Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość dmisia
po co te niki cały czas nawalaja że prowo ? ale co wy sie tak podniecacie - masz rację dlaczego im tak straszliwie zalezy żeby jej nie wierzyć ? chyba są zazdrośni że ktos ma topik który cieszy sie powodzeniem bo same takiego nigdy nie miały a wiekszość tematów na kafe to prowo więc idźcie stąd jak wam nie pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topic to moja pozywka :O siedze i zacieram rekami co będzie dalej! chce znać szczęsliwe zakończenie ,marzę o tym!! trzymam kciuki za autorkę.!!! A ty zwis ma jakieś kompleksy i rzygasz jadem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmisia
te które uwazaja że to prowo ok, więc idźcie i nie zagladajcie tu bo to prowo jasne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Wierzyc sie nie chce.
Ludzie ogarnijcie się!!!! Mam propozycję,że ja bedę prezesem tego tpiku! ja będę w imieniu wszystkich sie wypowiadac,bo co WY mali zjadacze chleba wiecie o prawdziwym życiu ??? Jestem nareszcie,we własciwym miejscu i o właściwej porze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zienmiak-cud natury
A lubisz ziemniaki ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek? :)
To jest następny temat baby co pisała - mąż zmienił profil na facebooku z żonaty na w zwiazku z konchanką :) Koleś pojechał Dominikanę a babkę zostawił w domu z dzieckiem. Topik jej się rozwialił bo za dużo osoób pisało że prowo i niech spada, więc założyła kolejny- bardziej realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek? :)
sram mordom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek? :)
No to fajnie :) Sraj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Wierzyc sie nie chce.
oburza mnie wulgarność tego topiku!!! :O żeby osoba z moim wykształceniem i poziomem obracała się w takim bulwersującym i płytkim towarzystwie :O. Na co mi przyszło na stare lata !! :O Jak będzie w moim wieku to zrozumiecie!! Życie jak dla mnie zaczeło się po 50-tce! i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek? :)
jem trociny i wysrywam deske, buduje dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzyc sie nie chce.
witam seredecznie jestem emerytowana nauczycielka i to co tu widzę bardzo mnie przeraza otóz za grosz że tak powiem szacunku do wspólrozmówców w celu prowadzenia konstruktywnej rozmowy zmierzajacej do meritum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
Nikt Ci nie karze tu siedzieć PANI MĄDRALIŃSKA WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE!!!! No tak toż jutro wakację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzyc sie nie chce.
Sram sobie na klatę, rozcieram i zlizuję z obwisłych sutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia lindzia
jak wygladaja obwisłe suty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzyc sie nie chce. witam seredecznie jestem emerytowana nauczycielka i to co tu widzę bardzo mnie przeraza otóz za grosz że tak powiem szacunku do wspólrozmówców w celu prowadzenia konstruktywnej rozmowy zmierzajacej do meritum Łahahahahhahaha xD eee napisz jeszcze cos w ten desen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę tylko do tych normalnych,,-zrobiłam tak zadzwoniłam do nich dzisiaj ona ma do mnie podjechac z tym laptopem i komórką ,pokaże też smsy,zgodziła się:) zapytałam go czy chce przy tym być ,powiedział że nie ma sprawy nie ma nic do ukrycia.kurwa jakie to dziecinne,sama niewierze że sie w to bawie ,ale kocham chuja i mam nadzieje że on nie kłamie,dzisiaj jak podjechał po te swoje rzeczy(kilka rzeczy)to było mi smutno,a co dopiero jak będę pewna zdrady????dlaczego miałby mnie zdradzać,a wiem??? Pewnie od dawna zatracił pojęcie przyzwoitości i szacunku do samego siebie ma tak niskie ego ,że jedynie jeszcze to było w stanie trzymać go przy życiu :) ;) ROMANS NA SYMPATII???? PIERDOLNIETY W DEKIEL przeciez tam sa tylko kretyni co panienki zaliczają o 17-tej mają być ,aż mam nerwice w żołądku,dzisiaj jestem troche pod denerwowana więc nie wiem czy się opanuję,ale dam rade ;) lecę zaraz do fryzjera ułozyc fryzurkę,niech pizdzie oczy wyjdą i niech zobaczy fajną dupe:)i to że Mareczek niczego nie docenia nawet naszej urody,niech sobie mysli @ @ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam /////,
ale podszywy zdzierzyc nie moga tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty masz zryty dekiel, sposob pisania nie inny niz gimgowna z plebsu... pizde to masz miedzy nogami wiec nie wyzywaj tak innej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam /////,
fujara szukal ekscesow na boku . Takie te chlopy sa kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzyc sie nie chce
otóż ja jako kobieta emerytowana nauczycielka z bogatym doswiadczeniem kontaków miedzyludzkich chciałam zauwazyc iż poczynania owe będące w jak najwiekszym barku poszanowania dla rozmówcy zmierzają do upadku owocnej rozmowy mającej na celu zakończenie puentą tejże historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Wierzyc sie nie chce.
no nieeee wierzyc się nie chce jak Was czytam :O syf kiła i mogiła. Oj dałabym Wam PAŁĘ! gdybyście chodzili do mnie na lekcje! OBURZAJĄCE!!! :O jestem wstrzasnięta ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam /////,
a ty co masz zamiast dekla? Lupine po orzeszku !!!! Twoj styl pisania za to jest wspanialy , nie wspominajac o zabawie w podszywacza :DLicze ,ze jestes gimgownem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie rozumiem o co im chodzi? to jakaś paranoja?ktos siedział na moim topiku całą noc i się nakręcał.przeciez to już chore prawda?napiszę wam w skrócie zakończenie dzisiejszego spotkania ,i widzę że tu nie ma sensu pisać dalej :)a szkoda bo miałam gdzie się wyżalić,napisze wam jeszcze jak to sie skończyło i chyba blog założe bo jednak na kafe to dziecinada, 3 lata temu tak nie było,katastrofa:( będę stąd uciekać;(ale opowiem wam jeszcze co dzisiaj sie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ODPISUJCIE PODSZYWACZOM
NIE ODPISUJCIE PODSZYWACZOM NIE ODPISUJCIE PODSZYWACZOM NIE ODPISUJCIE PODSZYWACZOM NIE ODPISUJCIE PODSZYWACZOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Wierzyc sie nie chce.
Widzicie!!! no widziecie! co narobiliście! młotoch jeden! Pani autorko z całym szacunkiem,proszę się nie oburzać.Wakacje za pasem więc dzieciarnia przesiaduje na komputerach i daje upust w taki sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLEWAC PODSZYWY
ZLEWAC PODSZYWY ZLEWAC PODSZYWY ZLEWAC PODSZYWY ZLEWAC PODSZYWY ZLEWAC PODSZYWY ZLEWAC PODSZYWY ZLEWAC PODSZYWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×