Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość ja nie mogfe znależź
jak podamm gg napiszesz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
odpuścisz sobie rozmowę z nią, bo może się obudzić? A on Ci może wcisnąć, że dopadła go rutyna, że spotkał się z nią 3 razy, że to koleżanka z pracy i nic ich nie łączy, że Ty jesteś najważniejsza i natychmiast to ukróci... I jak mu udowodnisz, że było coś ponad te 3 spotkania? Ja byłam zdradzana przez 3 miesiące, wiedziałam, czułam, że mnie zdradza, wiedziałam z kim, ale się wypierał w żywe oczy. Budził mnie w środku nocy, bo go biłam przez sen, wykrzykując jej imię i patrząc mi w oczy nazywał mnie wariatką. Nie popełnij mojego błedu, wykorzystaj wszystkie szanse i dowiedz się WSZYSTKIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
nic właściwie na niego nie masz... rozdmuchałaś małą sprawę. I jeśli czujesz, że Cię zdradza, to powinnaś miec coś więcej, żeby później nie głowić się do końca życia, czy on z kimś sypiał, czy może się tylko spotkał parę razy, czy może chciał z nią mieć dziecko... ja chciałabym wiedzieć jakie było moje miejsce w emocjonalnym trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
a na nk dawałaś na jego profil wasze zdjęcia czy na swój ..ktoś wchodził czy do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
no z podawaniem gg to nie był najlepszy pomysł, ale za późno, więc po prostu idź i obczaj telefon. Jak się obudzi i Cię zobaczy z telefonem, to trudno, wygarniesz mu najwyżej od razu, a może i lepiej by tak było, bo zaspany i widząc Cię piszącą SMSa nie będzie wiedział co jest grane i łatwiej może się przyznać... a jeśli się nie obudzi, to przynajmniej się od niej/po jej reakcji dowiesz o co chodzi... możesz napisać jej np: "pisze ukradkiem, wydało się, ustalmy jedną wersję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
a wstawiałaś jakieś nowe zdjęcia u siebie czy u niego..może jakieś wpisy u niego podejrzane czy jakieś wejścia dziewczyny której nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogfe znależź
nikt tu nie odgadł gg jej męza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
cichacha .dobrze ci radzi zrób tak jak mówi.jak spi to się nie szczai że brak telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
jest jeszcze wersja hard, ale myślę, że na tyle zimnej krwi nie masz... aczkolwiek: zawsze możesz obudzić go na szybki numerek, a jak po seksie zaśnie, to już będziesz miała pwność, że się tak szybko nie obudzi i na luzie oblookasz telefon i napiszesz do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
ale teraz jak napiszesz do niej z jego telefonu to co podała cichaha będzie wiarygodne bo będzie myślała że ty spisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
jest pierwsza, a ona jest w nim zakochana i zobaczyła Wasze wspólne zdjęcie... świat jej się wali, na bank jeszcze nie śpi, a JEŚLI jednak śpi, to z telefonem przy głowie czeka na jego odzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
bierz telefon do łazienki i sms..najlepiej sie zamknij tak...wtedy na pewno w rzie czego nie wejdzie..a nawet to zaspany nie zczai się ze tel mu zabrałas..na śpiocha mu wbijesz tekst w stylu..a ja wiem gdzie go położyłeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
tylko dźwięk wyłącz! czekam, już od godziny powinnam spać, ale Cię wspieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
ja już też powinnam spać ale nie mogę pozwolić autorce dać za wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
nie wiem, kto się bardziej stresuje, ja, czy ona... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
a jaki nr telefonu jest u męża w ostatnich wysyłanych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogfe znależź
ide siku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam sygn.odebrała zaspana powiedziała -coooo rozlaczyłam -napisałam że myśle o niej i nie mam jak pogadać ona napisała wypierdalaj!nie ma o czym gadać o co ci chodzi? ona- nie rob dalej z siebie błazna wyłączam .tel. wyłaczyła dałam strzałe ten sie nie kapnał tel,odłozyłam skasowałam wszystko polaczenia wychodzace i przychodzace,az sie trzese a ten sie rusza słyszekurwa ale jaja jak w filmie ,co otym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×