Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Abonament w Orange a zagubienia karty sim

Polecane posty

Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
powinnas zgłosic to Orange bo ktos ci nabje rachunek, nowa karte sim dostaniesz od reki bez problemu tylko nie wiem czy bezpłatnie skoro sama ja zgubiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tk chodzi czy będę płacić :( Kiedyś pytałam czy można numer zmienić to tez płacić :/ Mam abonament do marca i pózniej zmieniam operatora ale który teraz najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja mam w Orange i bardzo załuje, zamierzam zerwac umowe i przejsc do play Mozesz isc po karte i powiedziec ze gubisz zasieg a telefon jest ok to wymienia ci za darmo, ja tak wymieniałam 2razy i starej nigdy nie wołali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange schodzi na psy. Więc będę musiała poszukać czegoś innego Będę musiała sie przejść do salonu ale to dopiero na początku lipca będę w Polsce Poza tym nie płaciłam od stycznia bo mnie nie było. Wystarczy ze tylko zapłacę zaległe rachunki i styka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
po takim czasie mogli ci juz wypowiedziec umowe i zapłacisz zaległe rachunki plus kara za zerwanie umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takim czasie spodziewaj się windykatorów, mogłaś wziąć telefon na kartę śmieszysz mnie, bo masz czelność jeszcze pisać, że Orange na psy schodzi a sama nie dość że kartę gubisz to jeszcze rachunków nie masz zamiaru płacić żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Napusalam baranie ze nie chce rachunków płacić? Nie mam żadnej informacji ani o każe ani o zerwaniu umowy. Weź sobie nie dopowiadaj :O A pisząc ze Orange schodzi na psy miałam na myśli ze ich oferta sie w ogóle nie zmienia I nie wiesz czemu nie mogłam płacić więc rownież sobie Kiz historii nie ukladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szwagier też nie płacił przez jakiś czas rachunków,potem zapukał komornik i miał dużo do zapłacenia lepiej idz do salonu i się dowiedz co robić i koniecznie niech zablokują kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
na bank masz zablokowany numer a o zaległosciach na pewno miałaś smsy, jak nie płacisz przez jakis czas to Orange zrywa umowe i płacisz kare niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś za granicą to może jakaś poczta przychodziła,konto zablokowali ale może nie oddali jeszcze sprawy do komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak: 7xabo miesięczny plus 750 zł kary - idź do salonu i dowiedz się o zaległościach, może ci wybaczą jak zapłącisz ale na wyrobienie karty z tym numerem który miałaś nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, że nie płacąc abo numer jest blokowany i dezaktywowany, nie ma możliwości powrotu, przynajmniej kiedyś nie było, po uregulowaniu zaległości dostajesz nową kartę z nowym numerem i do końca umowy jedziesz na tym numerze po prostu okres niepłacenia był za długi i op ma prawo postąpić zgodnie z umową, którą abonent podpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chce zapłacić za 4 miesiace a na początku lipca pójdę do salonu i wpłace resztę. Kurde nie miałam jak płacić ale tez złe zrobiłam ze nie poszłam do salonu. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba iść i załatwić ale myślę ,że można wszystko jakoś wytłumaczyć ,moja siostra jak wyjeżdża to ja płacę jej abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kara zalezy od tego jaka ulge miałaś przyznaną przy podpisaniu umowy, z kazdym miesiacem kara maleje, mysle zejak pólroku nie płaciłas i nie dałaś znaku zycia to masz juz po numerze i po umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na umowie wszystko jest napisane,łącznie z wysokością kary,ale może uda Ci się bez kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacisy93
masz 22 czy 23 lata? bo głupiteńka jestes jak but :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara plus odsetki i zaległe faktury 🖐️ orange to nie instytucja charytatywna, zapytaj kogoś kto siedzi w PL czy zadne monity nie przychodzą, bo watpie, ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×