Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość ja pierdziu , co za frajer
2 m-ce sms-ow ? Nie wierze ,ze skonczylo sie na calowaniu . Bzykali sie w hotelu . Frajer .Niektorzy faceci , to kutasy. Autorko on na pewno cie kocha , wypiera sie , walczy , ale nie zmienia faktu ,ze mysli pala w rozporku i seksow z nowa dupa mu sie zachcialo. Ona moze sie mscic na nim , moze miec satysfakcje , moze mieszac , ale rownie dobrze moze mowic prawde , bo jej nie zalezy , a on ja wkurwil ,tez oszukal. Naprawde jestes spokojna . A jego przetrzymaj , niech ma nauczke taka,ze na inna dupe juz wiecej nie spojrzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Ci powiem ze to jest teraz troche zakrecone bo ona ma sms ale nie jeg numer ale to w sumie dosc normalne bo pisanie nonstop z wlasnego numeru byloby przeciez dla niego niebezpiecne i musialbybyc idota wiec pewnie kupil druga karte dla niej. Pozatym jak sie z nia lizał, to napewno przeciez on do niej to pisał choc z drugiej strony mogla ona sama do siebie to pisac na wrazie co gdyby chcial ja zostawic i byc jednak z Toba, jednak to nie zmienia faktu ze zobaczysz co i jak tak naprawde w wiadomosciach pamietaj ze te co on pokaze moga byc niektore pousownae wiec sprawdz tez te jej. NIE DA SIE DAT mienic ale mozna nazwe. Jak ona nie przyinesie Ci ich to naprawde tam idz do niej do pracy juz na sam Twoj widok wystraszy sie i powie co i jak. Trzymaj sie cieplo mam nadzieje ze sie dowiesz kto do cholery mowi prawde ale mysle ze Twoj facet klamie i nawet jak niektore smsy sa zmyslone i sama napisala to bzykal ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 1 lampka wina
bo kochanka pewnie jest w ciąży 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola6969
wydaje mi sie, ze tak jak ktos napisał pan "M" teraz tyłek chce ratowac i zrobi wszystko, zebys przeczytała w tel i laptopie co chcesz przeczytać, czyli ze nic miedzy nimi nie bylo, a najlepiej chcialby bezpowrotnie wszystko usunąć. Mój chlopak, założyl fikcyjne konto na sex fotka, ze zdj jakiegos obecego faceta, pisal z dziewczynami, chcial sie umawiac, a zupelnie inaczej wygląda .. tłumaczyl sie ze nigdy by sie nie spotkał ze to bylo dla jaj - wybaczylam, do dzis mu nie wierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola6969
w sumie zadna sie nie zgodzila na spotaknie, ale on nalegał:( masakra, nie wiem czemu wogole z nim jestem, wrrrrrrrrrrrrrrrv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola6969
współczuje Ci autorko, mam nadzieje ze, do nieczego oprocz tych pocałunków nie doszlo.. ale prawdy podejrzewam sie nie dowiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl u mnie wczoraj i przeglądałam te wiadomości,nic tam nie było.oprócz umawiania się,robienia z siebie gieroja,pisał,że z żoną jest w separacji.!!!!!.że fajnie mu się z tą babką rozmawia,żadnych czułych słówek.po spotkaniu ich ,były wiadomości typu,milo spędziłem czas ona to samo ,rozmowy na temat perfum,podziekowanie,poprostu rozmawiał z nia jak kawaler kurwa i to w dodatku na poziomie gimnazjum,ona pisała czemu nie ma czasu na spotkanie skoro jest w separacji to czego sie boi on na to że narazie tak musi być..widać ze nie bardzo mial ochote na spotkania z nią,teraz dostaje smsy od niego,,typu,kocham cie bardzo mój skarbie,,,,,,,,,,,zapytalam czemu jej klamal ze jest w separacji,on na to ze piszac z nią nie chcial wyjsc na goscia co za plecami zony robi jakies numery,a potem to juz nie wiedzial jak to odkrecic,jak by chcial to by spal z nia,ale sie opamietal.mam sie jej zapytac o jeden znak szczegolny ktory ma chodzio tatuaz,jak widziala go nago to powinna wiedziec,wiec zapytam tez o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozekNieDarujeCitEJnocy
