Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca dla ambitnych

praca dla ambitnych

Polecane posty

Gość praca dla ambitnych

MOŻLIWOŚĆ BIZNESU WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HERBALIFE PYTANIA PISZ DZIĘKI MNIE MOŻESZ ZACZĄĆ ZMIANĘ SWOJEGO ŻYCIA info Na całym świecie tysiące ludzi takich jak Ty zmieniło już swoje życie dzięki wykorzystaniu możliwości biznesowych jakie daje Herbalife więc Ty także możesz! Kiedy poświęcisz swój czas na osiągnięcie finansowej niezależności to Twoje marzenia będą w końcu w zasięgu ręki. Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok w kierunku życia o którym marzysz! Jeżeli planujesz już swoją przyszłość, albo po prostu potrzebujesz trochę ekstra gotówki na bieżące wydatki możesz zacząć zmieniać swój styl życia jako Dystrybutor Herbalife. Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia czy wiedzy otrzymasz dopasowane do Ciebie wsparcie na każdym kroku budowania Twojego bizne Takie wsparcie to przede wszystkim: Maksymalne Wynagrodzenie Bardzo niska inwestycji na starcie w Twój własny biznes daje Ci dostęp do planu marketingowego Herbalife, który w dniu dzisiejszym jest jednym z najbardziej hojnych systemów wynagardzania dla sprzedaży bezpośredniej. Skuteczny Trening Począwszy od firmowych/ korporacyjnych imprez, a skończywszy na narzędziach do pracy on-line, dystrybutorzy Herbalife osiągają sukcesy dzięki wielu dostępnym treningom, szkoleniom i narzędziom sprzedażowym. Najlepsze Produkty Pośród najlepszych na świecie są produkty Herbalife, oparte na wiedzy naukowej, do kontroli wagi, odżywiania ukierunkowanego i pielęgnacji ciała. Udokumentowane Historie Sukcesu Herbalife zanotowało bardzo wiele historii sukcesu podczas jej istnienia na rynku już ponad 30 lat at i angażując ponad 1 milion ludzi. ibp 370 zł Jeżeli już do tej pory przeczuwałeś, że musi być lepsze wyjście, to nadszedł czas abyś wziął los w swoje ręce i wkroczył na drogę po Twój sukces. Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze Jedyne co potrzebne Ci, aby stać się Dystrybutorem Herbalife to Herbalife International Business Pack (IBP) i wprowadzenie Cię do biznesu przez doświadczonego Dystrybutora Herbalife. W IBP znajdziesz czytelny podręcznik, dzięki , któremu dowiesz się jak organizować i planować swój biznes. Dziś inwestując tylko 370,00 zł możesz rozpocząć swój własny biznes Cała Polska , Lublin ,Poniatowa Bełżyce ,Opole Lubelskie niezależny dystrybutor możliwość konsultacji działamy na terenie: LUBLINA ,LUBARTOWA ,PONIATOWEJ , BEŁŻYC,NAŁĘCZOWA ,OPOLA LUBELSKIEGO udzielamy konsultacji przez internet w razie pytań chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
"Na całym świecie tysiące ludzi takich jak Ty zmieniło już swoje życie dzięki wykorzystaniu możliwości biznesowych jakie daje Herbalife więc Ty także możesz!" :D :D :D :D :D :D :D :D To nie jest praca dla ambitnych. TO JEST PRACA DLA NAIWNYCH ŁOSI :D :D :D A ty obecnie jesteś jednym z nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma racji
oj kolego coś ci się pomyliło , lepiej na etacie się męczyć bulić na innych i żyć w nędzy robić na różnych cwaniaków , miliony osób zarabia krocie nie masz pojęcia o tym wiec nie zabieraj głosu zgadzam się z tym kto napisał praca dla ambitnych myślących osób pracujące nad sobą anie niewolników i osób ograniczonych przez szefów jeleniem jesteś ty i nie pisz jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
Zapewniam cie ze stoickim spokojem . Nic mi się nie pomyliło :) MLM to największy globalny kant współczesnych czasów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
ty widzisz co chcesz widzieć nie widzisz tego jakie możliwości ma herbalife i daje dystrybutorom i nie zobaczysz nigdy , technologie 30 lat na rynku , w ponad 75 krajach współpraca z nasa , gościu jesteś małym robakiem , nie masz pojęcia o ogromie tego wszystkiego i możliwościach wynagrodzenia nawet po 30 000 tysięcy miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
