Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krysia55kg

Jak szybko przytyć pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość krysia55kg

pomóżcie ważę 55kg przy wzroście 170 jak przytyć chociaż 5kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santiega
tak to bym chciala wazyc, teraz jak zaczniesz tyc to potem bedzie jeszcze wiecej kg wiec lepiej daj bieg czasowi i sama przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
to proste:wszystko co zjesz zajadaj sssłodyczami i napewno przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia55kg
ja naprawdę bym chciała chociaz 5kg chłopak powiedział że jak przyjedzie do mnie 2miesiące i nie przytyje to mi się oberwie jem dużo ale mam szybka przemianę materii i dodam że mam 20lat i już synka rocznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia55kg
tego jeszcze nie próbowałam oby podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdbh
ja kiedys przytyłam 8n kg w miesiac, tearz mam problem od tego czasu bo ciagle tyje i sie odchudzam i tak w kolko ale ja kupilam sobie portagen w aptece i jadlam go oraz lekarz pzrepisal mi na apetyt peritol w tabletkach, i faktycznie przytylam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdbh
mialo byc 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce być już chuda
Ja kupiłam sobie perirol w ciągu 2 tygodni 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia55kg
perirol mówisz spróbuje może faktycznie podziała bo ja też nie chcę być chuda chcę mieć kobiece kształty a nie tylko kośći:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ze jeszcze nie dawno mialam dokladnie ten sam problem. 170cm wzrostu i 55 kg. Tez strasznie chcialam przytyc ale nic nie pomagalo. W zyciu by mi przez mysl nie przeszlo ze ja sie bede kiedys odchudzac. Az tu nagle przytylam 13kg!!! O jakies 8 za duzo. Ale ja nic nie robilam by przytyc. Stalo sie tak przez przypadek. Swego czasu bralam pewne tabl (nie anty) i wszystko wskazywalo na to ze to przez to przytylam choc lekarz twierdzil ze dotychczas nie zanotowali podobnego przypadku by ktos przytyl. Ale u mnie to musialo byc powodem bo nic sie nie zmienilo w moim zyciu ze moglam przez to przytyc. Ani nie pracowalam mniej ani nie jadlam wiecej. Nic. No i koniecznie musialam schudnac. Wystarczylo 1.5 mies biegania i efekt byl odrazu. Na dzien dzisiejszy przy wzr 170 waze 59 kg. Czyli dokladnie tyle ile chcialam. A jesli chodzi o ciebie to moze sprobuj z tabl anty tylko z takimi po ktorych sie tyje. O ile w ogole jeszcze produkuja takie. Innego sposobu nie widze bo ja tez kiedys probowalam roznych sposobow. A zwlaszcza czestego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×