Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czu20

list motywacyjny kto sprawdzi

Polecane posty

Gość czu20

Szanowna Pani Dyrektor, Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na staż. Chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko pomocnik archiwisty. Jestem osobą sumienną i rzetelną. Ambitnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania. Szybko uczę się nowych rzeczy. Intensywność pracy wymaga ode mnie dużego zaangażowania i pełnego poświęcenia. Ponadto w tym roku zaczynam naukę w Policealnej Szkole Zawodowej w Bydgoszczy o specjalności administracja. Posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej. Zdecydowanie i pewność siebie oraz chęć zdobywania wiedzy pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Do umiejętności, które mogę dodatkowo zaoferować to bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Dobrze znam środowisko systemu Windows. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
Ja bym poprzedziła drugie zdanie taką wypowiedzią: W nawiązaniu do ogłoszenia zamieszczonego na... chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko... ostatni akapit: do umiejętności, które mogę zaoferować ZALICZYĆ MOŻNA DOBRĄ ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA. Ostatnia linijka: ja bym napisała "Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury (nie prośby). Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
Jeżeli masz jakieś doświadczenie zawodowe powiązane ze stanowiskiem to dopisz coś. jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie to też warto je przypisać danym cechom, np. Praca w hotelowej recepcji udoskonaliła moją wiedzę na temat obsługi programów komputerowych jak... czy coś w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
Dowiedziałam sie od znajomej że szukaja na staż ale tak nie oficjalnie i tego nie było w żadnym ogłoszeniu . Jestem po technikum ekonomicznym i pracowałam tylko za granicą ponad rok temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
Acha, no ok to nie pisz tak z tym ogłoszeniem. A co do pracy za granicą to warto moim zdaniem napisać że np. Praca w Anglii udoskonaliła moją znajomość języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
ma być to staż w Urzędzie Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
racja dopiszę , bo trochę podszkoliłam język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvkgv
"Intensywność pracy wymaga ode mnie dużego zaangażowania i pełnego poświęcenia." To zdanie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
no też się nad tym zdaniem zastanawiałam o którym wspomniał jhvkgv... wg mnie też cos jest z nim nie tak. Co chciałas w tym zdaniu napisać? bo tez nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
więc mam to wymazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
tak naprawdę to nie wiem, zależy mi na tym stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
"Intensywność pracy wymaga ode mnie dużego zaangażowania i pełnego poświęcenia." czesto pojawia sie w listach motywacyjnych i dlatego spisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
kto by jeszcze coś zmienil albo poprawił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
Ja po propstu nie zrozumiałam o co w tym zdaniu chodzi. nie wymazuj jeśli nie chcesz, ale możesz trafić na takiego kogoś jak ja, kto nie zakuma:) A swoją drogą, listy motywacyjne są czytane przez pracodawców pobieżnie, czasem wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
wiem ale coś tam musie być napisane , mam nadzieję że to wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
Ponadto pracowałam też za granicą udoskonaljąc swoją znajomość języka angielskiego. może tak być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvkgv
No ale "intensywnosc pracy wymaga..." Z tego zdania wynika ze intensywnosc pracy ktora wykonujesz (a nie wykonujesz) wymaga od Ciebie zaagnazowania. czyli bzdura. Powinnas napisac ze z zaangazowaniem i poswieceniem wykonujesz powierzone Ci zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
No ale "intensywnosc pracy wymaga..." Z tego zdania wynika ze intensywnosc pracy ktora wykonujesz (a nie wykonujesz) wymaga od Ciebie zaagnazowania. czyli bzdura. Powinnas napisac ze z zaangazowaniem i poswieceniem wykonujesz powierzone Ci zadania. trochę zmieniłąm bo faktycznie nie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu20
Szanowna Pani Dyrektor, Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na staż. Chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko pomocnik archiwisty. Jestem osobą sumienną i rzetelną. Z zaangażowaniem i poświęceniem wykonuje powierzone mi zadania. Szybko uczę się nowych rzeczy. Ponadto w tym roku zaczynam naukę w Policealnej Szkole Zawodowej w Bydgoszczy o specjalności administracja. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Praca za granicą udoskonaliła moją znajomość języka angielskiego. Posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej. Zdecydowanie i pewność siebie oraz chęć zdobywania wiedzy pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Do umiejętności, które mogę zaoferować to bardzo dobra znajomość obsługi komputera w systemie Windows oraz obsługa urządzeń biurowych. Jestem przekonana, że podołam wszystkim obowiązkom i Państwa oczekiwaniom. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. poprawiłam to co uważałam że może być źle teraz pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×