Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeb

zaczynam- step i dieta

Polecane posty

Gość jeb

hej dziewczyny! mam 162 cm wzrostu i ważę (niestety) 57 kg. o jakieś 7 za dużo! mam 4 miesiące na zdrowe zrzucenie tego. dzis kupiłam sobie step do ćwiczeń i zamierzam codziennie z niego korzystać ;) Nie jem słodyczy, nie jem po 18. Nie chcę stosować drastycznych diet bo nie ukrywam, że efektu jojo się boję, wie makaron itp. zatrzymuje w swojej diecie, choć nie objadam się tym. czy mogłybyście podzielić się prostymi i szybkimi przepisami na dietetyczne obiady? jak myślicie, po jakim czasie mogę spodziewać sie efektów jeśli codziennie na ćwiczenia na stepie poświęce około 30 minut, a potem jakieś brzuszki? kto się dołączy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj proszę moją wypowiedż!!!!nie katuj się dietami...bo ćwiczyć możesz jak najbardziej to akurat dla zdrowia.Kiedyś nie raz nie dwa katowałam się dietami.To schudłam to znów przytyłam. Pomogła mi babka płesznik jajowata/80 %płesznika i 20 % jajowatej. Jest w aptece ale zmielone.To błonnik po którym nie bedziesz miała na jedzenie ochoty bo będziesz czuła się najedzona.Powodzenia. W m-c i 5 dni schudłam 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)jak by tu nie bylo juz kolejnego tematu o diecie to co by bylo bo juz nie rozumiem tego tej ilosci 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×