Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie87

dieta w ciąży?

Polecane posty

zaznaczam,że nie chce się odchudzać w ciąży ale mam pytanko do mam obecnych, przyszłych co robiłyscie żeby nie przytyć w ciąży za dużo? ja mimo,że uważam na to co jem od jakiś 2-3 tygodni tyje jak szalona( a jestem w 25 tyg);( to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
w tak ważnych sprawach należy radzić się lekarzy, ewentualnie dyplomowanych dietetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka nieeeeoobecna
ile już przytyłaś? tyjesz, bo Ci dziecko rośnie, wody płodowe i macica większa- też ważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie przed ciążą prowadziłam niezdrowy tryb życia tzn. nieregularnie jadłam, wieczne diety, głodówki albo niezdrowe jedzenie itp. myslę,że to też ma wpływ na tycie teraz. od początku ciąży przytyłam już 10kg mimo,że naprawdę uważam na to co jem a przecież głodzić się nie będę bo zdrowie dziecka jest najważniejsze! ciężko jest zgubić po porodzie te dodatkowe kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka nieeeeoobecna
ja schudłam szybko, moja koleżanka, która przytyła prawie 30 kg po 3 miesiącach przyszła do pracy i nie było widać, że rodziła :-) jeśli teraz odżywiasz się zdrowo, to się nie przejmuj, później się najwyżej będziesz martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź, zawsze przesadnie dbałam o kg, więc trochę przerażają mnie te zmiany zachodzące w moim ciele, ale mały kopniaczek od małego wynagradza wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×