Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gryzelinka

nie używajcie mrożonek na diecie !

Polecane posty

mrożonki są zgubne podczas odchudzania, ponieważ w warzywach korzeniowych przemrożona skrobia zmienia się w cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaatko co za bzdura
a nie w tłuszcz zwierzęcy przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest cytat ze strony internetowej Dietetyka, myślę, że nie podpisywałby się swoim nazwiskiem pod takim stwierdzeniem, jeżeli nie byłoby ono prawdą. A co my z tą wiedzą zrobimy, to już nasza sprawa :) Ja tylko skopiowałam i tu wkleiłam, może ktoś skorzysta, Ty nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namaste
eee ale co z tego że zamienia się w cukier. Cukier jest również w owocach i też w niektórych warzywach jak pomidory, marchewka czy papryka. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Oczywiście zawsze lepiej jest jeść świeże, ale warto wiedzieć również że w mrożonych warzywach i owocach jest więcej witamin niż w tych świeżych kupionych w sklepie. Polecam też art http://www.tipy.pl/artykul_1073,jak-rozmrazac-owoce-i-warzywa-aby-nie-stracily-wartosci-odzywczych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdbh
im wiecej ich jem tym wiecej chudne nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdzawy lew
Oooo... nowa bzdura. Ciekawe, jak szybko powstaną nowe diety i topiki nawołujące do niejedzenia mrożonych warzyw :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Ale skrobia jest węglowodanem (czyli cukrem) więc wcale nie musi, a nawet nie może w cukier się zamienić :D I nie czarujmy się, to nie od mrożonych warzyw urosły dupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×