Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca mama

żłobek Jaworzno śląsk

Polecane posty

Gość Szukająca mama

Witam Zapraszam do dyskusji na temat żłobków w naszym mieście. Szukając na necie ze zdziwieniem odkryłam że nie ma u nas ANI JEDNEGO żłobka państwowego. Nie wiem czy to prawda czy nie potrafię szukać, ale myślę że w 100 tys. mieście takowy powinien być. Z niepublicznych znalazłam : 1) "Pierwsze kroczki" ul. Sportowa 13/2 2) "Zielone wzgórze" ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 58 Czy znacie jeszcze jakieś żłobki na terenie naszego miasta. Proszę też o opinie rodziców dzieci, które uczęszczają do któregokolwiek żłobka w Jaworznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika p.
placówka super, córcia ma troskliwa opiekę (już od dwóch lat), sa zabawy taneczne, przebieranki (fotki i filmiki z zabaw przesyłane na emaila do rodziców), zabawy plastyczne (galeria do wgladu na ścianach żłobka). Córka stała sie samodzielniejsza, nabrała otwartości, oraz umiejetności zabawy w grupie, śmaiłości w mówieniu , co napewno wpłynie na adaptacje w przedszkolu. P.Aneta jest spokojna i ciepłą osobą , jest otwarta i indywidualnie podchodzi do dzieci. W żłobku jest pokoik do spania nie ma zgóry określonych godzin odpoczynku, kazde dziecko śpi i je w miare potrzeb, dzieci duzo czasu spedzaja na polu (spacerki, w lecie zabawy na ogrodzonym placu zabaw) . Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb rodziców, a opłaty sa porównywalne z "państwowa" i chyba jedyna placówka tego typu w Jaworznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam żłobek "Zielone Wzgórze". Córka uczęszcza do placówki dopiero 3 miesiące, jednakże wiedząc, że moja pociecha jest pod opieką „cioć z tego żłobka, mogę ze spokojem ducha iść do pracy. Żłobek jest naprawdę GODNY POLECENIA!!! Placówka zadbana i bardzo przyjazna dzieciom. Ciocie-Opiekunki bardzo serdeczne i godne zaufania. Córeczka jest zawsze zadbana, a co najważniejsze zadowolona :-) Nieocenioną niespodzianką dla rodziców są liczne zdjęcia i filmiki archiwizujące pobyt w żłobku rewelacyjny pomysł i wspaniały materiał do rodzinnego albumu :-) Właścicielka placówki jest bardzo zaangażowana i otwarta na wszelkie prośby - kontakt z Panią Anetą zapewne rozwieje wszelkie wątpliwości i upewni w wyborze tego żłobka. Ja, osobiście, GORĄCO POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie żłobków państwowych nie ma, natomiast byłam pod kolosalnym wrażeniem tego ile jest przedszkoli!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka658
Naprawdę? To jakim cudem moja córka uczęszcza codziennie do żłobka na skałce skoro go zamknęli?:> Żłobek " Zielone Wzgórze" serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żłobek na skałce " Zielone wzgórze"jak najbardziej istnieje i ma się dobrze!!!Proszę nie wypisywać głupot jak się nie ma sprawdzonych informacji. Mój syn codziennie tam chodzi od długiego czasu, serdecznie polecam to miejsce bo nie ma sobie równych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaIgorka
to, że Zielone na Skałce istnieje to nie znaczy, że legalnie :( bez pozwolenia, bez zgody sanepidu i innych......ja bym się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej maya.17@interia.pl - a masz porównanie z innymi skoro tak zachwalasz Skałkowy żłobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za kryptoreklamy, postarajcie sie chociaz trochę żeby tak nie biło tym szeptanym marketingiem, a raczej wykrzyczanym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayas
Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego najlepszą obrona jest atak i tak bardzo kogoś dziwią wpisy rodziców którzy starają się dementować nie prawdziwe informacje. Po 1 , żłobek Zielone Wzgórze działa jak najbardziej legalnie - i każdy z nas ma prawo sprawdzić to sobie w ewidencji żłobków Urzędzie Miasta w Jaworznie. Dodam że jest to jedyny żlobek w Jaworznie który w takiej ewidencji widnieje. Tak wiec tak dla tych co mają obawy że złobek działa nie legalnie proszę sobie to sprawdzić. Po 2 co do kontroli sanepidu, urzedów itp., to każdy z rodziców ma prawo poprosić o protokół z takiej kontroli. Ja mogę napisać w swoim imieniu , że jestem informowana o kontrolach , że była przeprowadzona i że jeśli mam ochote mogę zobaczyć protokół z kontroli Po 3 , nie mam porównania właśnie dlatego że nie było u nas w Jaworznie innego legalnie działającego żłobka a przede wszystkim dlatego że nigdy nie miałam takiej potrzeby. Dla mnie dowodem na to że żłobek jest super jest radość mojego dziecka, to w jaki sposób się rozwija, jak potrafi się bawić itp. Dodam że to dzięki opiece" cioć" mój syn był odpieluchowany na 1,6 roku, umie jeść samodzielnie , bawić się z dziećmi, śpiewć piosenki i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Moje dziecko uczęszcza do żłobka od 2 lat i nie zamieniłabym go na żaden inny. Tak na marginesie, proszę o odpowiedź merytoryczna na jakich prawach Państwo działacie na prawach klubu malucha tak jak się ogłaszacie czy na prawach żłobka? W takim razię proszę o informację dlaczego dzieci mogą przebywać u Państwa w klubie powyżej 5 godzin? pisłam do Państwa zapytanie i dostałam informację że może u was przebywać dziecko dłużej niż 5 godzin? W związku z tym że " ustawa o opiece dla dzieci do 3 roku życia" mówi że w klubikach dzieci mogą przebywać maxymalnie 5 godzin jak to jest że u Was mogą być dłużej i czy w takim razie jest to legalne??j W żłobku jak najbardziej mogą być zgodnie z ustawą 10 h. Bardzo łatwo wymyślać jest słowa krytyki pod czyimś adresem , i psuć komuś reputację kto długo pracuje na swój sukces. Wiem że najłatwiejszym sposobem jest wypisać kilka nieprawdziwych zdań nie popartych żadną wiedzą żeby zniszczyć konkurencję. Ale czy na prawdę o to w tym wszystkim ma chodzić?. Na przyszłość polecam dowiedzieć się i sprawdzić jak faktycznie jest. Proszę się nie bać konkurencji tylko być jeszcze lepszym od niej:) Życze osobie która otwarła nowy klubik takich sukcesów jakie ma na swoim koncie Zielone Wzgórze a przede wszystkim takiego poparcia zadowolonych rodziców którzy stoja za żłobkiem murem i starają się dementować kłamstwa. Pozdrawiam Maja, mama Tymona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mogę podzielić pozytywnych opinii. Brak wyżywienia, cena, a także brak organizacji zajęć dla dzieci to największy minus tego żłobka. Panie i być może są miłe ale dla rodziców. Dzieci pozostawione są same sobie gdyż opieką nad dziećmi zajmują się maksymalnie dwie osoby, które uwagę skupiają na najmłodszych dzieciach. Nie polecam i cieszę się, że mojego dziecka już tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama, która pisała o braku zajęc dla dzieci chyba jest bardzo malo zaangazowana. Moje dziecko co chwile przynosi do domu rozne prace plastyczne, spiewa piosenki, ktorych nie uczyła się w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodziła do tego złobka, ale ze względu na to że przeprowadziliśmy się do innej miejscowości musielismy z zielonego wzgórza zrezygnowac i bardzo żaluje bo mając teraz porównanie z innym żlobkiem (również prywatnym) stoo razy wole zielone wzgórze. Po pierwsze jaworznicki żlobek dostosowuje się do trybu dziecka..jak dziecko chce spać idzie spać jak chce jeść to je, a nie jak teraz moja córka ma sztywne godziny i nikogo nie obchodzi że moje dziecko wstaje o 5:30 i nie wytrzyma do 12 w południe. Po drugie przy odbiorze dziecka o wszystko mogłam sie wypytać, wszystko wiedzialam ze szczegółami i słyszałam prawde,że jak córka nie zjadła albo jak mało spało to tak było. A teraz sytuacja