Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolinka

Jaką karmą (suchą) karmicie psa i ile za nią płacicie?

Polecane posty

Gość Izolinka

Ja kupuje w sklepie pod blokiem nie wiem co to jest ale pies chetnie zjada.;--) Mieszacie mu z morka czy dajecie tylko sucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sucha
Brit Care Juior Large Bread...24 kg...za jakieś 250-260 zł...czasami mu gotuje ryż z miesem i warzywami, oprocz tego dostaje duzo przysmakow w ramach szkolenia (najczesciej jakas kielbasa), warzywa (surowa marchewka), czasami jajko, suchy chleb (uwielbia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sucha
aa i dostaje tez siemie lniane od czasu do czasu, i czasami jakies ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swoim psom kupuję
karme royal cannin i za 7,5kg płacę 160zł ale teraz zaczęłam kupować na wagę w zoologicznym 7zł za 1kg bo royal już im się przejadł i nie bardzo chcą jeść. W planach teraz mam zakup acany, też droga ale ma super skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sucha
tez przed britem kupowałam acane, faktycznie fajna...tylko zauwazylam po niej zwiekszona liczbe kup :P po bricie jest zdecydowanie mniej i sa mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etgerg
a mój pies je kaszę gotowaną na rybach, skórach, świni, kiełbasy odpadki ze sklepu, słonina, kości, resztki z obiadu pierogi, nalesniki i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swoim psom kupuję
z tym, że ja mam małe psy yorka i shi tzu wiec taka karma wystarcza na bardzo długo i dla małych ras właśnie royal jest droższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja karmie karma
ja kupuje royal canin z tej serii weterynaryjnej a ceny w zaleznosci od rodzaju, teraz kupiłam tańsza 13 kg za 180 zł a zazwyczaj 5 kg za 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja kupuję szwedzkie karmy Bozita - dla starszego psa Bozita Senior za 140 zł za 12,5kg, a dla suczki, która ma delikatny przewód pokarmowy Bozita Sensitive - w tej samej cenie psy są zdrowe, sierść wygląda pokazowo, kupki OK, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej trzy miesiące temu przeglądałam Allegro w poszukiwaniu karm dla psa. Akurat mój pies jest dość aktywny, często pomaga osobie niepełnosprawnej w domu (jest specjalnie wyszkolony). Muszę zatem inwestować w karmy klasy premium. Na Allegro znalazłam karmy czeskiej marki Eminent. W sklepie www.karma-eminent.pl możesz znaleźć te karmy. Dużo pozytywnych opinii od hodowców. Do tego sprzedawca bez negatywnych komentarzy na aukcjach, wyłącznie ocena pięć po stronie obsługi klienta. Ja tym karmom zaufałam z dość prostego powodu. Jest dużo „mięsa w mięsie”, co się niestety coraz rzadziej zdarza. Po dwóch tygodniach sierść psa pięknie lśni. Z tego powodu wiem, że mieszanka działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję karmę od Doctor Dog, jest naturalna, duża porcja mięsa, ma dużo błonnika i witamin, mojemu psu bardzo smakuje i ma po niej zdrowszą sierść. Zamawiam z ich strony www.doctordog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas karmy bezzbożowe i z dużą ilością mięsa. Acana, Earthborne, Taste Of The Wild. Zwłaszcza Earthborne wcinany chętnie, bo kulki sa tłustawe w dotyku i mocno pachną. Wszyskie w wersjach bez kurczaka. Royala odradzam, ponieważ od dawna stracił na jakości i utrzymuje się tylko dzięki dawnemu dobremu imieniu. Wyjątkiem są ich karmy weterynaryjne, ale też głównie dlatego, że nie mają za wiele konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my kupujemy bozite przez internet i za 12kg płacę ok. 90zł, także się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ta jest bardzo dobra i ma super skład https://www.bozita.pl/karma-dla-ps%C3%B3w/robur/adult-maintenance-mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×