Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mexx_20

Ona się chce zaręczyć!

Polecane posty

Gość mexx_20

Hejka. Postanowiłem Wam opisać moją sytuację. Więc tak, obecnie jestem singlem byłem z dziewczyną pięć lat, no i jak to się wszystko posypało postanowiłem wstać na nogi i iść dalej, a nie płakać za Nią... Długie samotne wieczory zamieniłem na spotkania z różnymi dziewczynami, na każdym spotkaniu była inna tzw. piątek monika, sobota izka, niedziela Beata. I tak dalej i tak dalej.... No i zacząłem tak skakać z jednej na drugą i z drugiej na trzecią (zero sex'u z każdą z nich). Jakoś jak tak się z Nimi spotykałem zapominałem o byłej. Będąc w kinie z Moniką otrzymałem sms'a od byłej. To było w walentynki tego roku. Dostałem sms'a od niej " " po zakończeniu seansu odpisałem jej tym samym. Po dojechaniu do domu gdy już się położyłem zaczeliśmy pisać razem no i tak do dziś dnia... Z Moniką mam tylko kontakt, ale go ograniczam do zera jak i Izą i Beatą dlatego, że kontakty z byłą odnowiłem i bardzo dobrze się porozumiewamy. Fakt kocham byłą i Ona mnie, a co do tych trzech to poprostu dla zabicia wspomnień jak i czasu. Dzwoni często do mnie była, piszemy, spotykamy się. Teraz w czasie Euro oglądam mecze z jej rodzicami i była twierdzi, że chce sie zaręczać. Ja nie wiem co mam z tym robić. Na prawdę fajna z Niej kobietka, ale czasem odwala:/ Jak myślicie? Może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×