to nie piramida ani inne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
wiem przekonałem się polecam jak najbardziej wasz wybór i co do produktów nie ma lepszych na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
Tiaaa, oczywiście :D. Każdy nawiedzony akwizytor każdego Emelema opowiada taki sam bełkot :D. A to Nasa, a to srasa . Srutu tutu, gacie z drutu . Piramida i tyle, na której zarabia 1-2% uczestników kosztem tysięcy naiwniaków. I dlatego nie przypadkiem ciągle na forum pojawia się kolejny naiwniak poszukujący głupszych od siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
oj szkoda czasu na takie osoby jak ten co ma problemy ze wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
Zapamiętajcie sobie ludzie !. Tam gdzie jest prawdziwa kasa, tam nikt nikogo nie namawia, mami, indoktrynuje głupawymi spotkaniami, książkami i nagraniami. A pomysł i wizję na biznes trzeba mieć samemu a nie wierzyć, że ktoś wam go da. Jesteście wszyscy tylko żałosnymi akwizytorami, którzy dali się nabić w butelkę bredniami opowiadanymi wam przez specjalistów od psychomanipulacji i to tylko dzięki takim jak wy, cała piramida działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
po pierwsze nikt nie szuka naiwnych i głupich w naszym zespole nie ma miejsca dla takich ludzi jest to zespół specjalistów , a nie jakiś sprzedawców , w radzie naukowej człowiek z nagrodą nobla , własne laboratorium, Laboratorium Odżywiania Komórkowego im. Marka Hughes, ULC Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim,W 2011 firma wydała około $25 milionów USD na łączne wydatki z dziedziny badań i rozwoju, operacji technicznych, spraw związanych z nauką, kontroli i gwarancji jakości oraz bezpieczeństwa i zgodności produktów. Firma przeznaczyła dodatkowe $11 milionów USD na kontakty ze światem nauki o odżywianiu, licencje produktowe i pozyskiwanie kluczowych surowców. W Herbalife pracuje 180 naukowców, z których 19 posiada tytuły doktorskie. Z firmą współpracuje 30 naukowców-konsultantów, wszsycy posiadają tytuły doktorskie. Od stycznia 2011 do dziś (marzec 2012), firma prowadzi 12 badań klinicznych, z których pięć dotyczy bezpośrednio badań nad produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
No i co z tego ???? Nie o tym tu mówimy, ty jak każdy nawiedzeniec opowiadasz historyjki amerykańskie zapamiętane z jakiegoś psychomanipulacyjnego szkolenia. A co dzieje się z założycielem Herbalife ? W jakim wieku kopnął w kalendarz ? Mówili wam o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
CZłowieku nie ma takiego pojęcia jak piramida jest to zakazane na całym świecie , MLM HERBALFE nie działa tak że wszyscy robią na jednego ale bzdury wypisujesz ty nic nie wiesz nic nie widzisz i ci nic nie pomoże masakra tyle jest takich właśnie ludzi , ktoś pracuje zarabia i ma a nie naciągamy i nie oszukujemy bardzo boli takich tępych ludzi ze ktoś coś robi sensownego i pomaga ludziom zdobywać swoje marzenia plany być niezależnym finansowo i być zdrowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
Taaaak, taaaak :D :D :D :D To ilu jest tych bogaczy z herbaberba ? A ilu uczestników ? I od ilu lat na polskim rynku ? No i jak z tym założycielem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
"ktoś pracuje zarabia i ma a nie naciągamy i nie oszukujemy" A ile to TY zarabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
pusty człowieku ponad 16 lat w Polsce w herbalife na całym świecie ok2,5 miliona ludzi w Polsce ok 300 tyś i z każdym dniem więcej nie mieści ci się w głowie gościu założyciel niestety nie żyje ale dalej firma prowadzona jest przez ludzi na pewno nie twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
