Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

a jak by te pomaranczy byly bardziej spostrzegawcze to by wiedzialy ze sa wsrod nas starsze dziewczyny wyksztalcone ktore maja zycie ulozone i to ze sie rozczulaja nad swoimi brzuszkami to ich wylacznie sprawa. Dziewczyny smiejjecie sie z przyszlych matek? pamietajcie ze gdyby nie Matki to Was tez nie bylo by na tym swiecie. kazdy zyje tak jak chce ale uwazajcie bo byc moze kiedys ktoras z Was zapragnie rodziny dzieci a bedzie juz za pozno albo sie nie da i co? Piszcie swoje zdanie rozwaznie bo mozecie chlapnac cos bez zastanowienia a potem tego w duszy zalowac. to forum nie jest po to by sie klocic czy obrazac. Uszanujcie nas i nasz stan i prosze odpuscie sobie bo co chcecie osiagnac? Jezeli jestescie takie madre i inteligentne za jakie sie uwazacie to dajcie sobie spokoj bo takie "przepychanki" swiadcza o braku kultury a nie o klasie. Wy takie obeznane w zyciu powinnyscie wiedziec ze to milczenie jest złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super brzuszki macie, moj chyba ciut wiekszy ale obawiam sie ze to nie synek tylko tluszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvukvuyvuyv 2
patr24 ale ty KONCZYSZ studia, a nie zaczynasz i je rzucasz, a to roznica. nie sadzisz? ktos kto laduje z mgr w KFC to raczej swiadczy o tym, jakie studia konczyl tzn pedagogika, kulturoznawstwo itp. ja konczylam polibude i mam tytul mgr inz.- problemu z praca nie bylo. mowisz, ze kazdy ma swoje priorytety- ok zgadzam sie, ale wlasnie takie priorytety miala moja kolezanka, ktora w wieku 18 lat zaszla w ciaze, w duga zaszla majac 22 lata i nie poszla juz na studia, bo nie ma kasy. siedzi w domu i wychowuje dzieci- swietna perspektywa. w dodatku ciagnie rente po rodzicach, konczy byle jakie studium zeby tylko miec ta rencine. obecnie dziewczyna jest taka zdolowana, bo nawet do pracy nie moze isc i siedzi ograniczona w domu przez dzieci i bez wyksztalcenia. jeszcze maz wygaduje, ze dzieci sa jeszcze male, to powinna nimi sie opiekowac. u nich pracuje tylko jedna osoba, a na stanowisko jakiekolwiek do innej pracy jest nawet 1000 kandydatow. myslisz, ze matka z dzieckiem/dziecmi bez problemu znajdzie prace i utrzyma sie w niej? moja kuzynka, ktora ma 2 dzieci i konczyla ekonomie pracuje jako fakturzystka w kauflandzie, a na mgr juz nie idzie, bo utrzymanie przedszkola dla 2 dzieci to wydatek ok. 1000zl miesiecznie. nie gnebie nikogo, a jedynie bylam zdziwiona, gdzie sa rodzice, gdy ich mloda corka zachodzi w ciaze???????? patra medycyna owszem super sprawa, ale studia o ile wiem trwaja 6 lat, a do tego staz, zdobycie specjalizacji. u mnie np o dziecku zdecydowalo to, ze bylam nieplodna i musialam faszerowac sie dlugo lekami. obecnie jest ok, ale i tak sadze, ze wole miec miedzy dziecmi roznice wieku z 6/7 lat- bezpieczniej i jedno dziecko odchowane;) bvvvukvuyvuyv- to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się śmiać chce z pomarańczówki a jakim. Biedna kobieta bądź facet, żeby tak się nudzić w domu :) xNightmare śliczny brzusio, jeszcze malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakim trzeba byc debilnym
