Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLady24

Góry

Polecane posty

Czy jest tutaj ktoś z Was, kto mieszka w gorach polskich? Bieszczady, Tatry itp? Ja góry uwielbiam i od jakiegoś czasu poważnie myślę o tym, że chyba chciałabym tam mieszkać, ale ... No właśnie powiedzcie jak tam jest na co dzień? Ja jeżdże na wakacje praktycznie co roku na tydzień i jedyny mankament np. w Zakopanem to ogrom turystów, ale na obrzeżach jest przecudnie. Martwi mnie jedynie zima, chyba nie umiałabym jeżdzić tam autem jak jest ślisko, no ale ogolnie jak tam jest? Jak z pracą? Ja jestem z Podlasia, u nas jest koszmar jeżeli chodzi o pracę. Możliwe, że tam też jest ciężko, ale przynajmniej wydaje mi się, że jeżeli nawte nie ma pracy jako takiej np. biurowej jak dla kobiety, to zawsze można zająć się wynajmem domu turystom albo sprzedawać pamiątki albo no jak to w miastach turystycznych na pewno łatwiej coś wymyśleć do zarobku. Jedną jeszcze przeszkodą jest to, że mój mąż ma tutaj jak na nasze miasto dośc dobrą pracę (ja właśnie nie mam wcale z kolei) tutaj zostałaby moja mama sama w dużym domu, my mamy działkę budowlaną (tylko nie ma za co się budwać :( ) i takie mam oto dylematy. Jak myślicie warto ryzykować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUVVITA:)
Lepiej nie, górale lubią chędożyć ceperki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×