Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liloliloliollkiasss

jak umeblować przedpokoj? dać tam szafe, czy co?

Polecane posty

Gość liloliloliollkiasss

Mam wielki przedpokój, na razie jest w nim tylko maa szafka na buty. Nie jest taki otwarty na reszte pomieszczen, co najwyzej na schody - od innych pokoi są drzwi. Moglabym tam wstawic szafe - czy to dobry pomysl? chociaaz mam na gorze garderobe, wiec chyba bez sensu. Na pewno wieszak + duze lustro, ale co jeszcze? jakas komoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... moze szafa z lustrem na jakies płaszcze, kurtki...tak zeby przezd wyjsciem można było sie przejżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze niepotrzebnie... po co zagracać wszystkie pomieszczenia... może jakiś duży kwiat w doniczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze niepotrzebnie... po co zagracać wszystkie pomieszczenia... może jakiś duży kwiat w doniczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie
ja jestem zwolenniczką szaf w przedpokoju, zwykły ścienny wieszak sprawia poczucie bałaganu o ile nie jest umieszczony w mało widocznym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
w przedpokoju jak najbardziej szafa... wieszak też się przydaje, ale nie powinien być obiektem dominującym - rzeczywiście robi bałagan. popatrz sobie na meble vinotti, całkiem fajne rzeczy mają w ofercie, może coś Ci przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotykloszobza
to zależy jaki jest duży przedpokój, ale na pewno tam się powinien tam się znaleźć wieszak i szafka na buty, to jest moim zdaniem minimum. Ale możesz też sobie zajrzeć na stronę kelman.pl i poszukać odpowiednich mebli do przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×