Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILWWW

kolejne.... Przepowiednie

Polecane posty

Gość makumbakkk
nie znam daty ale przeczytalam oredzie ostrzezenie. Wydaje mi sie autentyczne wiec chyba niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbo
Ja czytałam niedawno że ok 2570 czy 2590 zaczną się dziać rzeczy opisane a apokalipsie a koniec nastąpi 500 lat później czyli 3-tysiące któryśtam dokładnych dat nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeeee
spokojnie, konca swiata nie bedzie, nigdy. te przepowiednie na 2012 dotycza konca ery w jakiej sie znajdujemy, ale o dokładniejsze informacje na ten temat odsylam do przestudiowania troche astrologii. z tego co ja sie dowiedzialam to ta transformacja ma sie zaczac w grudniu 2012 a zakonczyc w marcu 2013, dotyczyć bedzie całej ludzkości. bedzie to transformacja"na lepsze", ale jak każda wielka zmiana wymagac bedzie jakiegoś "wstrząsu". co tym wstrząsem bedzie, niewiadomo... wojna, kataklizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeeee
coś się na pewno bedzie działo w niedalekiej przyszlości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbo
Zresztą tych końców było już kilkanaście. Nostradamus teżna 1999 przepowiadał a teraz zmienił zdanie i na 2012 :-) a pamiętacie że była przepowiednia że koniec świata będzie w sylwestra 1999/2000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem mysle ze kolejnej moze nie byc hehe Ale sie nie zalamuje wrez przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumbakkk
W sumie to niedawno te oredzia przeczytalam. Ogolnie wpisz sobie sam/a do google oredzie ostrzezenie i zobacz co o tym sadzisz. Mi sie wydaja dosc autentyczne- przy czym duzo wczesniej obalilam new age itp ogolnie sceptycznie do tego podchodze ale do tych nie moge sie niestety przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbo
A ostatnia pewna data była 21 maja 2011, nawet godzina dokładna była podana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeeee
ta przemiana na lepsze dotyczyć będzie duchowego stanu ludzkości. sami możecie zaobserwować, jak ludzie obecnie są zepsuci i jak o tym pomyśleć, do nieczego dobrego to nie prowadzi. Kiedy wkroczymy do tej nowej erę, ma to być czas duchowego przebudzenia i checi odkrywnia swojej duchowj natury. nie tyczy sie to zadnej religii, jako ze religia to twór ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pierwszy raz sie dowiedzilem komcu swiata to mnie to wciagnelo i po jakim czasie wszedzie jakies info swiadomie a to nie swiadomie a data sie zbliza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym. Oredziu nic nie wiem sprawdze ... Ja nikomu nie polecam czekac na koniec swiata bedzie to bedzie ciekawe co puzmiej wymysli ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dalej żyjemy cieszymy sie życie jest piękne tylko czasem musimy sami czy chcemy koniec świata czy lepszego zycia albo jedno i drugie . Następny koniec świata wyjdzie , mysle ze człowiek po wygnaniu z raju tak juz będzie mówili o końcu świata i tak pragnął żeby zwyciężyło dobro wygrało z grzechem ale nie wiem co sądzić o tym końcu świata pewnie nie każdy może i chce to zrozumieć i moze to lepiej ze niewiadomo co to jutro sie wydarzyć moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×