Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiem i ja.....

Mycie podłogi ...

Polecane posty

Gość powiem i ja.....

Mam do Was pytanie czy jak myjecie w domu podłogi używacie tylko i wyłącznie mopa ?.....czy zdarza Wam się od czasu do czasu umyć podłogę ścierką na kolanach ? Pytam bo ostatnio naszła mnie moja znajoma na myciu podłogi w kuchni a ja właśnie myłam ścierką na kolanach....wyśmiała mnie że mam jakieś zaściankowe przyzwyczajenia. Mam w domu mop i często go używam na dużych powierzchniach ale uważam że od czasu do czasu dobrze jest umyć ścierką wtedy dobrze dociśnie się powierzchnię itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitupitutralala
podłogę w kuchni szoruję raz na jakiś czas szczotą ryżową. Mam terakotę, której faktura gromadzi różne brudki i jeżdżąc po tym mopem, nawet gorącą wodą kilka razy zmienianą, to sobie to tylko głaszczę. W fugach to samo. A jak zaatakuję szczotą, a dopiero potem mopem jest git. Jak pójdziesz do znajomej, to obejrzyj z krytyczną miną jej podłogę i doradź jej twój sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dużych powierzchni i nie mam mopa ściera i na kolanach, a w kuchni to jeszcze czasem mały nożyk do warzyw w dłoni a nie, sory, mam mopa, ale używają go chłopaki do mycia klatki schodowej, jak mamy dyżur, dlatego zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam duże powierzchnie
i myję podłogi płaskim mopem. ale bądźmy szczerzy - żaden mop nie wygarnie z kątów tak jak ja ręcznie ścierką to zrobię. dlatego co jakiś czas myję ręcznie podłogi, poza tym wkurza mnie np kurz na listwach przypodłogowych, to też trzeba ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam duże powierzchnie
Ewa, po co Ci nóż do podłóg? (przerażasz mnie, kobieto :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
mam duże powierzchnie i mopa którego nie lubię i używam scierki do podłogi z mikrofibry nałożona na miotle. Scierke piore w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu dość duże powierzchnie. Panele podłogowe, łącznie może jakieś 40m^2. Nie wyobrażam sobie myć ich na kolanach ze szmatą w ręku. Używam Bona Spray Mop i jest całkiem spoko. Nie trzeba za dużo latać z wiadrem, wymieniać wody itp. A co ważne nie pozostają żadne zacieki, któych po prostu nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam teraz funkcjonalnego mopa. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też zastanowić się nad nowym mopem. Ja używam mopa z mikrofibry i sprawdza się bardzo dobrze. Podłogę czyści się o wiele szybciej i dokładniej. Duży wybór akcesoriów domowych znajdziesz w ofercie firmy www.partner.kielce.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także używam wyłącznie mopa z mikrofibry. Bardzo dobrze czyści nawet najgorsze zabrudzenia i jest wygodny w użytkowaniu. Mop oraz środki czystości zamówiłam z www.partner.kielce.pl. Posiadają szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1984

Ja myję podłogę mopem takim zwykłym viledy łagodnym środkiem do paneli winylowych. Mam w całym mieszkaniu panele z www.arbiton.com, na powierzchni, którą mamy (55m) mozna było położyc je bez dylatacji drzwiowych, więc sprzątanie tej jednej niepodzielonej powierzchni idzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×