xNightmare ale masz tlusty brzuch:D przeciez to jest sadlo sloniny a nie brzuch ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj spokój już bo aż śmiać się chce z ciebie. Może i trochę mam tego tłuszczyku. Nie powinno to cię interesować. Najważniejsze ,że ja się z sobą dobrze czuje ( choć rosnący brzuch obniża trochę poziom zadowolenia ze swojej figury ale to już nie twoja broszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak medycyna 6 lat i potem staz i 5 lat specjalizacji, jak bym chciala najpierw to wszystko skonczyc to bym miala 33 lata. specjalizacja tgo normalna praca, zawsze mozna isc na macierzynski i tak samo jest na stazu a ba do tego jeszcze nieźle placą- bo nawet jak sie ma dziecko na stazu i sie siedzi w domu to kasa leci.a potem jest czas na kariere zawodowa i prace w kilku miejscach-tak jest z lekarzami. mi owszem moze łatwiej bo koncze studia. ale tak naprawde to czyma sie 20 czy 30 lat to dziecko zawsze bedzie na 1 miejscu. bo czy dziecko male czy juz odchowane zawsze bedzie matką i nasze ssprawy i "dobra" przepadna w pewnym sensie. mysle ze nie ma co sie rozwodzic i obrazac. niech kazdy zyje swoim zyciem. ja tam kazdemu zycze jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i pozdrawiam Was bardzo serdecznie i spadam robic obiadek bo "pan i władca" rodziny niedlugo wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wdajac sie w dyskusje z pomarańczowymi , same je napędzacie wiec wiecie chyba co trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakim trzeba byc debilnym
sama to przyznalas i nic nie trzeba bylo z ciebie wyciagac. co nie ukryjesz to pokazesz a to na pewno nie jest ciazowy brzuch tylko falda tluszczu. ze mnie sie smiejesz? ja z ciebie sie smieje bo trzeba byc bardzo bardzo madra dziewucha ktora uwielbia pokazywac swoja nadwage. a juz w ogole trzeba byc nadmiar madrym robiac tatuaz na brzuchu w miejscu gdzie skora sie rozciaga i nie jest elastyczna bo rozstepy zostaja. twoj tatuaz niedlugo bedziem ial obramowanie w postaci rozstepow. jak robic tatuaz to 10000 razy zastanow sie gdzie modnisiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zaraz 'Pan i Władca' choć u mnie panuje demokracja wraca ale obiad gotowy więc trzeba tylko odgrzać . W ciąży zaczęłam mieć chęć do gotowania tak więc dziś po raz pierwszy zrobiłam żurek. Zobaczymy czy nikt się nie potruje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram wczesniejsze głosy, żeby NIE CZYTAĆ pomarańczowych! ja nie czytam bo bez sensu... sie tylko wkurzac! PS ale piekny brzusio u meaa! chyba zaraz tez wezmę aparat w dłoń... zamierzam sie od rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale się rozpisałyście:) Ann8912 jak sobie pomyślę,że jeszcze tyle czasu zostało,to aż nie chce się w to wierzyć. Za to jak patrzę wstecz, to dziwię się,że to tak szybko zleciało. Ja już 17tydz3dzień. Jeszcze niecałe 3 tygodnie i półmetek, a później to już bliżej niż dalej:) Kejtii bardzo dobrze,że nie przejmujesz się tymi pomarańczkami, nie warto. Dobrze,że przypomniałaś o dniu chłopaka, chociaż symbolicznie trzeba jakąś czekoladkę podarować. xNightmare ja od jakiegoś czasu mam takie wychodzące gulki( wcześniej już pisałam o tym). Myślałam,że to Julka wychodzi, ale Dr powiedziała,że na tym etapie, to za wcześnie. Tłumaczyła to,że dzidziuś jelita wypycha. Także na ruchy muszę jeszcze trochę poczekać.. niestety:( Już nie mogę się doczekać tego momentu. Muszynianka.. wybij z główki sobie takie myślenie!! Z dzidzią wszystko w porządku, a z tyciem to się ciesz:) na pewno już niedługo zaczniesz przybierać, także spokojnie. a propo zgagi, to też nigdy nie miałam, nawet nie wiem jakie to uczucie i też często pytam się meża, bo on to co chwile zgagę ma;p Meaa piękny brzusio:) wieczorkiem też dodam jakąś fotkę:) Ja już ponad 4kg na plusie, w sumie poszło mi w brzuch, cycki i tyłek no i może po buzi trochę