Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Asia śliczny brzuszek, który to tydzień bo nie widziałam Cię w ostatniej tabelce? Dziewczyny piszcie od razu dla ułatwienia przy dodawaniu zdjęć, który to tydzień ciąży, będzie potem fajnie porównać jak brzuszki rosną:) ja także dodam swój brzuszek tylko czekam na m aż mi zrobi:) Byłam u lekarza wieczorem bo przeziębienie nic a nic nie przechodzi, a tylko się pogłębia. Pani Dr przepisała mi antybiotyk ale kazała jeszcze 2 dni wstrzymać się z wykupieniem i ratować się wszystkim o się da żeby przez te 2 dni jeszcze się poleczyć. Ogólnie jakieś totalne braki są w aptekach teraz leków, które można brać w ciąży bo w trzech aptekach nic nie dostałam prócz maści majerankowej. Jutro rodzinka ma się postarać o jakieś leki dla mnie i maliny suszone ze sklepu zielarskiego bo te sklepowe syropy malinowe nic a nic mnie nie rozgrzewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 pary ciązówek ale kupiłam w C&A - w sumie za 2 stówki ale są porządne Ja jakoś nie umiem kupować ciuchów przez neta ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny z rana :) Dziś wyjątkowo wstałam o 7 bo tynkują u mnie garaż i też ekipa pustaki z podwórka wywozi, robota idzie pełną parą bardzo bym chciała żebyśmy do marca mieli ogarniete podwórko jak i w domu. ale nie wiem czy dobrze że to pisze :D Zaraz uszczypliwe pomarańczki napiszą że ja sobie siedze w ciepłym domu zamiast nosić pustaki hahahahah ... sorki ale ja tam sie uśmiałam czytając te pomarańczki. Przeżywają mękę istnienia, ot to. Co do szkoły mogę dodać tylko to, że fakt, lepiej je skończyć zamiast przerywać, ale mi sie nie udało, opcja zaocznych nie wchodziła w gre bo u mnie po prostu nie ma zaocznych. Kombinowałam jak mogłam żeby jakoś coś z tymi studiami wymyślić ale nie poprawiłam historii po prostu nie dałam rady i tyle. Mam oczy sobie wydłubać za kare? No chyba nie. Dziewczyny śliczne brzuszki :) Spodobały mi sie wasze zdjęcia tak że może i ja sobie potem foteczke strzele. Mi sie mój wydaje duży ale jak na zdjęciu to wyjdzie to nie wiem :D A tak mówiłam że bede od początku ciąży zdjęcia robić hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja tak myślałam c o do spodni, bo ogólnie ja nie moge nigdzie znaleźć ładnych rurek ciażowych, takich ktore nie wyglądają jak kawałek szmaty, i tak myśle sobie mam fajne rurki na gumke ale takie no wysokie ale z pewnością za ciasne na ciążowy brzuszek i jak myślicie udało by sie takie coś że wyszyje gumke i doszyje takie cos jak w ciazowych spodniach? Zależało by mi na tym a tez nie chce ich zniszczyć bo są ładne i wyszczuplają uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze że najlepiej mieć z dwie pary spodni ciążowych. Choćby dżinsów z kołnierzem. i resztę leginsów. Jest teraz wiele kolorów. Te robione na styl dżinsów wyglądają właśnie jak rurki. Do tego kilka tunik i v'ola :) Mnie obudził dzisiaj sąsiad o 7:30. Włączył na cały regulator muzykę i sobie śpiewał. Chyba z 10 razy puszczał tą samą piosenkę. Wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę żeby się nie zgubiła NICK..................WIEK.............TP...........PŁE .. . ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... .. ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C? . .........Radom kuchareczka..........23...........12 marzec.........c.............W-wa MzD.....................29...........12 marzec.........c.............Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... .. ....Lublin megan990..............30...........16 marzec........C?............ Śląsk Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa Patra24..................25...........18marzec.........S. ........Gdynia B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin Dośka...................27............23marzec........?. ..........gorzów agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. .........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i melduję się w domu:) dziękuję Wam za wsparcie wczoraj byliśmy w końcu w szpitalu wieczorem, faktycznie miałam skurcze ale ponieważ dr powiedział, że szyjka nie jest skrócona i nie ma rozwarcia a serduszko u malucha bije, puścił mnie do domu:) w razie nasilenia dolegliwości, plamienia itp kazał natychmiast przyjechać muszę też łykać potas, bo możliwe, że z powodu jego niedoboru tak się dzieje noc była jeszcze ciężka, bolało jak przy pierwszych miesiączkach jakie miałam w życiu ale teraz już jest lepiej i tak ma zostać! :) śliczne macie brzuszki dziewczyny, mój w porównaniu z Waszymi jest naprawdę malutki a spodziewałam się, że będzie szybciej coś widać bo jestem dość drobnej budowy życzę Wam miłego dnia, ja chyba będę odsypiać ostatnie dwie noce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Basiek dobrze ze u Was w miare ok. Ja mam glupie przeczucie ze u mnie cos nie tak, ale moze wkrecam sobie. u nas piekny dzien sie zapowiada wiec wybieramy sie na spacerek. pozdrawiam Was wszystkie i życze wspanialego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki, melduję się w południe. ja też dziś niewyspana bo koleżanki z uczelni do mnie od 7 dzwoniły i smsowały co tam u mnie słychać. kejtii ja kupiłam 2 pary super rurek ciążowych w H&M. Co prawda zapłaciłam za nie ponad 200 zł ale są bardzo dobre gatunkowo, bardzo wyszczuplają, w roz. 34 wyglądam jak przecinek ;p i gumkę mają taką fajną wąską, której nie widać pod ubraniem. Ann8912 heh niezłą miałaś pobudkę, urok mieszkania w bloku, mnie dla odmiany z rana zawsze budziły krzyki i bijatyka sąsiadek, odkąd wynajęliśmy z m mieszkanie mamy spokój bo na naszym piętrze mieszka tylko starsze, bardzo miłe małżeństwo. B@siek jedziemy na tym samym wózku bidulko, ciesze się, że z wami wszystko ok, ja też się bardzo nieraz bałam jak miałam takie silne skurcze, że coś z dzidzią nie tak, na szczęście jak widać duphaston nas chroni. Odpoczywaj sobie dużo i leż. Ja ogólnie zaskoczona jestem jak to szybko wieści o mojej ciąży się rozchodzą bo mój m przyjmuje już któreś z kolei gratulacje od znajomych lub sąsiadów, co prawda jak założę coś obcisłego, brzusio widać ale rzadko wychodzę ze względu na swoje samopoczucie. Jak widać czujne oczy nie śpią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24 absolutnie tak nie myśl, że coś u dzidzi nie w porządku, proszę mi tu myśleć pozytywnie, wyjść na spacerek z rodzinką kiedy taka piękna pogoda i pooddychać za mnie świeżym powietrzem bo choć u nas piękne słońce i cieplutko ja wyjść na pole nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszyłam dziś na zakupy w celu zaopatrzenia lodówki... i nie mogłam przejść obojętnie obok kapusty kiszonej z marchewką i kupiłam cały kilogram i mam zamiar dziś się nią zapychać. A na słodycze już patrzeć nie mogę. Ja dopiero za tydzień kupie se jakieś ciążówki bo jadę do domu i mama coś tam ciekawego znalazła dla mnie w sklepie. Wczoraj miałam mały problem z lokatorami ukradli mi ketchup więc trochę za mocna na nich krzyknęłam bo wciskali mi kit ,że nie mają go a leżał jak wół na stoliku w ich pokoju . Teraz aż R. się ze mnie śmieje bo ja przed ciążą byłam cicha woda a teraz to nerwus ze mnie straszny. Ale