Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ugkvkvkvhj

'wyczuć' ciąże

Polecane posty

Gość ugkvkvkvhj

czy to prawda, że będąc na początku ciąży jeszcze przed miesiączką kobieta potrafi po prostu wyczuć że coś sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cos w tym jest
ale tobie chodzi bardziej o jakies odczucia psychiczne czy fizyczne, bo mnie np piersi bardziej bolaly niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugkvkvkvhj
bardziej o psychiczne właśnie... okres mi się spóźnia dopiero jeden dzień, ale przez jakieś póltora tygodnia mam jakieś dziwne odczucia że jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugkvkvkvhj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cos w tym jest
ja z kolei nie dopuszczalam mysli ze jestem w ciazy, byc moze dlatego ze wpadka i zwyczajnie balam sie prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wyczułam, choć przebiegło mi przez myśl raz czy dwa. Ale podobno są takie co czuja... Ja chyba nieczuła jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko raz przeszła myśl, że mogę być w ciąży, okres mi się spóźniał 2 tygodnie co w sumie w moich pokręconych cyklach było normą i dopiero tydzień później mąż namówił mnie na test, miałam taką myśl że to może właśnie to ale u mnie to była inna sytuacja, staraliśmy się 5 lat po takim czasie można już we wszystko zwątpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ja nie wyczułam.Owszem wspólnie podjęliśmu decyzję że kończę tabletki i czas na dziecko ale też nie spodziewałam się że zajdę tak szybko.Dopiero pierwsze fizyczne objawy(ból jak przy okresie,zmęczenie-zasypiałam tam gdzie stanęłam) dały mi do myślenia aby test ciążowy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
ja nie czulam...bylam nawet pewna ze nie jestem bo przeziebiona bylam i zdychalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwajaiwaq
ja czułam już trzy dni po owulacji - ale nie były to psychiczne odczucia tylko fizyczne - nabrzmiałe piersi, wypijane hektolitry wody, senność. I mimo, że w terminie @ i przez kolejny tydzień testy wychodziły negatywne to byłam pewna, że jestem (i jestem, choć już chwilkę, bo to 40 t.c.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy 2 i 3 czułam że coś jest na rzeczy i było to zupełnie inne odczucie niż taki zwykły niepokój jak się nie planuje ciąży:) gdzieś tam w głębi czułam że test będzie pozytywny ale tego nie da się opisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
mężowi mówiłam, że na 100% się nie udało ale w środku mi coś podpowiadało, że jednak się udało. Test wyszedł negatywny ale ja i tak wiedziałam swoje i się nie myliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Obiektywnie to nie ma żadnych objawów psychicznych zaraz po zaplodnieniu. Ale jeśli ktoś jest napalony na ciążę, to będzie czuł niesamowite rzeczy;). Moje znajome, które dość długo starały się o dziecko, miały co miesiąc pełną gamę objawów psycho-fizycznych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
ja wyczuwałam cięże co cykl - za 4 tym wyczułam faktycznie bo sie udało - ale to czysty fuks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swoją ciążę wyczułam
nie umiem tego opisać za dobrze, to znaczy jak nie chciałam mieć dziecka to zawsze sobie wkręcałam że pewnie jestem i doszukiwałam się fizycznych objawów, ale to było bardziej uczucie strachu niż wyczuwanie ciąży, natomiast kiedy zaszłam w ciążę to wiedziałam o tym od razu, czułam że będę mamą i że coś we mnie kiełkuje :) miałam tak 2 razy, z tym że jedna ciąża nie dotrwała nawet do terminu miesiączki (mikroporonienie) i też wiedziałam kiedy nastąpił ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to zalerzy od tego jak wrazliwy jest dany organizm i przede wszystkim znajomosc wlasnego organizmu. Ja przy 3 ciazy czulam juz 5 dni przed terminem @@ ze jestem. Jesli moge cos doradzic- nie szukaj na sile pseudo objawow bo tylko niepotrzebnie zaczniesz sie stresowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×