Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

Gość sloneczko :)
Sama ale tylko na chwilke ja tam juz jestem cala droge mialem omamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuluss
Masz siły dziś jeszcze na akcje/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze naga na łóżku masuje swoją różową muszelkę zanużam palce w wilgotnym srodeczku dwa trzy ...i jeszcze jestem taka wigotna moje palce wslizguja się głębiej i głębiej mi w ciąż mało slinie wibratorek zanużam powoli w cipeczce dociskam go delikatnie i wykonuje penetracje swojej wagimy lęko przykucam dosiadam go teraz trzymając go mocne czuje jak mnie wypelnia dokładnie jest tak cudownie brakuje teraz mezczyzny który zajmnie się resztą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najwaźniejsze
źabka weź i pierdolnij się w ten głupi łeb:D. cipa resztę rozumu ci zjadła:D-ojszczymurki z mikrofiutami wypierdalać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymając wibratorek wzielabym do buzi kutaska takiego nabrzmialego i zaczęła dziki taniec miłości ty penetrujący moje wnętrze spijał byś moje soczki ...kilka chwilek. potem siedząc na twej buzi dochodziła bym do orgazmu..twój naprezony rycerz zanurzył by się w mojej cipeczce i dojeżdżał mnie jak dziką klacz na łące..trzymając mnie za włosy i klepiąc po tyleczku.na dobra chwilę byśmy zabawili i zmeczeni orgazmem z finiszem w mym wnętrzu byśmy zasneli...koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najwaźniejsze
źabka,alice,szukająca asia,to ta sama bajkopisarka,ojszczymurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
sprawdziłem oj pięknie pięknie ide sie wypluskac i przybęde ... może coś ponapisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
koleżanka pisze ja chętnie poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko wlasnie obejrzałem ooorostu cudowna tylko calowac i piescic. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
niop ja juz wykąpciany i pachnący ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo do przedmowcy który takie brednie pisze wcale nie jestem osoba podzywajaca się pod innych .Jeżeli to praktykującz to współczuję że jesteś taki lub taka zakompleksiona że nie potrafisz nawet.anonimowo na forum się do tego przyznać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie wpienia pisząc.te bzdury...jak tam wczoraj czy wszystkim było tak cudownie ja wczoraj orgazm orgazm i spanko bo przyznam byłam wykończona....a rano wetaje cipeczka mokrą mam piersi nabrzmiale i zastanawiam się nad powrotem do łóżka i małym relaksie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że nie jestem sama z ranka przed śniadaniem sex ...a potem sex i tak do wieczora....nieźle to dzisiaj nic nie zrobię ...ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie jestem tak mokra że cieknie mi po nogach ( chodzę bez majtek) mam nadzieję że się nie poslizgne i nic sobie nie połamie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko patrzac na Twoje zdjecie zdjecie wyobrażałem sobie jakie masz oiersi i jak wygladasz w ponczoszkach i gorsecie to musi byc nie ziemski widok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
Zabciu uważaj na płytkach bo jak się poslizgniesz a twoja mała zassie do płytki to... będzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie oracuje w biurze tylko za w terenie i kozystam z komorki. A nie zawsze moge pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
qrcze pisałem w innym temacie ,że jak koleżanka pupcie pokaże to słoneczko zajdzie ... i zaszło .Pogoda tak paskudna ,że dobudzić si enie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do mnie jak słońcu się nie podoba to trudno u mnie też dzisiaj chłodniej nie ważne mnie się podoba to się liczy litr kawy i dasz radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do mnie jak słońcu się nie podoba to trudno u mnie też dzisiaj chłodniej nie ważne mnie się podoba to się liczy litr kawy i dasz radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×