Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

witam nowe mamuśki:) kejtii 13tydzień to już można coś tam zobaczyc, tak jak piszesz pewnie miał sprzęt do kitu, mój gin już w 10tc pokazywał na monitorze mojemu m ''męskie sprawy" jak to ujął oczywiście zaznaczył że jest bardzo wcześnie ale to może być to;p i wczoraj na prenatalnym by się to potwierdziło:) a i Kejtii super że Twój m idzie z Tobą razem przeżywa się to wszystko jeszcze mocniej, bardzo to zbliża:) oczywiście imie dla dziewczynki już troszke wcześniej ustaliliśmy Lenka albo Oliwia, a dla chlopca ja chciałam Adaś ale okazało się że mojemu mzle siękojarzy i jesteśmy w kropce! zero pomysłu nic do nas nie przemawia żadne imię a byłam pewna na 100% że dlachlopca nie będzie problemu, Izek Atydea ja też mam wizyte u swojego gin 17 września hehe classic to może być jakaś infekcja w ciąży o to nie trudno trzeba się obserwować, najlepiej jak powiesz o tym swojemu lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtiii poczte można założyć z tym, ze każdy musi mieć hasło, żeby z niej korzystać, a jak napiszemy hasło na forum to każdy będzie miał dostęp do tej poczty nawet osoby, których tam niechcemy. Swoją drogą to podziwiam, że zaprosiłaś teściową na wizyte u lekarza :) Nie masz trochę obaw, że będzie sie wtrącała w wychowanie dziecka itp.? Ja raczej jestem zdania, że badanie USG i w ogóle wizyta u lekarza to taka intymna chwila moja i przyszłego tatusia. Ale ja ogólnie trzymam "teściową" na dystans i moją mame też raczej, bo ja lubie robić wszystko po swojemu hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przecież po takich zdjęciach usg którymi będziemy sie narazie wymieniać nikt was nie rozpozna ani waszego bejbika wiec jaki sens zakładać specjalnie poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety przeziebienie chyba zlapalo. Całą noc gardło bolało-jak nigdy, dziś tez nie lepiej. I do tego plecy bolą, glowa i katar trochę. Na razie lecze sie sokiem z cytryny+miód+sok z malin. Nie wiem totalnie jakie lekarstwa można przyjmowac w czasie ciąży. Np na gardlo? Jak któraś z was wie i jest tego pewna-bo nie chcialabym zaszkodzic maluszkowi, to poproszę o poradę. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamajaa na gardło Isla do ssania, tak mam od gina podane, kiedyś taką listę tu zamieszczałam, a na przeziębienie syrop Prenalen. kejtiii podziwiam, że zdecydowałaś się na wizytę z teściową, moja niby jest ok ale już widać że będzie lubiła wsunąć swoje 2 grosze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi z rana prąd wyłaczyli ,ale juz nadrobiłam zaległości:)) czy ja juz mówiłam że juz nikomu nie powiem że się dobrze czuje?? ehh wczoraj znów się pochwaliłam, a na wierzór był mały rzyg;) wogóle wczoraj kiepskie smaopoczucie, zjadłam słoik jakis przetworów na occie, jakies małe cukinie czy kij wie co z papryczkami i tak mnie zmuliło że pół dnia mnie trzymało. na dodatek na zmiane mi było goraco i zimno juz się wystraszyłam czy jakieś choróbsko mnie nie bierze, a temperature miałam 35,5!! zaraz ide na spacer bo pogoda nawet w miare i po wyniki wczorajszych badań Atydea ja własnie wczoraj robiłam HIV,HCV,Hbs,TSH,USR, glukoza, mocz i krew i drugi raz Toxo IgM bo pierwsze miałam źle. nic mi sie niechce, niewiem czy jest większy leń odemnie:)) jutro ide do pracy i zamierzam pogadać z szefem, zobaczymy co będzie, już się nastawiam psychicznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka moim zdaniem masz niską temp. Ja w tej ciąży mam ok 37 i coś st Też myślę, ze na razie możemy tu wklejać zdjęcia a zrobić pocztę gdy na świat będą przychodzić nasze maluszki. Niech się wszystkie wypowiedzą co myślą na ten temat i wtedy zdecydujemy czy teraz zakładać czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to moze narazie tu a jak juz sie lepiej poznamy to prywatne forum założymy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczte bym mogła założyć i w sumie mam plan jak można sprawić aby każda z nas i tylko nas, miała hasło. To proste. Założe np ja poczte. Potem wy podacie tutaj adres swojej prawdziwej poczty lub nie prawdziwej