Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Konrad Valendor

tak bardzo chce mi się ruchać :( zyje w celibacie już 2 lata

Polecane posty

Gość Konrad Valendor

to jest koszmar... tak bardzo kocham sex, jak miałem kobiete to męczyłem ją po kilka razy dziennie później mnie zostawiła i zostałem na lodzie od 2 lat, nie uprawiałem sexu i co gorsze nie zanosi się na zmiane.. ostatnio zarywałem do pewnej panny, ale mnie olała (a już w myslach wyobrazalem sobie jak się z nią kocham :( , ahh jak boli) kurwa!! ZYCIE JEST NIE FAIR !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem facetów i już!
masz problem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaffiiorz
hahha zostałes na lodzie...:D to nie jest tak źle niektorzy radza sobie sami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały kwiatek
hahahhaha Konrad tak jak mawiaja rodzice "Bozia rączek nie dała"?????? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad Valendor
robie sobie dobrze codziennie, rczasem po kilka razy, ale to nic nie daje.. nie lubie mastrubacji juz, znudzila mi sie, pragne tak bardzo kobiety jak narkoman narkotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad Valendor
a zebys wiedziala, ze mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też lubię seks
A czemu tamta druga Cię olała? Może z daleka widać, żeś niewyżyty i podświadomie wysyłasz sygnał, że tylko seks Ci w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad Valendor
kylie, nie znasz tego problemu bo jestes kobietą, a kobiety na brak sexu nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia więc
Zależy jakie kobiety - mimo wszystko sporo jest samotnych, którym tego seksu brakuje. To nie jest tak, że kobietom jest łatwiej - zwłaszcza tym porządnym, które nie gżdżą się z kim popadnie :P A już jak jakaś chce czekać do ślubu to w ogóle ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrhtrjrtj
kobiety jesli cos trzyma przed pojsciem do lozka z facetem to tylko i wylacznie jej wlasna psychika,.. i to jest ta roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia więc
albo brak chętnego - nie każda wygląda jak pamela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to w czym jest problem? Umów się z jakąś i już, na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz do mnie to się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtuliński
Ja nie mam seksu już od trzech lat i pięciu miesięcy. To paradoks, ale pragnę seksu tak bardzo, że... już go nie pragnę. Nie potrafię tego wytłumaczyć, może po prostu zbyt długie czekanie to sprawiło. Na dziwki nie pójdę, bo przede wszystkim uważam to z wysoce niemoralne, po drugie nie stać mnie (gdybym miał się wyżywać, to musiałbym chodzić do burdelu kilka razy tygodniowo), po trzecie seks mierzony minutami oraz bez jakichkolwiek emocji to nie jest dla mnie seks, czasem wręcz mnie zniechęca. Z kolei co do masturbacji... Tak, zmuszony jestem ulżyć sobie po kilka razy dziennie. I wiecie co? Ślepoty od tego nie dostałem. Ale po pierwsze zaczynam mieć bóle prostaty, a po drugie psychicznie uzależniam się tylko od takiej formy spełnienia seksualnego. To ostatnia rzecz, której pragnę. Nie wiem, gdzie znaleźć kobietę, z którą można by, po prostu, bez podtekstów i kontekstów, normalnie, tylko, pójść do łóżka i mieć cudny seks, nie pozbawiony emocji może nawet natury duchowej, ale bez miłości i zakochania. To nie znaczy, że nie potrzebuję miłości i zakochania, ale w tej chwili to bez seksu dostaję szału, nie bez miłości. Nie wiem, gdzie znaleźć taką kobietę, gdyż z jednej strony (to długa historia, nie będę tłumaczył dlaczego tak jest) moje życie obecnie to praca-dom-praca-dom-praca, po drugie jestem zbyt nieśmiały (nawet będąc już dorosłym facetem w średnim wieku), a po trzecie WSZYSTKIE znane mi kobiety mają swojego męża, narzeczonego, chłopaka, partnera, faceta. Tak, chce mi się i ruchać, i kochać (bo to nie to samo, dla mnie w kochaniu się ruchanie jest tylko maleńkim elementem). Ale nie mam z kim i chyba jeszcze trochę, a w ogóle zapomnę i jak to się robi, i jaką rozkosz daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam seksu od pół roku i czasem mam taką chcicę że myślę że zwariuję. Chodzę na randki, poznaję nowych ludzi ale przez ten czas niestety żaden nie spodobał mi się na tyle żeby się z nim poseksić. Boję się trochę że im celibat będzie dłuższy tym bardziej będą spadać moje wymagania i w akcie desperacji prześpię się z kimś na kogo w normalnej sytuacji nie zwróciłabym najmniejszej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Sex to życiowa energia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta desperacje na seks widac od razu... :P ja nie mam nic przeciwko, ale nie lubie jak wkreca mi sie scieme, czesto faceci podchodza do mnie tak, ze kupia seks za piekne slowka o milosci i za pieniadze, tzn za jedna wielka scieme, ja tez jestem czlowiekiem a nie lalka do seksu i nie chce ani kasy ani klamstw, tez mi brak seksu, ale chce czuc, ze mezczyzna mnie szanuje :P to mnie powstrzymuje przed "korzystaniem z zycia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczycasiedmiomilowylas
Wojtuliński skąd jesteś? zapewne z daleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglodnialego bez seksu faceta od razu poznać i nie umawiam się więcej z takimi. Od razu się przytula i za kolano chce złapać i nie może usiedzieć bo go ciśnie :D nie jestem lalka do zabawy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie idziecie jego myśli to staje się nerwowy :p uciekam od takich :p kobieta to nie przedmiot, niech idzie do agencji towarzyskiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p***b i nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUZ 2 LATA? Jestes smieszny, chciales powiedziec "LEDWIE DOPIERO 2 LATA". Sa tacy, co zyja w celibacie po 30 lat :D JUZ 2 lata haha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mój drogi, ja próbowałem z gejami. I wiesz co??? cholerny strach mimo że jestem mężczyzną. Bałem się że trafie na sadystę psychopatę. Kobiety też się boją. Zrozum je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego macie raczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwież że ja trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robiłam 32 dokładnie tyle ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po tygodniu już mam depresje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×