wygląda tak, że słyszę że córka dużo spała i wszystko zjadła w ogole jest idealna do żłobka, a jak przychodzi do domu to jest głodna i marudna bo chce spać. Ponad to Właścicielka zielonego wzgórza miała czas żeby porozmawiać z rodzicem, nawet pomagała przy ubieraniu czy rozbieraniu, W obecnym żlobku rodzic czeka w szatni i opiekunki przyprowadzają dziecko,a potem odchodza bo mają tyle dzieci. Po trzecie córka do tej pory wspomina opiekunki i wymienia dzieci ze żłobka. Dlatego w mojej opini i mojego dziecka żłobek zielone wzgórze jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZIELONE WZGÓRZE to NIE ŻŁOBEK - jest to klub dziecięcy działający na zasadach żłobka :) A opinie są różne na temat tego miejsca. Znam opinie osób, które tam pracowały :( i znam Rodziców, którzy obdarzyli to miejsce ogromnym zaufaniem... Mam pytanie, skoro to miejsce jest takie cudowne, jak opisuje Angelika p., mayas i kilka innych, to dlaczego jedyna reklama tego miejsca znajduje się na Tablica.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkieMisie_Jaworzno
Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z ofertą Prywatnego Klubiku dziecięcego: "Malutkie Misie - żłobek dla dzieci od 1 do 3 lat" ul. Bursztynowa 3, Jaworzno Os. Gigant Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom w opiece nad dziećmi stworzyliśmy miejsce bezpieczne, kolorowe, z doskonałą opieką i wyżywieniem dostosowanym do wieku naszych podopiecznych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.MalutkieMisie.pl Pozdrawiamy Zespół MalutkieMisie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moje dziecko uczęszcza do klubiku Malutkie Misie w Jaworznie na oś. Gigant. Jest to naprawdę urocze miejsce, przyjazne dzieciom jak i rodzicom. Mój synek chodzi tam bardzo chętnie i wprost czeka aż będzie mógł się pobawić z dziećmi i "ciociami". Grupa dzieci nie jest duża, panie mają czas żeby zająć się każdym dzieckiem w zależności od potrzeb, także jeżeli chodzi o posiłki są zróżnicowane i każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam to miejsce, mój synek uczy się tam również i dyscypliny, patrząc jak inne dzieci się bawią, myją rączki czy idą w grupie na spacerek. Widząc uśmiech na buzi Jaśka jak stamtąd wychodzi, utwierdzam się w przekonaniu, że to był dobry wybór i każdemu gorąco polecam, mama Jaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Na stronie Urzędu Miasta jest rejestr żłobków, w którym dokładnie pisze która firma jest Żłobkiem a która Klubem Malucha http://bip.jaworzno.pl/?id=10281&content=12358&page=1 a dokładny opis tego co może żłobek a co klub, można przeczytać w: "USTAWA z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3" Główne różnice to: "Do żłobka można oddać pod opiekę dziecko od 20 tygodnia jego życia do trzeciego roku. W określonych sytuacjach wiek ulega wydłużeniu do lat 4. W klubie dziecka może znaleźć się maluch, który ukończył rok. Górna granica jest taka sama." "W żłobku czas opieki wynosi maksymalnie 10 godzin dziennie. Dopuszcza się jednocześnie wydłużenie go za odpowiednią dopłatą. W klubach dzieci przebywać mogą maksymalnie 5 godzin, bez opcji wydłużenia tego czasu. " "Ważny jest również dostęp bezpośredni do własnego, odgrodzonego placu zabaw." Każdy Rodzic chcący oddać Dziecko pod opiekę innym, powinien zapoznać się z powyższymi informacjami. Każdy ma również prawo uzyskać takie informacje bezpośrednio w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Jaworzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja też z jaworzna ale nie znam tematu żłobków,możecie mi przybliżyć jak to wygląda cenowo,w państwowych i prywatnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia2014 jesteś zainteresowana zapisaniem dziecka do żłobka? Zależy czego oczekujesz od żłobka, jakie masz potrzeby i oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaworzno
