Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

"Argumętów" :D:D:D Co teraz napiszesz? Że to było celowe i chciałeś udowodnić, ze sie przypieprzam? :D Łykame jak muode pelikane ciepłe kluski. :D A na forum jestem, bo lubię, przyzwyczaiłam się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera lynn
(muode )co to znaczy polonistko.Do czego się przyzwyczaiłaś,do wytykania innym że wolny czas spędzają na forum a sama nic innego nie masz do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera lynn
Jesteś żałosna, współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki efowski slang. U zamiast ł, ciemniaku. Jak mnie bawi wytykanie ludziom czasu spędzonego na forum. :D Tobie też się musi nudzić, skoro tu jesteś, nudziarzu. :D Sprawdź żabskie godziny urzędowania a potem pyskuj do mnie. ;) Czołem i lewą nerką. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tobie też współczuję, naiwny frajerze. Do dyskusji zapraszam jeśli nauczysz się budować zdania i dobrze poznasz ortografię. :) Plum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera lynn
Trudno dyskutować z kimś nie mającym nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera lynn
Ortografia wiesz co to znaczy? Budować to może i umiesz ale butki dla ptaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera lynn
Tak jestem nienormalny jak pozostali forumowicze (zdaniem wery lynn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwarte okno cienką poświata księżyca wypada do pokoju i oświetla opiekować ciało kochani. Jej gladka skóra w świetle wyglada przecudnie,jest po prostu piękna. Widać jej wzgórki piersi ,ciemniejsze obwódki sutków odcinają się od reszty pięknego widoku. Jej płaski brzuszek i piękne kształtne biodra zachęcają do tego żeby w nie zagłębić żeby je kochać. Reszta piękna jest także,cipeczka pięknie zaznaczona wąskim paseczkiem czarnych wlosków łonowych prezentuje się rewelacyjnie... Dziewczyna przekręca się na plecy rozchyla lekko uda widać teraz wyraźnie co trzyma między nimi,przepiękny motylek,którego skrzydełka delikatnie rozchylone ukazują całe jej wnętrze. Jest wilgotne widać jak lśni, jest piękne. Widocznie śni jej się coś miłego słychać jak cichutko jęczy. Ręka jej przesuwa się delikatnie w dół do łona i zaczyna dotykać je,masować i jeszcze głośniej stękać.Wkłada paluszki do środka i kręcić nimi jest w tym dobra robi to bardzo mocno i szybko,potrzebuje czegoś więcej potrzebuje kutasa który je zastąpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cdn... Kutasa który zerżnie jej śliczna cipeczkę, wyliże ja dokładnie i zbada całą resztę . Zajmie się jej cyckami jej sutki,które pod wpływem pieszczoty zrobiły się twarde ,wyglądają jak wisienki tylko wziąć do ust i piescić i ssać. Jest cudownie nieświadoma tego że ja na nią patrzę i się zabawiam swoją cipeczkę to jest takie podniecajace Ja też jestem już bardzo podniecona i też pieszczę swoją dziureczkę palcami wkladam i wyjmuje,masuje też guziczek żeby szybciej dojść do orgazmu i spełnienia. Jest naprawdę cudownie o tak teraz jeszcze troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cdn... Tak jeszcze mocniej tak jeszcze i teraz czuje jak pulsuje jak zaczynam drżeć. O tak tak jest silny i mocny jest cudownie ....... Jestem wykończona ,krótka chwila i znów będzie spokojnie . Będę zaspokojona na kilka minut a potem chce znów być pieprzona i znów mieć orgazm ...przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
ileż to można o tym samym czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
Tusk stoi za taśmami PSL? Giertych: różne plotki chodzą po mieście Były wicepremier Roman Giertych nie wykluczył w "Faktach po Faktach", że już wkrótce poznamy kolejne taśmy, które mogą dotyczyć polityków PSL. - Różne plotki chodzą po mieście. Pytanie jest, kto to robi i czemu to ma służyć? Jeżeli robi to Donald Tusk, to pewnie następne taśmy będą dotyczyły lidera koalicyjnego PSL. Są dwie możliwości. Najprostsza, to okładanie kijem koalicjanta żeby przeprowadzić pewne reformy. Ale niewykluczone, że jest to jakiś głębszy scenariusz - dodał gość TVN 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
Były lider Ligi Polskich Rodzin wyjaśnił, że świadectwem tego, że publikacja nagrań kompromitujących ludzi związanych z PSL nie jest jedynie "okładaniem" koalicjanta może być informacja o tym, że Platforma Obywatelska pracuje nad zmianą ordynacji wyborczej. Zdaniem Giertycha premier Tusk może bowiem zdecydować się na przeprowadzenie przedterminowych wyborów do parlamentu. - Jeżeli premier myśli o wyborach na jesieni, to już musi zacząć pracę nad tymi zmianami. Ordynacja mieszana może mu dać szansę na samodzielne rządy. I dla PO i dla PiS takie zmiany mogą być korzystne. Na pewno takie nie będą dla PSL, SLD czy Ruchu Palikota. Nie raz było już tak, że wrogie sobie partie porozumiewały się w sprawie ordynacji. Bez tego nie wyobrażam sobie, żeby Donald Tusk zaryzykował nowe wybory, gdy ma jeszcze trzy lata władzy - mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
Roman Giertych przyznał, że gdyby był na miejscu lidera Platformy Obywatelskiej to jednak zaryzykowałby i zrealizował właśnie taki scenariusz. Według byłego ministra edukacji ryzyko utraty przez partię Tuska władzy w wyborach, które odbędą się podczas kryzysu znacząco wzrośnie. - Jeżeli premier ma informacje, że za rok czy dwa lata kryzys w Polsce wybuchnie, to nie ma możliwości by te wybory wygrał - argumentował w "Faktach po Faktach" Giertych. To był przegląd prasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka jesteś ok. masz dużo czasu na te amory, cz można gdzieś cibie zobaczyć w realu czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
zabka nie zamknĄŁEŚ drzwi, wiec weszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
uuu w Poznaniu?? pod którą latarnią? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
uwaga, uwaga...!!! trwa poszukiwanie zaby w Poznaniu :D Już widze te pielgrzymki obślinionych zboczencow ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×