bardzo dużo na pewno więcej od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
A dlaczego nie żyje ???. W jakim wieku sobie zszedł ??? -16 lat w Polsce -300 000 uczestników A ilu OSOBIŚCIE a nie ze sceny znasz ludzi, którzy żyją TYLKO ze sprzedaży tych "cudownych" ziółek na wszystko ?. Przez grzeczność o rentierów nie pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
taka sama praca jak każda inna nie jest naciąganiem i oszukiwaniem jeszcze raz ci mówię gościu pracujemy nad odżywianiem odchudzaniem , waszym zdrowiem , nie znasz się i nie rozumiesz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
"numer 1 na świecie bardzo dużo na pewno więcej od ciebie " A co dla ciebie znaczy pojęcie "bardzo dużo" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
oj co roczne spotkania barcelona itd w Polsce podobnie szkolenia wielu znam i są to ludzie którzy są na prawdę godni polecenia elita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 1 na świecie
od 15 000 do 30 000zł miesięcznie podstawa plus inne dochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu jest
panowie co za spór o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu jest
z tego co wiem firma to nr 1 na świecie przecież jakby by była oszustwem to by nie była na rynku tyle lat i tyle ludzi zatrudnia i chyba jest sponsorem Wisły karków FC Barcelony i innych musi być dobra skoro odżywia najlepszych więc kolego (ja widzę _ nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 2000 roku
byłem w Poznaniu w hotelu Trawiński na prezentacji Herba-Life Sztucznośc tego widowiska porażała ludzie rzekomo mówiący o swoich sukcesach zachowywali się jak nakręcone pajacyki którym ktoś dał tekst do nauczenia tego się nie da opisac to trzeba obejrzec umówiłem się mimo wszystko na indywidualną rozmowę - jak tylko zadałem niewygodne pytanie ..zostałem zbesztany i podziękowałem za dalszą dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywy
wszystko się zgadza ta firma jest najlepsza żeby nie było nie pracuje dla nich , ale z tego co widzę daje do myślenia warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowy 2011
ja byłem w barcelonie impreza coś wspaniałego nie da się tego opowiedzieć trzeba pojechać i zobaczyć ,niesamowity klimat , wiadomo na różnych ludzi można trafić nie tylko w poznaniu czy gdzieś tam , ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 2000 roku
no ja trafiłem na całą salę pełną ludzi sztucznych , sprawiających wrażenie jakby ktoś im scenariusz napisał , spotkanie wyglądało jak zebranie jakiejś sekty itp. ludzie występujący na scenie byli komiczni do granic absurdu , po każdej ich wypowiedzi pojawiały się wyreżyserowane brawa mnie coś takiego nie ujęło ..to było ogłupianie ludzi a nie rzetelna informacja o firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowany
hehe dobre ja byłem też na takim spotkaniu ale naprawdę , podobało mi się dowiedziałem się wielu ważnych rzeczy , chodź uczyłem się w kierunku dietetyki dużo się dowiaduje na takich spotkaniach wiem że na takim spotkaniu dużo ludzi się denerwuje stresuje mówiąc o różnych dla nich sytuacjach problemach czasem intymnych spraw co ciekawe bardzo dużo osób ma niesamowite efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
"numer 1 na świecie od 15 000 do 30 000zł miesięcznie podstawa plus inne dochody " Miły kolego ! Improwizować trzeba też potrafić . Z prostej analizy powyższego twojego wpisu w sposób bezdyskusyjny wynika, że nie masz bladego nawet pojęcia o mechanizmach działania otaczającego cię świata i że od herbaberba nie dostałeś nawet złamanego grosza. Podstawa, to zasłyszane nazewnictwo pewnie od tatusia, tak ? A inne dochody ?, to kieszonkowe od mamusi, prawda ? Eeeeech, Boże Wielki !!!!! Cóż wyrośnie z tego pokolenia ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×