Kasia2014 żłobki w Jaworznie są dwa jeden państwowy na Podłężu i jeden prywatny na Skałce, reszta, która się reklamuje to kluby malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Malutkie Misie w Jaworznie :) moje dziecko jest w dobrych rękach, zadowolone wchodzi i chętnie się bawi w małej grupie dzieci. Uważam, że 5 godz. to optymalny czas dla dziecka. Ja pracuję 9 godz. dziennie, ale nie wyobrażam sobie posłać dziecka do zwykłego żłobka na 10 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona mama
Miałam duże obawy przed wysłaniem swojej dwuletniej córci do żłobka jednak sytuacja nas zmusiła do znalezienia odpowiedniego miejsca sla naszego szkraba. Trafiliśmy z mężem na Malutkie Misie i już po pierwszych wizytach i rozmowach byliśmy pewni, ze to jest to. Ciocie są uśmiechnięte, udzielają pełnej informacji na temat dziecka. To pierwsze miejace gdzie nasz maluszek spał na leżaku a nie w swoim lozeczku turystycznym, wychodziła i wchodziła z uśmiechem co dla nas rodziców było najlepszym zapewnieniem że jeat jej tam dobrze. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jes po...lone że jaworzno mając niemal 100 tys mieskznców ma.... 90 miejsc w żłobkach. !!!! a koszt pobytu dziecka w tych pseudo złobkach = zarobkom = brak sensu iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pracująca
Zgadzam się z tym, że 5 godzin to jest wystarczający czas dla dziecka w żłobku, ale co mają zrobić tacy rodzice którzy pracują po 8-9 godzin plus dojazd do i z pracy? Niektórzy po prostu nie mają wyjścia. Koszty pobytu w żłobku prywatnym są rzeczywiście wysokie, ale to od nas rodziców zależy czy zaczniemy walczyć o swoje prawa czyli dofinansowanie dla dziecka przebywającego również w żłobku, a nie tylko w przedszkolu. Moje dziecko jest w żłobku Zielone Wzgórze 9 godzin dziennie, jest zadbane, wypoczęte, najedzone i przede wszystkim zadowolone i uśmiechnięte nawet o 6:30 kiedy wita je uśmiechnięta opiekunka. Co do ceny można się dogadać,a opieka zawsze na wysokim poziomie. Polecam wszystkim którzy nie mają wyjścia i muszą gdzieś oddać dziecko na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko uczeszczalo do zlobka Malutkie Misie. Drugi raz nie podjelabym tej decyzji. Glownym problemem jest dyrekcja. Kobieta wydaje sie sympatyczna, ale prawda jest zupelnie inna. Personel zmieniany jest bardzo czesto, co wydaje mi sie ma negatywny wplyw na podopiecznych. Zdarza sie, ze dyrektorka w okropny sposob traktuje swoje pracownice. Te natomiast wydaja sie ok, ale zdarzy im sie krzyczec na dzieci lub powiedziec brzydkie slowo. Osobiscie nie bylam tego swiadkiem, ale mam ta informacje od innych matek. No i poza tym, sa strasznie drodzy. Nie oplaca sie wracac do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro patrzeć, jak każdy temat nt jaworznickich żłobków poruszony gdziekolwiek (tutaj, fb, mamy z jaworzna etc.) błyskawicznie zamienia się w lanie jadu i/lub tablicę reklamową podstawionych "gości". Co tym razem? "Kobieta wydaje się sympatyczna, ale prawda jest zupełnie inna", "osobiście nie byłam tego świadkiem", bla bla bla. I po co to wszystko? Ludzie, idźcie do tych żłobków osobiście, pogadajcie z tymi, którzy oddawali tam dzieci, zerknijcie na strony internetowe i facebooki tych placówek. Wierzycie, że anonimowi ludzie prawdę wam powiedzą? Jaką macie gwarancję, że pani "gość" to nie jest właścicielka konkurencyjnej placówki? Albo były, rozżalony pracownik? Anonimowym jadolejcom powiedzmy wyraźnie NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z prywatnych żłobków na śląsku bardzo polecam Wesoły Poranek w Chorzowie i Akademię rozwoju w Zabrzu www.wesolyporanek.pl e-akademiarozwojuzabrze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×