Obserwuję ten temat,ciekawe co ta panna będzie miała za wiadomości?narazie to chyba nie oceniaj,ale naprawdę to jest jakieś skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzejgawelandrewgolara
I co dalej autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy gol
jeśli zdecydujesz sie z nim zostać to musisz go uświadomić że jeszcze długo bedzie ponosił konsekwencje tego "mini romansu"- bo zakladam ze sie jednak z nia nie przespal... musi wiedziec ze to nie bedzie tak ze powie ze przeprasza i ty juz zapomnisz o sprawie, niech wie ze jeszcze dłuuuugo nie bedziesz mogla mu w pelni zaufac, ze z pewnoscia nie raz mu jeszcze wypomnisz tą sytuacje, i on sie musi na to zgodzic- jak kocha to to zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsse
jak mu odpuscisz to zrobi to znów.. bo wie ze zawsze wrocisz dla przykladu zlozylabym wniosek o rozwód zeby sie kutas osrał ze strachu po same pachy ze jestes do tego zdolna i tkwij sobie jakis czas w separacji, tak jak was reklamował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też zdradzona żona
Dzisiejsi faceci to dno. Niestety, ale zasady odchodzą do lamusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie będzie dowodów to i tak nie pozwole mu tak szybko wrócić!!!!skurwiel po chuj wchodził na te zjebane portale,nie mam juz słów,,zrobię jemu na złość ,musze jakiegos kolege dorwać,niech do mnie wpadnie i zaprosze 'M" żeby przyszedł,ale czy to ma sens,nie mam ochoty sie bawić :) udawać:) niech cierpi świnia teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade nad jezioro za miasto.poleżec i poczytać książkę,,a mam fajna lekture tytuł "GDY TWÓJ PARTNER ŁŻE JAK PIES"psychologiczna fajna książka polecam kobietom które maja podejrzenia co do swoich facecików;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka tej ksiazki opis; Nie szuka usprawiedliwienia dla winowajców, ale radzi naprawiać międzyludzkie więzi w pokojowy sposób, dopóki istnieje jakakolwiek szansa naprawy. Tym razem Susan Forward przedstawia wnikliwe obserwacje związków, w których partnerzy ulegli nieprzepartej potrzebie kłamstwa. Nawet jeżeli wzajemne oszustwo i zakłamanie trwa od lat, dobrze jest przerwać zaklęty krąg i wyjść wreszcie na drogę prawdy. Forward demaskuje zarówno mężczyzn, okłamujący kobiety, jak i kobiety, które im na to pozwalają, okłamując same siebie. Profesjonaliści znajdą w tej pracy nietypowe studium psychopatii, wszyscy zaś, którzy mogą się zidentyfikować z ofiarami bądź prześladowcami opisywanych przez autorkę gier, dostaną szansę wyzwolenia. Pierwszy krok to przestać wierzyć kłamstwom partnera i, co o wiele trudniejsze - swoim własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu , co za frajer
,,,,zapytalam czemu jej klamal ze jest w separacji,on na to ze piszac z nią nie chcial wyjsc na goscia co za plecami zony robi jakies numery,, -> rozwalilo mnie to , nie chcial wyjsc na faceta , ktory robi numery za plecami zony .A co kurwa chcial ? Po chuj sie tam logowal , umawaial .Stal sie facetem co robi numery jak zona sie odwroci i sam siebie oszukuje ze jest inaczej. Kobiety , faceci tacy sa. Lubia sobie popatrzec na inne babki , nawet jesli swoje partnerki kochaja to i tak chetnie by bzykneli inna.Nawet jesli facet jest uczciwy , niezdradza to i tak gdzies tam w glowie mysli (tylko mysli ) o innych dupach. Autorko daj mu nauczke , ale taka ze popamieta.Nie rob nic na sile , jezeli nie masz ochoty bawic sie w wzbudznie w nim zazdrosci . To samo przyjdzie , zreszta powiedz mu ,ze cie zawiodl i nie moze byc ciebie juz pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie bedzie wiedziala o tatuazu to napewno nie spali razem , chyba ze istnieje mozliwosc nie zauwazenia go i dlatego on cwany powiedzial zebys zapytala o to . Po jego wiadomosciach nie widac zeby razem spali, jednak napewno nie pisal o separacji, zeby nie wyjc na kogos