Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Esperanza-88

Chłopak mnie bije...

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem . Byłam z chłopakiem prawie 11 miesięcy . Na początku naszego związku było cudownie (zapewne jak w każdym) . W pewnym momencie on zaczął nie panować nad sobą... Któregoś razu upił się i zerwał mu się film . Nawyzywał mnie wtedy i uderzył . Wybaczyłam mu bo rano tego nie pamiętał . Obiecał, że więcej się to nie powtórzy, ale jednak... Zaczęło to być regułą dla niego . Dostawałam w pysk za złą odzywkę, zły ton, za wszystko co dla niego źle wyglądało lub brzmiało i jak się najebał... Od 3 miesięcy próbuję go zostawić, za każdym razem grozi mi, że zniszczy mi życie, że mnie zabije i za każdym razem kiedy przyjeżdża po swoje rzeczy to nie zabiera ich tylko mnie napierdala a później każe się przepraszać i mówić , że już będę grzeczna . Ja oczywiście to robię, żeby nie dostać znów w pysk . Boję się kogoś kogo kocham . Mówi, że za każde nieodebrane połączenie od niego dostanę "boksa" . Dostawałam w pysk tak mocno , że głowa bolała mnie przez kilka dni, nie mogłam zacisnąć szczęki, nie słyszałam przez 3 dni na jedno ucho, miałam pełno ogromnych siniaków, leciała mi krew z nosa, z buzi, powyrywał mi włosy, tak że musiałam je ściąć... 2 dni temu znów oberwałam . Mam teraz 2 ogromne siniaki na rękach i nogach . Dostałam także z pięści w oko i w górnej części oka widzę cały czas czarną plamę . Dostawałam tez za to, że mówiłam mu że nie chcę już z nim być za to co mi robi . Wczoraj z nim zerwałam zawiozłam mu wszystkie jego rzeczy (oczywiście nie był w domu, nie chciałam się z nim spotkać) . Jutro zamierzam zmienić numer telefonu . Ogólnie zastanawiam się nad wyprowadzką do innego miasta... Bo wiem, że on jest psychopatą ! Jak mnie spotka gdzieś na ulicy to mam przejebane... Boję się go, nie wiem jak sie od niego uwolnić ! Co robić ? ;'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineau
poszukaj pomocy w swoim miescie,slyszalam o czyms takim jak niebieska linia,ale niewiem jak to dziala,wiem ze to na policji zakladaja .konsekwentnie unikaj typa,jesli sie go boisz popros aby ktos bliski z toba zamieszkal na jakis czas!zostaw :::uja i nawet nie patrz w jego strone!zglaszalas na policji to ze cie pobil?jak masz slady to obdukcje zrob!nie wstydz sie,to nie Ty jestes winna,to on jest chory psychicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpruwacz
płatny kiler rozwiąże problem raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgłaszałam na policję... nie wiem czemu... a płatny zabójca... hmmm... skąd kasę wezmę mam tylko 19 lat i jeszcze się uczę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia z matrixa
bede szczera bo czasem do was moje drogie panie nie dociera to co pisze, jestes głupia cipa ktora dala sie stłamsic jeszcze wiekszej cipie od ciebie, wez udup gnoja i złos to na policje, ale pewnie tego nie zrobisz bo lubisz hardckor, lubisz jak bierze cie na ostro, wiem jedno czasami dla niektorych dziewczyn nie ma ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NastepnyIgnorant
idz na policje,zglos,ze gnoj Cie bije.Tyle fajnego chlopa chodzi po swiecie,wiec rzuc go wpizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos szybko na policje
jesli jeszce masz siniaki, zglos sie na obdukcję.fcet powinien trafic do pierdla, to bandyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk niechlapek
zapisz się na krav mage (tam dużo technik zawiera element uderzenia w jajka) albo coś takiego (może też pochodź na siłe, może potrenuj uderzanie w worek), musisz mu pokazać, że umiesz oddać na policje zgłoszenie nie jest zbyt honorowe, wszak to donosicielstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina12
ty pajak,zglaszanie na policje nie honorowe?a jak on ja leje to gdzie jest jego honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×