Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karina0dziewczyna

Tabletki antykoncepcyjne a ciąża

Polecane posty

Tak dokladnie tak. Wzielam je 1 dnia miesiaczki. Jestem zalamana bo dzis rozpoczynam 7 dniowa przerwe i nadal mam plamienie/krwawienie .. trwalo caly blister cale 21 dni .. eh to strasznie niewygodne ;/ I moge prosic jeszcze o odppowiedz na to po nizej ? : W wczoraj 9 sierpnia okolo godziny 15 dostalam miesiaczke. Byla ona bardzo skapa niewielkie ilosci krwi. O godzinie 16 przyjelam pierwsza tabletke antykoncepcyjna. O 22 godzinie doszlo do pelnego stosunku. Partner skonczyl we mnie. Moje pytania sa takie : Czy podczas pierwszego dnia miesiaczki ( skąpej ) moge zajsc w ciaze ? I czy od godziny 16 do 22 tabletka zabezpieczyla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromne problemy z koncentracja i zapamietywaniem oraz nerwice. Chcialabym zapytac czy moge laczyc ze soba tabletki antykoncepcyjne, belisse - na wlosy, skore i paznokcie, Lecytyne - na mozg i pamiec, Aspargin - Magnez i w sytuacjach nerwowych Persen. WIem ze jestem bardzo mloda i to duza ilosc tabletek ale moj organizm chyba tego bardzo potrzebuje .. Przyszedl czas szkoly a ja nie umiem skupic sie na tym co mowia nauczyciele ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec blistra w czwartek zazylam tabletke antykoncepcyjna tak jak zwykle. Po okolo 2 godzinach dostalam biegunki. W razie co zazylam druga tabletke. Czyli blister skrocilam do 20 tabletek. Skonczylam go we wtorek zamiast w srode. Ostatnia tabletke przyjelam 25 wrzesnia. W piatek 28 wrzesnia dostalam okres. Dzis jest 1 pazdziernika i wzielam juz tabletke z kolejnego blistra. Skrocilam przerwe i moje pytanie brzmi : Czy nadal jestem w pelni chroniona ? Czy teraz jesli wezme wszystkie 21 tabletek i zrobie tak jak powinno byc 7 dniowa przerwe wszystko wroci do normy ? Czy jesli teraz bede uprawiac seks z moim chlopakiem jestem w pelni zabezpieczona ? Czy to skrocenie przerwy na nic nie wplynelo ? prosze o pomoc denerwuje sie .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakkkkkkkkkkkk
witam ,ja biore tabletki od kilku lat,,,w srode wzielam po okresie pierwsza tablete po okresie,,w czwrtek zaczelam brac antybiotyk o godz 7 rani i 19 wieczro,,tabletki zawsze lykam pr\ed 9 rano..wczoraj sie kochalam z facetem..na poczatku przerwyany mielismy stosunek,,za godz czasu zaczemyllismy sie dlaej kochac,,nie umyl on raczek bo wczesniejszym stosunku ani fiutka,,sie kochac drugi raz ,,ciumalam go w jego fituka..a poizniej wlozyyl go we mnie,,czy jest jakas mozliwsoc ze tabletki mogae nie dzialac,,jakos sie ryje dziwnie.Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakkkkkkkkkkkk
i czy wogole jest mozliwoc zeby tam byla jakas sperma,,pomimo ze go tam ciumalam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec blistra w czwartek zazylam tabletke antykoncepcyjna tak jak zwykle. Po okolo 2 godzinach dostalam biegunki. W razie co zazylam druga tabletke. Czyli blister skrocilam do 20 tabletek. Skonczylam go we wtorek zamiast w srode. Ostatnia tabletke przyjelam 25 wrzesnia. W piatek 28 wrzesnia dostalam okres. Dzis jest 1 pazdziernika i wzielam juz tabletke z kolejnego blistra. Skrocilam przerwe i moje pytanie brzmi : Czy nadal jestem w pelni chroniona ? Czy teraz jesli wezme wszystkie 21 tabletek i zrobie tak jak powinno byc 7 dniowa przerwe wszystko wroci do normy ? Czy jesli teraz bede uprawiac seks z moim chlopakiem jestem w pelni zabezpieczona ? Czy to skrocenie przerwy na nic nie wplynelo ? prosze o pomoc denerwuje sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 pazdziernika dostalam okres. Mialam angine. Od 26 pazdziernika zaczelam zazywac antybiotyk Doumox. Lekarz kazal zazywac go 2 razy dziennie po 1 tabletce przez 10 dni. Wiem ze ten antybiotyk moze wywolywac grzybice pochwy i oslabic dzialanie tabletek anty. Dlatego bralam go raz dziennie po jednej tabletce przez 5 dni. Juz w czwartek 1 listopada uprawialam seks lecz byl to stosunek przerywany. Do wytrysku we mnie nie doszlo. Czy jest duze prawdopodobienstwo ciazy ? Zazywam tabletki Lesinelle. Prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota ludzka nie zna granic. Brałaś o połowę mniejszą dawkę antybiotyku, żeby ustrzec się przed grzybicą pochwy i nie obniżyć skuteczności tabletek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska42354353453
sprzedam tabletki yasmin oraz yaminelle kasiano85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w czerwcu okres dostałam 25, w lipcu niestety nie dostałam, dopiero 5 sierpnia raczył się pojawić, nie był aż tak obfity ja zawsze. Z pierwszym jego dniem zaczęłam brać yasmin (już wcześniej go brałam i nie miałam żadnych problemów, ale chciałam odpocząć i odstawiłam na kilka miesięcy). Okres trwał 5 dni, ale nadal mam plamienia, do tego strasznie bolą mnie piersi, nie mogę się nawet dotknąć, zrobiły się takie ciężkie i duże, czuję się senna od 3-4 dni, mam biegunkę i czasami jest mi delikatnie niedobrze, no i boli mnie podbrzusze. Test robiłam 3 sierpnia wieczorem, czyli przed okresem, ale wyszedł negatywny (2 kreska była taka niewidoczna bardziej, jakby lekki zarys) nie wiem czy robić 2 test, czy to po prostu Yasmin ma taki wpływ na mój organizm. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się bierze tabletki to nie należy robic przerwy i w tym czasie się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantax
Ja biorę od 2 miesięcy, teraz mam druga przerwę 7 dnia, i czekam na okres. Tylko jednego dnia wzięłam tabletkę (w tym miesiącu) godzinę później. I wydaje mi się, że chyba raczej godzina nie robi różnicy, później już cały czas o tej samej porze. Tylko właśnie, objawy mam na okres, ale przecież to może być i na ciąże. Płaczę bardzo często też ostatnio, ale to może wina tabletek. Na razie się nie stresuje bo mam jeszcze dwa dni żeby dostać okres...to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesli po zmianie tabletek na inne krwawie juz prawie 30dni to czy to moze byc ciaza?czy skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×