Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaacanaaafoorummm

kształt brzucha ciążowego a mięśnie

Polecane posty

Gość pytajaacanaaafoorummm

Czytałam, ze kształt brzucha w ciąży jest troche zalezy od miesni brzucha. I jak to jest? Bo ja mam brzuch taki jakby do prozdu, nie na boki, tylko z przodu. To znaczy ze mam mocne miesnie brzucha czy słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie :O
To znaczy, że będzie chłopczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyxv
Ta gowno znaczy ze chłopiec ja miałam całkowicie przeciwnie z brzuchem i miałam chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaacanaaafoorummm
ale ja nie pytam o plec, tylko o miesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie :O
Przecież żartuję :P Aczkolwiek moja mama jest taką "wróżką" z kształtu brzucha, ja nie wiem jak ona to robi, ale zawsze trafi. Raz tylko się pomyliła. A wiecie co jest najlepsze? Że moja kuzynka chciała córcię i lekarz jej powiedział na USG, że będzie córka, a moja mam mówi, że brzuch wygląda jej na chłopczyka i jej mąż żartował, że wierzy mojej mamie, bo chciał synka, a nie lekarzowi i urodził się chłopczyk :D Szok lekarz, kuzynki i radość jej męża :D A mnie się wydaje, że brzuch do przodu oznacza słabe mięśnie, bo ja na pewno miałam słabe, a miałam właśnie taki szpic do przodu, bo łatwo było dziecku wypchnąć te mięśnie bo były wiotkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Może coś w tym być, ja też brzuch miałam bardzo do przodu, a przed ciążą dużo ćwiczyłam i miałam umięśniony brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Czyli nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaacanaaafoorummm
a jak myslicie? po ktorym brzuszku łatwiej dojsc do formy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
ja mialam brzuszek bardziej po bokach, tak ze w 9 miesiacu wygladalam jak inne kobiety w 5 miesiacu w ciaze zaszlam majac 19 lat, wczesniej bylam bardzo aktywna, duzo biegalam bralam udzial w wyscigach itp po porodzie w mig stracilam brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodziłam syna i dwie córki
i kształt brzucha za każdym razem był taki sam właśnie taki bardzo do przodu, ale w moim przypadku nie mogło być inaczej, bo jestem bardzo drobnej budowy za każdym razem brzuch szybko wracała do formy, a to akurat moim zdaniem zasługa genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajza manelli
kształt brzucha nie ma zwiazku z miesniami,byłam mocno wysportowana a w 1 ciązy a brzuch miałam rozlazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio w usa
Ja przed ciaza mialam ladny brzuszek, z zarysowanymi miesniami, zero tluszczu. I co z tego, skoro w ciazy mialam olbrzymi brzuch, na porodowce sie smiali ze mnie, ze dwojka w srodku siedzi:P Moje dziecko mialo 4,5 kg i 61 cm, mialam duzo wod. I co? w 8 miesiacu tak mi wywalilo rozstepy, ze szok, skora swedziala, a po porodzie juz sie niestety nie wstapila. I gowno mi dal piekny brzuszek przed ciaza. a przed ciaza dbalam o siebie, w ciazy smarowalam sie kremami przeciw rozstepom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×