widać... Nie ma co czytać tych pomarańczowych. Szkoda czasu na to:) Od paru dni mnie strasznie brzuch pobolewa i trochę mnie to martwi:( w sumie nie cały czas, tylko co parę godzin, nie wiem czy to normalne. Jak będzie tak dalej, to chyba wcześniej będę musiała udać się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale robi się tu młyn na tym forum. Nie ma co czytać tych przykrych postów, którymi zaśmiecają zawistne dziewczyny. Dziewczyny śliczne macie brzuszki u mnie jeszcze mało co widać trochę się zaokrąglił, może to dlatego że brzuszek miałam od zawsze. na wadze mało co przybrałam 2,5 kg dopiero. Też zauważyłam, że jakoś mięcho mi nie siada ostatnio najchętniej zajadałabym się kiszoną kapustą wkółko. Pozdrowionka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jojojoj, odechciewa sie czytac, post pomaranczowki tyczyl sie mnie ale wypowiadac sie nie zamierzam, bo nic jej do tego dlaczego chcemy z mezem miec wlasnie teraz drugie dziecko, wlasnie teraz mimo mojego wieku 21 lat. to wlasnie wada forum ze sa pomaranczowki ze moga napisac co chca poobrazac innych, wypowiadac sie na temat zycia kogos kogo nie znaja ani troche wrocilysmy ze spaceru jak na Anglie w zwyczaju zlapal nas deszcz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki. B@siek trzymaj się. Przedewszystkim spróbuj się zrelaksować i myśleć pozytywnie. Meaaa śliczny brzusio:) xNightmare Twój też jest śliczny;) Ja jak na razie mam 7 kg na plusie. Wszystko poszło w brzuszek i w cycki:) z czego mój m jest bardzo zadowolony. Śmieje się że ma nowe zabawki:P Jak mój wróci z pracy to swój brzuszek też wrzuce. Ciąża strasznie mi się dłuży... Tak bym chciała aby to był już styczeń:) Co do diety to są dni kiedy nie mam ochoty na nic, a czasami tak jak dziś to lodówkę trzeba na kłódkę zamykać:P:P Jak tak dalej pójdzie to będe wyglądać jak młoda orka...:) Najgorsze w tym wszystkim jest to- chodzi o pomarańczowe- że jak będzie tak dalej to przestaniemy sobie ufać i całe te forum będzie można o kant d..y rozbić:/ Przecież tylko chcemy sobie porozmawiać i się wspierać a nie czytać jakieś bzdury dzieci którym się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaheheehhe buhahaha
malinówka376 ty pasozycie!!! juz wiadomo dlaczego 2 dziecko w wieku 21 lat!! polska nie utrzymala ciebie i tego bekarta to choiaz do anglii ucieklas i tam drugie zrobilas. anglia pomaga co??? do polski byc wrocila to gow..bys miala i tylko metke mlodocianej matki by ci przykleili. anglicy maja taka polewke z takich polaczkow jak ty. mowia ze przyjechali tylko zeby dupe dawac i od panstwa ciagnac kase bo w kraju rodzinnym bieda. to juz wiadomo dlaczego rodzicow nie ma w domu i rozkladasz tam gdzie potrzeba. za nauke sie wez dziecko!! do ksiazki od biologii siegnij! zapomnialas co to szkola i nauka? dobrze pisali wczesniej ze takim mlodym gowniarom to tylko pstro w glowie i zamiast na studia to biora sie za dzieci. a jak tam anglia? socjalne dostajesz? nie masz wyrzutow sumienia ze sa bardziej potrzebujace rodziny angielskie a nie ty? pewnie zaraz bedziesz pisac ze ty pracujesz, ze ty to tamto ale wiedz ze taka dziecina nic nie ma oprocz doswiadczenia w lozku i braku wiedzy w edukacji. pochwal sie czyms jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu nerwowo zrobiło, rozbawiły mnie komentarze pomarańczowych pań, biedne ich życie jest tak nudne, że muszą trochę zamieszania porobić w plotach ciężarówek, to żałosne;p B@siek jejciu bidulko ty, spróbuj poleżeć i poczekać do 19, mnie też kiedyś tak