zlego bo W OGOL BY TEGO PORTALU NIE ZAKLADAL... jezeli sie z nia nie przespal to tak naprawde bardzo dobrze ale tak jak napisalas mysle ze nie powinnas go wpuszczac do domu i godzic sie szybko bo jednak po cos zalozyl ten portal, chcial kogos poszukac, zonaty facet kochajacy swoja zone nie robi tego... spotkal sie z nia, wziął do restauracji, calowal sie i ukrywał to.. perfumy tez napewno kupil tam bo chcial pokazac jej ze stac go na drogie perfumy, no bo przeciez ona tam pracuje a Tobie nic nie mowil o tym i robi z siebie sierote mowiac ze nie chcial zebys cos mowila mu potem ze drogie i jeszcze mowiac do Ciebie ze jak moglas nie zauwazyc... zalosne. Glupi jest i tyle mysle ze glowa to on nie myslal. Mogl tez wykasowac pewne wiadomosci w ktorych byly pikantniejsze rzeczym chociaz nie rozumiem czemu nie chcial sie z nia spotkc moze dopadly go juz wyrzuty sumienia? No i patrzac na to z innej perspektywy mozesz byc z siebie dumna ze go przylapalas bo jednak wiele dziewczyn zyje w niewiedzy- czesto nie chca wiedziec, boja sie i nie ruszaja tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradził czy nie zdradził
co za różnica? założył profil na portalu, spotkał się z tą dziewczyną, zrobił to świadomie i z premedytacją ją oszukał mówiąc o separacji. Był gotowy na zdradę, planował ją, nie był to chwilowy wybryk, bo to trwało - założenie konta, znalezienie dziewczyny, pisanie z nią, wreszcie spotkanie, potem pisanie po. W każdym momencie mógł się walnąć w dłowę "CO JA ROBIĘ??!" a on szedł dalej. Więc nawet jeśli się okaże, że laska jest perfidna, rąbnięta, nie zmienia to faktu, że on ją wciągnął w Wasze życie na własne życzenie. Weź pod uwagę, że ex też przestrzegała Cię przed nim. Ty z nim żyłaś, wnioskuję, że go kochasz, więc miej też na uwadze to, że czy chcesz czy nie nie widzisz tego do końca obiektywnie i ...bronisz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i co ...!
racja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradził czy nie zdradził
Dla mnie byłaby to zdrada, nawet gorsza niż przespanie się z kimś po pijaku, bo nie była to chwila zapomnienia tylko działanie z premedytacją. I jeszcze jedno, nie bawiłabym się w zabawy z cyklu 2 kieliszki, dawanie jakiś aluzji, że Ty coś z kimś.. Facet bardzo szybko może się rozgrzeszyć, stwierdzi ok, on troszkę poflirtował, Ty troszkę sobie flirtujesz i jesteście kwita. Nie ułatwiałabym mu sytuacji i nie pozwalała się w ten sposób "oczyścić". Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki. P.S. Jestem osobą, która jeszcze 2 lata temu była ze zdrajcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i co ...!
popieram ! A na wzbudzenie w nim zazdrosci przyjdzie czas ,zobaczysz . I nie bedziesz musila udawac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale coralik się podszkoliła
w prowach chylę czoła mistrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
on Cie robi ewidentnie w chooya, a Ty go bronisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy gol
masz racje, jedz nad jezioro i relaksuj sie, pokaz mu ze mozesz sie dobrze bawic bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek10000
autorko a ty nie masz zadnej pracy czy obowiazkow, ze twoim jedynym zajeciem jest robienie w balona inne forumowiczki? A moze poprostu wakacje sie zaczely i znowu nie macie dzieci co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaak
...a nawet jakby to była prowokacja ,albo autorka nie miala co robić z czasem,to chcemy dalszego ciagu :) Jeżeli komuś to przeszkadza ,to dlaczego tu zagląda? Chcesz -czytaj ,nie-to grzecznie spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek10000
przypominam ci, ze to publiczne forum i moge sobie pisac co mi sie podoba:o wiec spadac to mozesz co najwyzej ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×