i na te adresy ja wam powysyłam hasła i tyle :) Ewentualnie to co mowi izek, czyli prywatne forum, ale tego to już nie umiem zrobić :P Co do wizyty u lekarza z teściową, przecież nie będzie w gabinecie siedziała ze mną tylko na poczekalni :) Spytała sie czy nie mam problemu ze pojedzie z nami, a jakiż mam mieć problem. Zapewne chce zobaczec też gabinet czy faktycznie taki "kosmiczny" bo to ona mi tego lekarza załatwiła...a co do tego czy sie boje że teściowa bedzie chciała mi wychować dziecko. Na to sie nie dam :) Będziemy mieszkać nie z nią więc nie będzie miała non stop na nas oka, a każdą rade od niej uznam za chęć tylko pomocy, ja sie na dzieciach za wiele nie znam więc na początku to wręcz na nią liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann po twoim suwaczku widze że moje dziecie jest starsze tylko o dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtiii my chyba zrozumiałyśmy, że ona z Tobą do gabinetu wejdzie :) a jak na poczekalni to luz. Z tą naszą pocztą to jest dobry pomysł, ale możemy jeszcze poczekać bo po usg i tak nikt naszych bobasów nie pozna, a potem się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę moją teściową dystansować, bo lubi się wtrącać (choć uparcie temu zaprzecza) dostałam pare wskazówek od jej pierwszej synowej i się ich trzymam;) a swoją drogą jakby mojej dać cień szansy na wspólną wizytę to by pewnie wparowała do gabinetu i sama by chciała usg robic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pocztą można zrobić prościej i bez kombinacji. Zakłada któraś poczte i podaje jej adres tutaj a później kto zainteresowany pisze na tą poczte z prośbą o hasło. tylko czy jest sens narazie?Przecież to tylko usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka aż tak źle z nią nie jest :P Chociaż w zasadzie jeszcze wszystko przede mną . A no a co do ślubu wczoraj mieliśmy uzgodnić i stanęło na tym że chyba w domu. Ale pewna nie jestem. W ogóle strasznie mnie naciskają zebym chrzestną zaprosiła, sie pytam po jakiego licha. Nie przyszła na moją komunie, ani żadne urodziny. Jedynie przy chrzcie była. I gdyby rodzice mi nie powiedzieli kto jest moją chrzestną to pewnie bym nie wiedziała. To po co obcego człowieka prosić? Ale sie upierają. W sumie może i ją zaprosze w nadziei że nie przyjdzie. A wtedy na kościelny już nie będą mnie naciskać chociaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja powróciłam ze spacerku, duchota straszna, myslałam że padne. odebrałam wyniki, wsyztsko oki poza toxo, cos czuje że nie jest dobrze:( ehh nawet neichce czytac na necie żeby sie nie stresować, do czwartku ,do wizyty u lekarki musze wytzrymać. ale nastrój odrazu spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka, a co z tym Toxo. że teraz w ciaży byś załapała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka to że wyniki z toxo masz złe to znaczy że masz toxoplazmoze? Ja sie nie znam i strzelam, z tymi terminami jstem na bakier, pół życia myślałam że morfologia to badanie z moczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama niewiem, nie chce sie nakręcać nie potrzebnie, zobaczymy co powie lekarka. napewno to co mi kazała powtorzyc to IgM mam więszke niz przed ciążą. zobaczymy najwyżej od czwartku sie będe martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,mało się udzielam bo oczywiście przechwaliłam swoje samopoczucie znow dopadło mnnie spanie jak wracam z pracy to musze sie polozyc i zdrzemnac bo inaczej do zycia nie jestem. Ja tez dziś zbieram sie zeby szefowej powiedziec ze jestem w ciazy ale jakos mi nie wyszło-troche nie chce mówić bo ona strasznie przewrazliwiona jest i boje sie ze wysle mnie na zwolnienie a ja w domu nie usiedze,zwarjuje z nudów:-( Ja za tydzień mam wizyte u lekarza i to bedzie 14tydz i mam ogroooomną nadzieję że lekarz powie mi jakiej płci dzidzia mieszka u mnie w brzuszku:-) Witam nowe dziewczyny i gratuluję:-) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dzieki za odpwiedz na pytanie, w najblizszym czasie powiem lekarzowi tzn za tydz w czw bo ide na badania. sluz jest zwiekszony i kolor ma rozny tak jak