Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość jolka11
Ja myślę, że on jej dużo naobiecywał i mydlił wam obu oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
to nieźle a może ona o tobie nie wedziała... teraz najlepiej jka ty napiszesz od siebie do niej..i powiesz że o wszystkim wiesz i że chcesz z nią pogadac...tak zeby mieć na niego dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUNANA
Jak to co będzie jutro. Jutro Ci wpie.rdoli za całokształt :) Ale się uśmiałam, niezłe to było :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
szkoda i jej, i Ciebie... tyle, że jej się należy, w imię karmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichahaha
napisz jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja jebe
jakie emocje :D:D:D do jutra!!! :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ryżego
emocje jak na grzybach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i słuchajcie. okazało się, że ten chuj ma romans z karolem. ponoć trwa to już kilka lat, chciał mi powiedzieć wcześniej o swojej orientacji ale sie wahał. rozpłakał się jak jakaś ciota i tłumaczył, że związek ze mną miał go "wyleczyć" homoseksualizmu. dla mnie to koniec!! jak on mógł mnie tyle czasu oszukiwać? kochać się ze mną, a na boku wkładać swojego ptaka jakiemuś kolesiowi?! brzydze się nim! dziękuję wam kochani, że byliście ze mną, doradzaliście. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarr
ta, a co z damskim glosem pod numerem karola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghuhuhuh
podszyw w wyrazie Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie w to
wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczekacz
to moze i karol rucha niepełnosprawna siostre w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P O D S Z Y W !!!!! wyzej
dokladnie to wyzej to podszyw. W wyrazie NIe jest l zamist I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie w to
faktycznie podszyw, ale takie zakonczenie jest wysoce prawdopodobne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wentylator
Podszyw podszywem, ale że autor(-ka) robi sobie jaja wymyślając tę całą historyjkę to już nieważne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez w nocy dzwonila
i odebrala baba.Chyba raczej "karolina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE WYMYŚLONE BZDETY...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej , ja myslalm ze prowo
ale teraz wydaje mi sie ,ze to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST PODSZYW!!!IIIIII!!!!!!
27.06.2012] 07:49 [zgłoś do usunięcia] NlE ZE MNĄ TE NUMERY no i słuchajcie. okazało się, że ten ch*j ma romans z karolem. ponoć trwa to już kilka lat, chciał mi powiedzieć wcześniej o swojej orientacji ale sie wahał. rozpłakał się jak jakaś ciota i tłumaczył, że związek ze mną miał go "wyleczyć" homoseksualizmu. dla mnie to koniec!! jak on mógł mnie tyle czasu oszukiwać? kochać się ze mną, a na boku wkładać swojego ptaka jakiemuś kolesiowi?! brzydze się nim! dziękuję wam kochani, że byliście ze mną, doradzaliście. buziaki! SPÓJRZCIE! W NICKU W SŁOWIE "NIE" ZAMIAST DRUKOWANE "i" JEST MAŁE "l" czytajcie wyraźnie! Mnie sie wydaje ze to NIE PROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knefoenbf
bo to prawda, dostałam wpracy linka z tego forum, karol juz dawo na boku z jakims markiem... zycie zycie zycie... samam mam meza chyba geja... nie kreca go cycki ani cipuska wiec co? mamy dziecko i tylko tyle nas laczy... mnie trzyma kasa przy nim, robie co chce, trace ile chce, dziecko jest szczesliwe ze ma mame i tate, mama mieszkanie itd, szkoda slow, zycie pisze rozne historie. zaczelam zdradzac bo mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie pisać ze to prowo,bo tak nie jest, a więc tak.prawie nie spałam,widziałam jak jasno się robi o 8 menda wstała,zrobiłam kawe usiadłam na przeciwko i mówie podejrzewam ze mnie zdradzasz...:) wział w ręke szklankę napił się zaczął się wypierać i zapierać ja na to ,nie musisz kłamać powiedz ,zrozumiem że się zakochałeś i trudno....tylko czy pamiętasz co sobie mówilismy,nie będziemy sie oszukiwać dalelej zapierał sie .zeto moje schizy więc zapytałam skąd paragon na perfum? on na to że dla mnie chciał ładnie pachnieć ja dlaczego go ukrył? bo bym się darła że za drogi,,a wogóle to nawet nie wyczułam nic od niego,bo sie nim wogóle nie interesuje od paru dni!i niemam z perfum robic draki ja na to SPOKOJNIE podkreślam SPOKOJNIE a on o drace mówi hehe co to za Karol w jego tel?? on kiedy grzebałam w tel?dodam że juz wstaje od stołu,szuka w szafie koszuli..JA NA TO nieważne ..pytam kim jest Karol -kumpel z pracy a co? ja na to a gówno frajerze zakłamany dzwoniłam i baba odebrała on po jakiego tam dzwoniłaś to jego żona pewnie odebrała a wczoraj napisałam smsa do karola i mi odpisał on na to Dobra pozniej pogadamy o twoich paranojach muszę jechać po ojca,jak wróce dokończymy ja na to W pizde teraz wyjdziesz dawaj telefon kurwo zajebana,dawaj telbo ci morderozwale ty zaklamana męska kurwo jebana WYRYWAŁ.SZARPALIŚMY SIĘ O TEL.aż mnie nadgarstki bolą:) w końcu dałmówiąc że jestem pojebką wziełam wybrałam Karol -odebrała kobieta -powiedzialam kim jestem i ze wiem wszystko ona na to żez nim nic nie chce miećbo podobno w separacji jesteśmy,a jezeli tak nie jest to ja juz gówno to wszystko obchodzi on wział tel-powiedzial do niej niej-co ty wymyslasz suko powiedz ze mnie dręczyszi dupe zawracasz szmaciaro.przez ciebie mam syf zabije cie kurwo. wybiegł z domu dzwonie cały czas do niej ze swojej komórki nie odbiera,araz miala zajęta więc tak to teraz wygląda;( ale zakłamany chuj co??nigdy bym nie pomyslala.to jeszcze nie koniec.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ten temat od poczatku i jestem ciekawa co dalej zrobisz. Wspolczuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze z tego wszystkiego bylo to,że ja się nim nie interesuje od paru dni , nawet nie wie ze własnie przez pare dni najbardziej sie nim interesowałam;) :) :) a jaka gadka z tym perfumem oj biedny kupił i nawet nie zauwazyłam jaka ja jestem świnia oj,oj a i jak wychodził powiedzial ze będe zalowac ,ze do tej kurwy dzwonilam ze jeszcze zobacze,mi cos udowodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×