podsumowując dziś rano w kuchni leżało opakowanie śliwek w czekoladzie w ramach przeprosin xD Tylko kto je zje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia, figure to masz niezłą :) brzunio też sliczny i spory :) a zdjęcie z usg cudne Kurde jak bym miala u mnie aparat to bym zrobila i juz wstawiła ale zrobie to pozniej ciekawe tylko kto mi to zdj zrobi hehehe ... Boże szał widze na kapuste kiszoną, co w tym jest ?? Ja sama już raz kupiłam pół kilo ale była obrzydliwa, mięka i bez marchewki ( ale i tak troche zjadłam hihi :P) A kupowałam w miejscu gdzie ogórki kiszone i małosolne przechodzą mistrzostwo, ale widac kapusta nie. Dziś na obiad pieczony kurczak ze złocistą skórką, aż ślinka mi cieknie tak już pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do kochających kapustę kiszoną...jesusssssss mogłabym ją jeść garściamiiiiiii i wszystko co z niej jest zrobione: kapuśniak, bigos, kapustka zasmażana, pierogi z kapustą i grzybami, gołąbki. kwaśna pychotka. kancia, piękny brzuch. ja mam podobnych gabarytów:) a myślałam, że mój jest wielgachny jak na 15 tydzień, więc dzięki za fotę - uspokoiłam sie:) - oba nasze brzuchy wyglądają tak samo, a idziemy tygodniami równiutko:) ja dziś 14w2d ja dziś zupa pomidorowa z ryżem na kwaśno ze śmietaną. zjadłam 2 talerze, mniam i do tego mięsko z zupki kurczak plus żeberka pożarłam ze smakiem. I siedzę teraz i czekam aż minie wzdęcie. zaczyna mi się teraz ssanie w żołądku. Jadłabym i jadła....... Kancia, nie martw się antybiotykiem. Musisz jak najszybciej wrócić do siebie, bo teraz twoj organizm walczy z infekcją, a powinien skupiać się bardziej na odżywianiu dzidzi. Infekcja jest groźna dla malucha, więc trzeba jak najszybciej się jej pozbyć. Ratuj się czosnkiem. Bierz max dawkę 3x2 Aliofilu, to jest naturalny antybiotyk podobnie jak cebula. Jak w aptece nie mają gotowców, kup sobie 3 cebule, skrój w plastry do miski, zasyp 5 łychami cukru (można więcej) i za 2 godziny możesz już pić. ja piłam po 6 łyżek dziennie. POMOGŁO....... w I ciąży brałam pierwszy antybiotyk w 15tc właśnie ale na drogi moczowe (bakteria w moczu i krew z siuśkami). Płakałam, bo tak się bałam, ale lekarz mnie uspokoił i nic się nie stało mojemu synkowi. Więc głowa do góry, ale najpierw walcz. hasło: czosnek i cebula leyla nie doczytałam, bo tyle tych pomarańczowych wpisów było, a w ogóle ich nie czytałam, tylko omijałam, nawet komentarze nasze czarne nie czytałam dot. tych wpisów, bo nie będę tego czytala nawet, więc może pominęłam co z tabelką mam robić? mnie ostatnio glowa nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek z tabelką chodziło o to byś co pięć stron ją po prostu wklejała żeby nie zginęła w postach :) Moja babcia robi ten syrop tak ze wyciska z 10 ząbków czosnku+ cebula ( nie pamiętam ile)+ miód+cytryny. Zalać letnią wodą i i włożyć na dobę do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusława
olinek przejmij tabelke i jezeli ktoś naprawde sie nie udziela to poprostu go wypisz. Ja nie rozumiem po co sie wpisują w tabelki jak i tak nic nie piszą a jedynie czytają. Znowu sie bajzel zrobil bo można policzyc na palcach te osoby z tabelki które tu pisza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wystartowałam z cytrynami, to po 1 szklance mocnej lemoniady dostałam skurczy calego brzucha i bolał mnie żołądek okropnie. Myślałam,że umrę, więc przy wrażliwych żołądkach odradzam. czosnek w tabsach bo nie czuć i syrop z cebuli. chyba że na każdego co innego działa. próbować do skutku okej, mogę być odpowiedzialna za tabelkę, ale nie będę wykreślała nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusława
olinek widocznie lubisz nielad i haos, trudno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super macie brzuszki, jak tylko się zbiore to też sobie zrobię zdjęcie. B@siek cieszę się że w miarę u Ciebie dobrze, najważniejsze że z dzidzia ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kancialupka 17 tygodniowy brzuszek na fotce:) śliczny brzuszek, spory jak na 15 tydzień:) Kejtii na szkołe zawsze masz czas. Jesteś młoda, także zawsze masz drogę otwartą. Nie ma co się przejmować tym co ktoś mówi. Co do spodni ciążowych to jeszcze się nie zaopatrzyłam, ale również bardzo podobały mi się z H&M B@siek uważaj na siebie i dużo odpoczywaj!!najważniejsze,że z dzidzią wszystko dobrze. Wiecie od paru dni zauważyłam,że mam napięty i dosyć twardy brzuch. Nie wiem czy to normalne, macie coś takiego jak ja, bo nie wiem ,czy to normalne. Czasami mam uczucie takiego jakby rozciągania. Kurcze nie wiem jak dokładnie opisać te uczucie. Ja cały dzień w pracy. Dopiero teraz chwila wolna, a jeszcze 3 h przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu chyba najlepiej będzie jak powiesz o tym lekarzowi. Ja czasami mam wrażenie że mam napięty brzuch ale jak go doktykam to jest miękki. W poprzedniej ciąży miałam brzuch jak skala ale dopiero tak w 7 miesiącu, były to skurcze ale wtedy czułam się jakbym nosiła wielki głaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikunia83 ja z rana mam fajny miękki brzuszek, a już w ciągu dnia robi się taki dosyć twardy i napięty. Faktycznie będę musiała powiedzieć o tym lekarzowi, bo nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. my dzisiaj mielismy zakupowo sprzataniowy dzien. kupilam taka wielka pilke do cwiczen i sciagnelam zestaw do cwiczen na niej dla ciezarnych z youtuba. podobno bardzo pomagaja i rozluźniaja bo sa bardzo delikatne. za chwilke zaczne je robic. tez bym sobie wstawila moje zdjecia brzusia tylko ktoras z Was musi mnie nauczyc bo w sprawach komputerowych jestem beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te Wasze brzuszki :0 ale moj przy waszych to wielki jak pila, w pierwszej ciazy mialam taki kolo 7 a tu szybko mnie wywalilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra wejdź na stronę www.fotosik.pl, zarejestuj się. Później po zalogowaniu masz po lewej stronie masz dodaj zdjęcie. Później bedziesz wiedziała co jak i gdzie :) Najlepiej wysyłać przez Stary uploader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petra musis wejsc na stronke www.fotosik.pl tam jest opcja dodaj zdjecie, klikasz na to, nastepnie wybierasz z komputera zdjecie ktore chcesz dodac,ono sie wczytuje. po chwili masz zdjecie dodane i ponizej podany link do niego. kopiujesz go i wysylasz nam:) na pewno sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
ojojoj co to za korektory tu się panoszą!!?? Agbr, dzięku za obronę, ale widzę, że z Tabelki wyleciałam.... niestey miałaś rację nie było mnie, ale nadrabiam.... właśnie wróciłam z meczu i nadrabiam :) POza tym Dziewczyny pracuję cały czas na pełen etat, wracam po 17, zanim się ogarnę to Wy już tyle napiszecie, że wkółko muszę nadrabiać... Jula_2 kupiłam obie pray spodni z tej aukcji i są super :) Poza tym 25 miałam USG, dzidziolek wsadził sobie pępowinkę między nóżki i za nic nie chciał się pokazać, coś tam gin przybąkiwał o dziewczynce lae na dwoje babka wróżyła. Czy myślicie, że częste USG jest szkodliwe?? ja już miałam 4 razy. aaaa i łożysko mam nisko..... Dopiszę się jeśli wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×