Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blondie w szoku :O

Zmiana o 180 stopni...

Polecane posty

Gość Blondie w szoku :O

Jestem z chłopakiem 2 lata. Od początku ,,pracowałam nad nim", tzn. nad tym, by stał się bardziej ostry w łóżku, bo lubię być zdominowana i brakowało mi tego. Zawsze traktował mnie jak księżniczkę, bał się nawet chwycić mocniej... Eksperymentowaliśmy coraz bardziej i skutek jest taki, że teraz zmienił się o 180 stopni! To on rozdaje karty, ale czasami wręcz przesadza. Nie mówię, że to źle - w końcu tego chciałam i wiem, że gdy tylko go poproszę - będzie znów delikatny, ale naprawdę jestem w szoku, bo myślałam, że chłopak nie może się zmienić pod tym względem aż tak diametralnie! Co o tym sądzicie? Czy myślicie, że zawsze był taki zboczony, tylko ukrywał to przede mną, bo bał się niezrozumienia z mojej strony, chciał wywrzeć jak najlepsze wrażenie? A może właśnie teraz udaje kogoś kim nie jest, choć nie wygląda na to... :P Miał ktoś podobną sytuację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiekra247
i gówno nas twoja tępa historyjka tutaj obchodzi więc najlepiej zrobisz jak spierdolisz ztąd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondie w szoku :O
Jak Cię nie obchodzi, to po co czytasz i jeszcze wysilasz się, żeby dodawać komentarz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatsu to ja
ztąd ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiekra247
bo nikogo tępa gimnazjalistko młoda kurefko to nie obchodzi więc na hooj się wysilasz z taką kretyńską historyjką idiotko ? Więc zamknij ryjek sobie wibratorkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatus zrobi porzadek
nie szarpać się smarkule !!! Bu po dupskach wychłostam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondie w szoku :O
Hahaha, jak Ty dużo o mnie wiesz... :) Szkoda tylko, że się mylisz. :P I po co tu jeszcze wchodzisz?! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiIka444.,
faktycznie głupia historia...wieje nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondie w szoku :O
Czy ja prosiłam o ocenianie? Chyba nie... :) Czytajcie ze zrozumieniem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiekra247
bo widzę cie codziennie jak latasz przy drodze jako ssak leśny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro taka "szkoda", że się myli; zrób w rodzinie zrzutkę na wibrator i wsadź go sobie do ryja. Żal ci minie a i publika będzie miała uciechę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pall,et
Hej iskierko ! ...4 lata zwiazku , spotkania 3/ 4 razy w roku i zadne nie chce odpuscic tzn obojgu zalezy wprowadzka pod wspolny dach za 4 tygodnie i oboje chca wniosek ? co bedzie to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×