Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Kowalska z Krakowa

Dylemat... Co byscie zrobily???

Polecane posty

Gość p. Kowalska z Krakowa

Planujemy z narzeczonym slub cywilny, ale ja nie mam dobrych kontaktow z jego rodzina, poniewaz przyszla tesciowa obsmarowuje mi tylek... Ogolnie to chcemy po slubie skromna uroczystosc jesli by miala byc... Teraz pytanie: Lepiej wziac tylko slub i bez zadnego obiadu, czy slub wraz z obiadem i potrem patrzec wrogo na siebie przy stole??? Co byscie zrobily? Owszem slub bedzie na poczatku wrzesnia, do tego jest jeszcze duzo czasu,ale nie zapowiada sie zeby mialy sie relacje polepszyc... Co zrobily byscie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dufffka
Jeśli nie chcesz przebywać z teściową przy stole to... Tylko ślub z toastem w USC może jakieś czekoladki do tego szampana, potem ty z mężem w jakieś fajne miejsce na romantyczną poślubną kolację i z głowy. Nikt nie powinien się obrazić, że chcecie spędzić ten wieczór we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
ja chcialabym jednak ten obiad z tortem, szampanem... mozecie milo spedzic czas, staraj sie nie zwracac zbytniej uwagi na wrogie osoby to Twoj dzien, straj sie myslec pozytywnie, badz optymistka :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjljk
jakoś ten jeden raz wytrzymiesz. a potem bedą gadac nie potzrebnie że specjanlnie nie zrobiąłś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×