Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gryzelinka

Patrzcie co odkryłam!

Polecane posty

Nigdy ale to NIGDY nie brałam udziału w tego typu akcjach, ale to na 100% nie jest ściema. Nie wiem, jak im się to opłaca, o co chodzi ale moja koleżanka i moja sąsiadka dostały już od nich pudełka z kosmetykami. Nie jest tego wiele, ale i tak uważam, że warto- dostały profesjonalny szampon z Loreala (250 ml), błyszczyk (nie próbkę!) Rimmel, pełnowymiarową odżywkę do paznokci i kilka próbek perfum. Zaczęłam o tym czytać i okazało się, że znane blogerki modowe też wrzuciły foty na swoje blogi otrzymanych pudełek z kosmetykami. Trzeba sobie tylko tutaj założyć konto: http://shinybox.pl/?ref=ff0ac9c Nic nie tracimy, załóżcie nawet fikcyjnego maila, jeśli się obawiacie, że potem Was zaspamują i załóżcie konto, dają za darmo, to warto brać :P Nie wiadomo, jak długo to jeszcze potrwa, jak się wszyscy rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to mówię serio! NIGDY W ŻYCIU NIE WYSYŁAŁĄM ŻADNEGO SPAMU NA KAFE, konto mam od wielu lat i pisze tylko normalne posty- gdyby nie to, ze 2 znajome dostały dosłownie 2-3 dni temu te pudełka, to bym sobie nawet dupy nie zawracała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale o co Wam chodzi? Przeciez nikogo nie zmuszam... Nie wklejam tego nigdzie, nie spamuje, zalozylam sobie 1 topik i juz. Mysle, ze warto dla kosmetykow wartych tyle kasy poswiecic 5 minut w necie i chcialam sie tym podzielic. Widać, że nie są to żadne gówniane próbki, a promowanie się bardzo znanych firm w ten sposób i wydaje się to logiczne. Na dodatek to naprawde nie ściema- widzialam dziś te pudełka na żywo u moich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę wiedzieć w jakim celu dzielisz si tym z nami? Nie zrozum mnie źle, nastały takie czasy, że nic nie ma za darmo i wszędzie jest jakiś haczyk. Nie wierzę w bezinteresowno$ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste by dostać te pudełko trzeba nazbierać miesięcznie 100 punktów, a punkty zbiera się gdy ktoś zarejestruje się z poleconego linku; gdy uzyska się 100 pkt otrzymuje się zupełnie za darmo pudełko z 5 próbkami kosmetyków do domu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pechowa - tak jak napisała Takijaq- trzeba uzbierać 100 pkt. żeby dostać to pudełko, a zbiera je się właśnie polecając stronę. To jest duża reklama dla firm, które sponsorują kosmetyki w pudełku- a ich te kosmetyki kosztują grosze. Za reklamę w tv musieliby widać mln zł, a tu płacą w kosmetykach, znam branżę reklamową, więc wiem mniej więcej, jak to działa i całkiem nieźle to sobie wymyślili. Właśnie zauważyłam, że takie pudełko co miesiąc można dostać z innymi kosmetykami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×