Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marion_Silver

szukam nocniczka

Polecane posty

hej, szukam takiego fajnego śpiewającego nocnikczka, nie wie ktoś gdzie w wwie mogę kupić w jakiejś okazyjnej cenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy w promocji, ale tanie właśnie tam widziałam w Toys R Us, mojemu synkowi nie pomogły śpiewające nocniczki, dlaej nie chciał siadać niestety, ale znowu siostrzenica jak tylko zobaczyła, że to gra, to siadała, rodziła kupke i siusiu od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssusssss
hehe no za taką cenę.....super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam bardzo fajny --> fajny może i jest ten nocniczek, ale bez przesady za 300 zł nie będę kupować. Dziś uderzam na miasto i będę szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Toysie i kupiłam tam, za nie całe 90 zł! tez bardzo fajny, ma efekty dźwiękowe i ogólnie satyfakcjonuje mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
a co to za jakis specjalny nocnik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moim zdaniem to właśnie nie drogo...bo normalnie to właśnie są ponad 100:) nawet za 250 zł widziałam! Krokusek--> no jest specjalny, bo wydobywają się z niego dźwięki, śpiewa i ogólnie ma jakieś różne bajery świetlne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jeden fajny tez w tym sklepie ( link wcześniej) wesoły edukacyjny ze spłuczką. Jak dla mnie spoko. Teraz maja promocję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już kupiłam i dałam prezent:) ale dzięki:) a tak z ciekawości ile w promocji kosztuje?? bo ja tej strony nie mogę dziś otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuussssss
No to lepiej już w tym Toysie za te 90 zł, 50 zł zostaje i na coś innego można przeznaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytterplagg
Bezwzględnie Pourty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej że w Toysie mnie taniej wyniosło, żadna dla mnie promocja jak ponad 100 zł i jeszcze pewnie przesyłka do tego jeszcze dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×