pisalyscie ale napewno nie jest bezwonny no nie jest tez tak ze jak siedze to czuje tylko jak zajde do toalety. np myslalam ze przez sztuczna belizne ale od 3tyg uzywam tylko awelny i problem nie zniknal. wytrzymam jeszcze tydzien. u mnie zazczal sie 12 tydzien, nie wiem dlaczego bylam nastawiona na dziewczynke darie, ale pan doktor stwierdzil ze bedzie chlopak w sumie nie na 100% ale prawie i jestemy w kropce z imieniem ale mamy czas do 24marca :D ja ogolnie jestem w brukseli ale przynajmniej bede miala porownanie jak sa prowadzone ciaze tu a w pl, juz wiem np ze tutaj nie robia zadnych badan z moczu. i dziewczyny z bialegostoku gdzie chodzicie do lekatrza prywatnie czy panstwowo i czy jestescie zadowolone?? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak dziewczyny. Właśnie wrócialam z zebrania w przedszkolu. Przeraża mnie ilość wydatków jaka mnie czeka... Na szczęście wrzesień minie i już będzie normalnie:P:P Mam pytanko czy kupujecie już coś dla maluszków lub chodziaż robicie listy?? Czy jesteście z tych mam co czekają prawie do ostatniej chwili??? Ja jestem taka że już zrobiłam listę czego mi brakuje - bo sporo mi zostalo po córci oraz dostałam teraz sporo rzeczy od koleżanki po jej maluchu. Dziś z mężem dorwaliśmy w komisie tani a śliczny wózek dziecięcy i go kupilam. Moja mama oczywiście czarna wizja że za wcześnie ale moim zdaniem nigdy nie będziemy niczego pewni. A w ostatniej chwili wydać na raz około 2000 bo tyle gdzieś wyniesie mnie kupno brakujących rzeczy to za dużo. classic ja w pierwszej ciąży miałam zapalenie 2 razy. A jak tam u was z przytulaniem?? Bo to też może powodować jakieś podrażnienia i zapalenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
czesc Kobietki :) mam małe pytanie. Zrobiłam badania na toksoplazmozę, różyczkę i HIV. Wyniki ujemne, oprócz różyczki. Różyczka igG: 15,5 - dodatni. Czy wiecie może co to oznacza? Nie mogę się doszukać jednoznacznej odpowiedzi w necie... :/ będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka Wroclaw ja tez mam duzo po córci ale i tak juz mysle nad tym co dokupic, ciagle przepatruje rzeczy i patrze co trzeba dokupic i jak tylko bede wiedziec plec to bede juz powoli dokupowac jakies smoczki, spioszki, kombinezon na wyjscie ze szpitala, itp. zalezy co bedzie bo jak dziewuszka druga to bedzie mniej a dla synka wiecej wiec wole wydatki rozlozyc w czasie bo wiem po pierwszym dziecku ze potem jest mega wydatek na raz. Ja wozek gondole, łozeczko, posciel,materac, fotelik do samochodu, ciuszzkow mam po pierwszym wiec i tak lzej bedzie. Pozdrawiam zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie kupuje. Nawet nie mam głowy do tego. na razie zaprząta mi glowe ten remont co go musimy zrobić - bo musimy zrobić starszemu pokój. Mieszkamy w domu z 1936 roku, który mój mąż odziedziczył i tak go powoli remontujemy. Jak już bedzie pokój, to bede mysleć. Muszynianka - nie martw się na zapas. Trzymam kciuki. Nelma - to znaczy, że przechorowałas kiedyś i jesteś "bezpieczna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja megaaaa zadowolona po wczorajszej wizycie. Pan doktor super, wszystko mi tłumaczył co moge, co nie moge, patrzył moje wyniki badań omawiał itd, zbadał mnie czy wszystko ok ( w ogole wczesniej mialam mierzone cisnienie i wazona byłam w sali przygotowawczej przez taką panią) potem spytał czy miałam robione usg genetyczne, to mowie ze nie, on ok to dziś ci zrobimy, ja juz wystraszona oby wyszło wszystko dobrze, usg robił ładnie wszystko opowiadał co robi moj i tesciowa byli i patrzyli hehe, dzidzia sie tak krecila ze ciezko było z nia współpracować ale jak już sie udało powiedział że wszystko jest w porządku, dzidzia zdrowa, nie ma obciazen genetycznych itd. Przełączył potem na 3d zeby zrobic zdjecie jej i nam dac takie w 3d ale bobas pleckami sie ulozyl i nie chcial sie przekrecic :P wiec dostalismy jedno zamazane zdjecie buzi w 3d i dwa w 2d calego bobaska. Ogólnie lekarz super, ja do dziś jestem w szoku. A i mowil jeszcze ze miedzy nozkami nic nie dynda ale pewny to on jeszcze nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×