Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

Gość kenobi
studiowałem ten na golaska, pracuję w Polsce, w wielkopolsce, jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenobi
hm,mam błąd na Twojej skrzynce, zaraz spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zabciu. Jestes goraca dziewczyna. Bardz bym chcial zebys zalozyla dla mnie mini bez majteczek I pokazala mi swoje wdzieki a ja bymnie mogl sie opanowac i bym ukleknal i wypiescil jezyczkiem twoja slodka cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam zabciu . Tylko nie zawsze moge odpisac odrazu, taka praca. Ale mqm wielka ochote na Twoja muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam zabciu . Tylko nie zawsze moge odpisac odrazu, taka praca. Ale mqm wielka ochote na Twoja muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och a ja tak bym chciała dac upust mojemu seksualnemu napięciu wiesz lubię ostre lizansko czasem dobra i porządna minetka lepsza od byle jakiego stosunku to samo tyczy się robienia loda co uwielbiam jeszcze jak byś skończył w mym gardziolku jazda niesamowita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możesz pozwolić sobie na odrobinkę relaksu w pracy mogę z chęcią zająć się twoim zolnirzykiem będzie mnie słuchał jak nikogo innego...co ty na to ogierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
to ja się gdzieś tam "spuszczam po kątach " a tu jakas orgietka się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycaluje i wykize Twoja cipke i wsadze Ci jezyczek. Bede nim ooruszal we wszystkie strony. A jak chcesz to mozemu 6/9 przetestowac i naoewno skoncze w Twoich ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co najwaźniejsze
Oo to tutaj przeniosło się towarzystwo i dalej się napalają-źabka to pewnie Alice:D,ze świerzbem cipy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co najwaźniejsze
antytalent,to pewnie ten moto :D z cipką między nogami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co najwaźniejsze
Źabka :D ,masz męźa chyba w dupie na półce. lubisz tym pajacom kit wciskać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne bardzo lubię dawaj więc swój jezyczek do mojego kwiatuszka a ją zajmę się twoim korzonkiem będę delikatnie popierać twoje jajeczka i lizac po całości delikatnie muskac twój i delikatnie naciskać ustami żeby mu było dobrze teraz wezmę po kolei twoje jajeczka zanurze je pokolei w ustach a potem znów zajmę miejsce na szczycie twojego kutaska będę zanużac go aż po gardziolko a ty delikatnie będziesz przyciągał moja głowę i będziesz regularnie ruszał się jak w cipce do końca z lekkim przymduszeniem..aż nie strzelisz w nie swoimi nasileniem które spije co do kropki ....a na koniec złoże na nim namietny pocałunek...miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najważniejsze ...to do ciebie ty widocznie jakiś eunuch jesteś i tyle nie pasuje wont z mojego topika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co najwaźniejsze
źabka nie trzyj tak tym palcem po cipie,bo skórke sobie zedrzesz,posmaruj troszke kremem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co najwaźniejsze
zrób sobie źabka tego napoju ze spermy,wiem ,źe to uwielbiasz,zlizujesz do ostatniej kropelki,bajkopisarzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie debilami zabko. Zaluje tylko ze musialem to zrobic w husteczke a nie w Twoje usta. Szkoda ze nie moge Cie zobaczyc bo bylo by jeszcze wsoanialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
Zaba a co powiesz na sex z dwoma facetami .Siedzisz sobie po środku zaczynamy Cie masować po udach ,brzuchu, piersiach , cipeczce .Całujemy po szyi nasze dłonie wedrują po całym Twoim ciałku jest gorąco stajesz sie wilgotna nogi rozchylają się same , rozpinamy Ci bluzeczke guzik po guziku w między czasie pocierająć cipke rozchylacąc sexowne koronkowe majteczki by poczuć wilgoć wyciekajaca z niej ... Twoje ręce wedrują na nasze fujarki czujesz jak twardnieją ,ssuwasz rękoma po nich pocierasz główki ,uciszkasz jajkeczka . schylasz się Twoje rozchylone usta czują smak jednego z penisów ,Twój jezyczek krązy wokół główki czujesz jak drugiego z nas jezyczek zaczuna delikatnie a potem coraz mocniej posuwać się po cipce w góre i w dół jak zatapia sie głęboko w szparce jak idzie nizej okrąża drugą dziurke i wraca ... cilżę cycuszki ,ssam sutki .. Ty rozpalona ssiesz kutasa głęboko on trzma cie mocno za włosy i dociska wysuwając ocieka ci ślina łapiesz oddech i znów ssiesz ... wypieta oczekujesz wejścia mocnego ,głębokiego chcesz poczuć jak mocno rozchylaja sie ścianki cipeczki czujesz każdą zyłkę na twardym kutasie ,czujesz jak mocno Cie posuwa ... słychać jak pojękujesz z rozkoszy ... chcesz wiecej , mocniej i szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka ty niezla suczka jestes i z checoa bym cie zerznol ee wszystkie trzy otworki i zalal bym ci sperma twarz i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×