Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katjuszna

wlasny biiznes

Polecane posty

Gość Katjuszna

Mam pytanie, kto ma jakis pomysl , jak rozkrecic mini biznes , we wlasnym domu. Mam jedna znajoma co robi zaproszenia okolicznosciowe, druga robi bizuterie , i pare innych tipsy. Ktos ma jakis pomysl jak soobie dorobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
otwórz sobie sklep internetowy. nie musi to być coś poważnego - mogą być tanie, chińskie ciuchy. potężny wybór towaru znajdziesz w wólce kosowskiej. niedrogie ubrania szybko schodzą, zresztą widać po tym co się dzieje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjuszna
a czy na taki sklep internetowy trzeba tez zalatwiać jakiś papierek na prowadzenie dzialalnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obietnicce
wiesz jak prowadzisz własny biznesik w domu to powinnaś pomyśleć o tym, jak dotrzeć do klienta. Bo to jest podstawa. Ważne, żebyś miała stronę internetową, bo bez tego ani rusz i pamiętaj, że w dzisiejszych czasach jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz. Możesz sobie wejść tutaj http://advancedart.pl/ i zobaczyć co mają w swojej ofercie, a myślę, że ta firma może Ci pomóc w rozkręceniu własnego, domowego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższa szkoła zarządzania
wiesz jak prowadzisz własny biznesik w domu to powinnaś pomyśleć o tym, jak dotrzeć do klienta. najpierw trzeba wiedzieć czy komuś nasz produkt się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne ,.,.,.
najpierw trzeba miec super pomysl pozniej kase a pozniej wiele innych rzeczy. ty zaczynasz od dupy strony najpierw zazdroscisz kolezankom a pozniej myslisz co robic i jak. gdyby to bylo takie proste to nikt by nie pracowal tylko kazdy jezdzil do wolki i sprzedawal przez internet. myslicie ze ludzie pracujacy na etacie za marne grosze to debile i tego nie brali pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne ,.,.,.
jesli jestes kobieta a nic nie potrafisz to jest tylko jedna dziedzina w ktorej mozesz zarabiac w domu. przyjmuje sie tam klientow na godziny. jak sie nauczysz robic tipsy czy cos innego to wtedy pomysl co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,2,3 i dolary
po pierwsze kapitał , po drugie doświadczenie w jakimś biznesie, po trzecie pomysł -zauważyć czego potrzebują ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjuszna
Czy Ja tu napisałam że nic nie potrafię ? I że chcę siedzieć na dupie i mieć z tego pieniądze? Nie uważam się za głupią osobę ,skończyłam szkołę , mam stałą prace . I nie lubię jak krytykuje mnie ktoś kto mnie nie zna... Dobrze wszyscy wiedzą jakie są zarobki w Polsce, a jeżeli Tobie wystarcza taka kasa na opłacenie mieszkania i mnóstwa innych rachunków to się po prostu nie wypowiadaj . Napisałam tutaj bo chciałam jakiejś porady, co jest najbardziej opłacalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik morski
w szkole ciebie nie nauczyli jak sprawdzić co się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot12
Doskonale Cię rozumiem. w dzisiejszych czasach ciężko jest wyżyć z jednej pensji. Myślę że będę mogła ci pomóc http://bit.ly/RlMRMr Zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A nikt jeszcze nie mówił ci abyś starała się w swojej rodzinie szukać głupszych od siebie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepełnosprytny))))))) inteligencją i kulturą to ty nie grzeszysz!!! Skoro dziewczyna ma coś do zaoferowania to poco się wtrącasz. Jak jesteś taki mądry to może sam byś coś zaproponował??? Zabłyśnij... Pokarz jaki jesteś sprytny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znakomitewynagrodzenie1
Chcesz zaczac swoj wlasny biznes? jezeli jestes na tyle otwarta na mozliwosci to powinnas zajrzec na moja strone.... Wytłumacze Ci dla czego jedni zarabiaja 1500zł miesiecznie a inni majac te same 24\h zarabiaja po 10 tys. zastanawiales sie kiedys nad tym dlaczego tak jest? www.klaudiuszstoszek.znakomitewynagrodzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w domu, to chyba handel w sieci najlepszy... ja zaczęłabym od sprzedania własnych niepotrzebnych staroci. potem można zainwestować w najtańszą chińszczyznę z wólki kosowskiej i handlować. zysk może niewielki, ale zawsze to dodatkowe kilka groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkjhkj
a ja bym nie szła w tanią hińszczyznę, jak siedziałam na wychowawczym to chodziłam po lumpeksach i wystawiałam na allegro szmaty. zawsze miałam dobrą przebitkę, dzięki temu że moje lumpeksy były tanie i nie przechodzone przez połowę mieszkańców. tylko pamiętaj, rzeczy tylko markowe, nawet jak masz super ciuch a nie masz marki to nie zarobisz. ew. możesz kupować ładne rzeczy bez metek a metki doszywać, tak też robiłam. do tego ładne zdjęcia, wyraźne, na białym tle, od złotówki, nie przeginaj z kosztami wysyłki. i już kasa leci, ja tak miesięcznie "dorabiałam" ok 1000-2000zł na łapkę. inny sposób to prowadzenie blogu szafiarskiego jeśli jesteś kumata w necie, tylko potrzebujesz osoby która będzie Ci robiła zdjęcia w ciuchach, wiele dziewczyn tak robi, i naprawdę mają z tego dobrą kasę, albo gratisowe ciuchy. minusem jest to że aby zyskać na wiarygodności należy pokazać twarz, i nie wolno być przecietną - popatrz na blog laski która ma tekst "odmiennością zdobywa się świat". brzydka, beznadziejne ciuchy, widać że tępa a ma reklamodawców. nie dość że ma kasę to jeszcze dostaje masę biżuterii, ciuchów, i innych bonusów. albo blogi makijażowe. możliwości zarabiania przez neta SĄ OGRANICZONE TYLKO NASZĄ WYOBRAŹNIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkjhkj
A sklep internetowy odradzam, ja w takim pracuję, i powiem że szału nie ma, mimo że pracuję dla ogromnej hurtowni i mam naprawdę dobre ceny. Allegro owszem, ale sklep jako taki sobie odpuść. Jeśli się uprzesz na sklep to pamiętaj - serwer, domena, ok. 100zł rocznie, postawienie sklepu na oprogr. open source wraz z darmowym szablonem ok 250zł, indywidualny szablon ok 150zł. Jeśli będziesz miała szeroki asortyment to wstawianie tego ze zdjęciami dużo czasu Ci zajmie, a przy taniej chińszczyźnie trzeba mieć z 1000pozycji żeby klienci mieli wybór. Wstawienie 1000 opisów zajmie Ci ok 2 miesięcy robiąc to cały etat. Zastanów się i pytaj bo w temacie sklepów siedzę już długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkjhkj
i jeśli na sklep się zdecydujesz to zrób mailing, bazy danych firm są na allegro nawet po 9zł, wysyłasz maila z zapytaniem czy możesz przesłać ofertę, i zainteresowanym wysyłasz. to najtańsze na początek. pod warunkiem że masz automat do wysyłki maili, ktoś Ci to przygotuje za darmo, albo za grosze jak nie wiesz jak. albo inny biznes, tworzenie baz danych, z tego też jest dobra kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×