brzuch bolał, że skręcało ale dałam radę jakoś, trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze, a jak ból się nasili lepiej skonsultuj to z lekarzem. Ann8912 i patra24 bardzo słuszne uwagi do pomarańczowych pań xNightmare śliczny, duży brzuszek olej złośliwe komentarze, nie warto się nimi przejmować. Dziewczyny nie przejmujcie się się kompletnie pomarańczowymi wpisami, osoby, które piszą takie bzdury chcą po prostu zamęt tu wprowadzić i niezgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy jesteście jeszcze głupsze
Bo odpisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Hej, widzę ze tu ciągle gorąco. To ja się chyba zaczernie jednak bo się ktoś podszyje! Ja bym nie wierzyla ze korektorka to " jedna z nas" Chce ktos zasiac głupi zamęt! Ale wy wszytskie szczupłę jesteście! Ja waże 64 kg przy 168 cm i nie mam takiej sylwetki! A brzuchola mam większego - zresztą przy 2 ciązy ponoć szybciej wychodzi i u mnie się sprawdzilo! A do tej pory mam 2,5 kg na plusie. Któras pisała a diecie - mam to samo - nie moge patrzec na mięso a jem duzo slodkiego. Nie bede z tym walczyc bo nie dam rady. Na pewno organizm sobie poradzi! Olinek nie odpisalas czy bys sie tą tabelką zajęła! Dziwczyny - łykajcie dzielnie te duphastony i się więcej proszę nie kurczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Wam napisze że jestem pewna że czuję malucha ale moja gin powiedziala ze to niemozliwe bo za wczesnie ( 15 tc). Kij jej w oko wiem co czuję i wiem że mój lokator mały już puka! Córka mi usnąć nie chce - już ją 5 raz odprowadzam do łożeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula___2
Cześć wszystkim! Do tabelki chyba nie powinnam się wpisywać bo za mało się udzielam na forum, ale czytam każdą strone. Po prostu brauje mi czasu na pisanie, z ledwością udaje mi się być na bieżąco. Dziś mija tydzień od momentu brania luteiny. Lekarka przepisała mi go na dwa tygodnie, mam nadzieję, że kuracji mi nie przedłuży bo straszny dyskomfort czuje, non stop musze wchodzić we wkładkach. W czwartek mam usg i mam nadzieję, że poznam już kto buszuje mi w brzuchu. Śmiejemy się z mężem, że będzie to nocny marek, bo jak tylko się położe spać to wierci się niesamowicie, raz w nocy mnie te fikołki obudziły. Prócz płci zobacze także co z torbielkami w głowce. Jestem dobrej myśli i czuje, że będzie wszystko w porzadku. Chce sobie kupić takie spodnie: http://moda.allegro.pl/czarne-rurki-ciazowe-od32-do44-producent-tutaj-38-i2665338830.html w gre wchodzą także jeansowe u tego samego sprzedawcy. W komentarzach wszyscy bardzo chwalą za wygode i ogólnie za wykonanie i chyba sie skuszę i szukam jeszcze jakiejs fajnej bluzki z rozszerzanym dołem, po sklepach latac nie moge, bo muszę więcej leżeć niż chodzić w swoje jeansy nie chce sie wciskać, żeby nie uciskać brzucha, bo jeszcze sie w nie mieszcze. Proponuje olewac osoby, które nie są związane z tematem, po co psuć sobie nerwy głupimi ludzmi. Aha i polecam chłodzace plastry z apap na ból głowy :) szczególnie jak boli w okolicach czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula___2
Lyella to mozliwe, że czujesz ruchy! Niektóre kobiety mają takie zdolności, ja córke poczułam w 20 tyg a teraz w 16. Moja mama powiedziała, że od pierwszego dnia doliczyc 5 miesiecy i będzie poród. Mi wyszło ok 20 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula___2
a moja córka już spi dlatego mam chwilę na buszowanie w sieci. Widze, że super nianie oglądałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×