceptowana albo coś źle zrobiłam ale nie sądzę. Bożka to moja druga ciąża za pierwszym razem pół roku się staraliśmy a też bardzo mi zależało. W końcu przestałam wyczekiwać i się udało. Tym razem wyszło nie planowanie i tak jest najlepiej. Psychika będzie Ci blokować zajście w ciążę. Wszyscy tu maja rację, że za bardzo się nakręcasz. Jak tak będzie przy kolejnych staraniach to współczuję Ci a to dopiero pierwsza próba jak dla mnie to trochę śmieszne i niedorzeczne. Przepraszam ale właśnie tak uważam i nie będę udawać, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy już na nowym forum, że tu tak cicho? Zarejestrowalam sie ale chyba jeszcze nie zostałam zaakceptowana albo coś źle zrobiłam ale nie sądzę. Bożka to moja druga ciąża za pierwszym razem pół roku się staraliśmy a też bardzo mi zależało. W końcu przestałam wyczekiwać i się udało. Tym razem wyszło nie planowanie i tak jest najlepiej. Psychika będzie Ci blokować zajście w ciążę. Wszyscy tu maja rację, że za bardzo się nakręcasz. Jak tak będzie przy kolejnych staraniach to współczuję Ci a to dopiero pierwsza próba jak dla mnie to trochę śmieszne i niedorzeczne. Przepraszam ale właśnie tak uważam i nie będę udawać, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozko.
papierowka dobrze radzi to ja pisalam wczesniej, jak wam sie uda za pierwszym razem to super (koniecznie o tym nam napisz), ale nie nakrecaj sie minuta po minucie - tu jest forum dla tych, co sie udalo, a sa tez takie dla tych ktore testuja sie 5-2 dni przed spodziewaną miesiaczka i byc moze podobnie do ciebi eto przezywaja - moze tak szukaj wsparcia ps tez mialam cien cienia, podeszlam na luzie i udalo sie w kazdym razie testowalam sie juz po dacie spodziewanej - tak jest najrozsadniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×