Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mistrzowska oferta

zazdrość o exa....

Polecane posty

Gość mistrzowska oferta

jakis czas jestem juz po rozwodzie czuje się o wiele lepiej niz w małżeństwie, jestem sama ze swego własnego wyboru. Mój ex też jest sam, ale odnosi mnóstwo sukcesów, wszystko mu się zaje**** układa. Mnie zostawił z dwójką dzieci i alimentami.... jestem chorobliwie zazdrosna, nigdy mu tego nie pokażę... czasem nie radzę sobie z tym. On ma wszystko, pasje przyjemnosci a ja spinam się jak moge żeby wychowac dzieci i żeby mi starczyło do przyslowiowego pierwszego . Z tej zazdrości nie potrafię być do niego miła, nienawidzę go. Nie chcę z nim nawet rozmawiac w obecnosci dzieci, bo on opowiada o swoich sukcesach, co mnie irytuje... też tak miałyscie? jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak u Ciebie
ja mu po prostu dzieci podrzucam, ... Jest trenerem, więc i swoje niech trenuje. Cały tydzień mam zajęty dziecięcymi sprawami, ale w weekend? dlaczego ojciec nie może się zająć dziećmi? Oczywiście, nie w każdy - on też ma jakieś zobowiązania ale stara się, poświęca więcej czasu dzieciom niż za małżeńskich czasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
A tu mamy, prosze wycieczki, dwa klasyki. Tak wyglądają, jakże powszechne, stworki pt. "podłe, wredne, wstrętne, ohydne EX" Powszechnie określane również dużo bardziej dobitnie, ale nie będziemy zaśmiecać wypowiedzi określeniami zaczerpniętymi ze świata zwierząt, tudzież ich czynności biologicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikklik
On odżył, bo jest sam. Robi co chce, ma dużo czasu dla siebie. A Wy? Jesteście matkami na pełen etat. A wiecie jakie ja miałam podejście? Ma wolność, robi co chce, ale nie ma przy sobie największego Skarbu - dziecka. Tyle, że ja jestem matką, której przyjemność sprawia macierzyństwo. Czerpię z tego radość. To czego mam mu zazdrościć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzowska oferta
mi też sprawia ogromną przyjemnosć bycie matką, dzieci są moim sukcesem i moją karierą, moim szczęściem i sensem wszystkiego, kocham je nad życie i.i.i.i....... wkurza mnie tylko on.... i jedynie w chwili kiedy opowiada o swoich radosciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Co stoi na przeszkodzie zebys tez odzyla.Zmien fryzure,nie koniecznie musi byc zrobiona u fryzjera,postaraj sie o dobry makijaz,dzieci podzuc ex mezowi i umow sie z kolezanka na plotki.Od razu poczujesz sie lepiej a moze poprawa humoru podsunie ci jakis pomysl na twoj wlasny sukces.Wcale to nie musi byc kariera zawodowa.Przypomnij sobie co zawsze chcialas robic a nigdy nie bylo na to czasu.Dzieci wyslij do taty ty zajmij sie soba,odpocznij i kazdy na tym zyska.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka Franka ma rację. Zacznij dbać o siebie. Matka na pełen etat, ale dla siebie też musisz znaleźć czas. Fryzjer, pomaluj pazurki, idź na kawę, do kina.... przecież zawsze da się wygospodarować czas dla siebie. Stan się wspaniałą kocicą, na którą patrzą tak, że chcieliby Cię zjeść. Ex zauważy i też będzie zazdrosny, że straciła taaaaaaaką laskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
ehhhh ty powyzej.Zrozum ze nie wszystko musi sie krecic wokol chciwosci i zazdrosci.Tu chodzi o to zeby dowartosciowac dziewczyne.A ty juz intrygi snujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Ex zauważy i też będzie zazdrosny, że straciła taaaaaaaką laskę ty dziewczyna ma zaczac nowe zycie a nie babrac sie w starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Zaszyć wargi, obciąć dzyndzel i ... luz_blues. Chemia inaczej pracuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tu sie z kochanka franka
zgodze . Kobieta ma dla siebie starac sie ,nie zeby exowi pokazac .Trudne dlatego ,ze czasu brak . Kocha dzieci ale nie dla dzieci sie zyje .(dzieci dorosna i pojda wlasna sciezka ,drogą ) Przesterowac nalezy spostrzeganie siebie .Nie przez pryzmat bycia z kims .Tylko i wylacznie dla siebie . Ciezko ? a kto powiedzial ,ze łatwo bedzie ? Nawet jezeli spinasz sie strasznie ,padasz na pysk ze zmeczenia latajac pomiedzy praca ,dziecmi i w kolko to samo .To jestes wstanie zrobic sobie maseczke z ogórka (kolacja dla dzieci kanapki z ogorkiem :)}Peeling z cukru z wodą . Dziewczyny dla siebie róbcie sobie male przyjemnosci . Za wygladem pojdzie ta pewnosc siebie .Logistycznie dajecie sobie rade .Ogarniacie ten cały zament .Za tym pojdzie wiara ,ze dacie sobie rade z wiekszymi wyzwaniami .A za wiara spelnienie .Grunt to zmiana nastawienia .Robie ,nie przeciwko komus .Robie dla siebie i tylko dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Proszę sobie nie mydlić!! Dla siebie, to jest przeczytać książkę o śledziach z Ukajali. ;) A maseczka z ogórka - jest dla polowanka na pyciorza ... Może nie?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tu sie z kochanka franka
same jaja idzj uz spac albo piwo postaw .A zreszta mecz trwa i nawet pidzibolku twoje piwo nie jest mi potrzebne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Uwielbiam piznąć argumentem i skonsternować takiego piździołka. co na piwo nie ma, a dziobem klaka - bo go zamurowało z uwagi na trafność argunentu... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tu sie z kochanka franka
a ja nie lubie takich jaj co to pizdza byle pizdzic bez argunentow .Dla jaj ? Najpierw trzeba je miec no nie bez jaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Że HĘ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
same jaja,stawiaj to piwo kolezance i mnie.I idz dokonczyc ryby spiewaja w Ukajali a potem sie wez za "spotkalem szczesliwych Indian" ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweedee
uwazam, ze mezczyzni wogole maja lepiej w zyciu bo okresu nie maja nie musza rodzic dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×