Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akiwkscn

co jesc aby schudnac z brzucha

Polecane posty

Gość gość
Śniadania są bardzo wazne i warto zadbac o to zeby były i zdrowe i pyszne. Dlatego ja postawiłam teraz na zdrowe i pożywne płatki musli http://musli4u.pl/ Tutaj mam dużo energi, zero cukru i to co jest naprawde zdrowe. Teraz posanowiłam zamówić inną mieszankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Miałem przyjemność skorzystać z najnowszego programu zdrowotnego Niemieckiej firmy LR . Program polega na Odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. Działa on na około 60 chorób i dolegliwości. Odbudowujemy cały organizm od podstaw i usuwamy przyczynę chorób i dolegliwości. Ja osobiście jestem po tej kuracji i dzięki niej pozbyłem się 24 kg w 4 miesiące nadwagi bez ćwiczeń i głodzenia się ,ustąpiły moje problemy z nadciśnieniem,bólami kręgosłupa i Clasterowe bóle głowy od których w trakcie mdlałem. Jeżeli ktoś szuka konkretnej zmiany swojego wyglądu i chciał by poprawić stan zdrowia to mogę również polecić mu tą metodę. Zainteresowanych którzy chcą dowiedzieć się więcej zapraszam na e-mail slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an781
Ja z brzuchem miałam również największy problem;/ ale trzeba ruszyć tyłek co naprawa miałam nadwagę 20kg ale dieta,ćwiczenia i suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i zrzuciłam ten ciężar który nosiłam tyle lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 cytryny, 2 szklanki wody codziennie, np. jedna rano, druga wieczorem. moj ojciec tak zgubil bojler bardzo szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z koleżanka ja stosowałam również Burn Booster i na mnie również zadziałał rewelacyjnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług tego świetnego dietetyka http://www.michalwrzosek.pl/ Mozecie tez ustalić sobie indywidualną diete online wiec na pewno jest to duża wygoda i zdecydowanie Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×