Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annu

Czym się kierujecie przy wyborze wózka?

Polecane posty

Gość Annu

No i czeka mnie poważny zakup - wózeczek spacerowy. Marek mnóstwo, modeli jeszcze więcej, wszystkie piękne... i wiele drogich. Na co przede wszystkim powinnam zwrócic uwagę poza cena i wagą wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia1507
-waga -rozkładane oparcie do pozycji leżącej -kosz na zakupy -rozkładany podnóżek -łatwość składania i rozkładania wózka -koła (w zależności od tego czy to wózek na dłuższe spacery czy szybkie wypady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to czy będzie wygodny dla dziecka i czy po przekształceniu na spacerówkę nie będzie wywrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrętne koła, im dziecko cięższe tym trudniej prowadzić wózek, no i funkcjonalność, jeśli spacerów będzie dużo-sprawdzić czy wystarczająco dużo miejsca będzie mieć dziecko, czy oparcie się obniża do pozycji leżącej bo dzieci jeszcze śpią w dzień, jeśli dziecko mamy jeszcze małe (ok 6-8 miesięcy) żeby wózek miał przekładaną rączkę albo możliwość montowania siedziska przodem do mamy, taty, jeśłi często podróżujemy, żeby łatwo się składał i mieścił w bagażniku naszego auta, czy ma pałąk i pasy, dla bezpieczeństwa dziecka, czy nie jest wywrotne jeśli jest trzykołowcem ma duży kosz który nie tylko posłuży nam do schowania zakupów ale i na zabawki czy kocyk piknikowy czy ma łatwo zdejmowaną tapicerkę do prania (niektóre jeszcze wózki mają ją przykręcaną co zajmuje sporo czasu i wysiłku lub o zgrozo są przyczepione napami których już nie ściągniemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annu
Możecie polecić cos konkretnego? Jakimi wózkami wy jeździcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia1507
jaką kwotę chcesz przenzaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annu
Około 900-1000 zł, co jest naprawde spora kwotą, tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickylavelle
Nie chce cie straszyc ale dobry wozek to spory wydatek - czasem nawet do 2 tysiecy. W sumie duzo zalezy od tego czego faktycznie oczekujesz od wozka. Dosyć tanio mozesz kupic trojkolowego X-landera http://www.chiccomio.com.pl/wozki-spacerowe/4056-wozek-spacerowy-xq-kolor-antarctica.html Troche ponad 1000 zl, ale to X-lander wiec chyba marka mowi sama za siebie. Wersje czterokolowe tez sa, ale drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacccia
Ja mam 2 spacerowki -jedna taka na spacery u nas na wsi po lasach i wertepach -super maszyna,ale ciezka i duzo miejsca zajmuje np w samochodzie. Dlatego kupilam jeszcze drugi,taki do miasta. zaleta jest to,ze jest maly i lekki,ale to taka szmatka i dziecko sie w nim zwija jak worek z piaskiem ,tak ze co chwile musze stabilizowac :p Tak ze taka najtansza opcja to moze niekoniecznie :) ja bym zwrocila uwage przede wszystkim na zwrotne kola. poza tym -zeby wozek nie byl bardzo waski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheOrion
@Annu - czasem lepiej wydać trochę więcej pieniędzy i mieć porządny wózek niż za pół roku szukać pieniędzy na nowy bo w starym coś zaczeło szwankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123456789
Ja polecam Maclarena Techno XLR, ewentualnie lżejszy Techno XT. Ten pierwszy jest droższy, ale naprawdę wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy poszukaj czegoś od Baby Design. To raczej lekkie spacerówki, i o ile się nie mylę mają 5-punktowe pasy. No i nie kosztują tysiąc złotych a połowe mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu nic nie wiem
Czy któraś z mam ma podwójne szczęście? Potrzebuję wózka dla bliźniaków. Byleby był lekki, bo jego zawartość swoje waży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfala
Na rynku jest mnostwo wozeczkow dla blizniakow, trzeba tylko troche poszperac. Siostra mojego partnera wozila swoje dzieci w niebieskim podwojnym x-landerze, ktorego odkupila od znajomych. Popytaj moze, czy w twoim otoczeniu ktos ma blizniaki, podpytaj czym jezdza itp. No i oczywiscie szukaj w inernecie rozeznasz sie cenowo i gabarytowo pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flora pro aktif
moje kryteria przy wyborze wózka skrętne niepompowane koła możliwie jak najmniejsza waga żeby się sprawdzał w mieście wielofunkcyjność duża spacerówka możliwie jak najdłuższy czas eksploatacji (żeby duże dziecko też mogło w nim jeździć) estetyka i nowoczesny design. Wybrałam stokke explory i jestem mega zadowolona póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyneonik
Annu - ja mam espiro vayo. za 1000 zł to bys miala 2 takie wozki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otototo ja
McLaren najlepsza spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jms;nd
połowa z was chyba nie przeczytała w ogóle posta autorki... która pyta jaki wóżek SPACEROWY wybrać... ja ze swojej strony też polecam McLarena- jednak jest on dość drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesparatunkowa
Ja wybrałam Maxi Cosi Speedi SX. Zapąłciłam trochę powyżej 1000 zł. Wózek jest zwrotny, nie zajmuje jakos specjalnie duzo miejsca po złożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarem, bo nie lubie wozkow
o malych niewygodnych siedziskach. kolami, bo nie lubie wozkow z malymi niepompowanymi kolkami, ktore sie klinuja na drodze. amortyzacja, bo nie lubie sztywnego podwozia przez ktore mrowia mi dlonie, nie wspominajac juz o wytrzesionym dziecku. ogolnie lubie klasyczne duze bujane wozki na pompowanych kolach z duzymi rozkladanymi na plasko siedziskami. ale kazdemu pasuje cos innego i kazdy szuka czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompowane koła!
zdecydowanie pompowane koła. i przednie najlepiej kręcące sie wokół własnej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Bardzo polecam jednak spacer do sklepu i się na żywo przymierzyć do wózka, pospacerować tak na próbę, no i kolor też na żywo się inaczej wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja dostalam w prezencie Graco,chyba najlepszy wozek jaki sprawdzilam,lekki,jezdzi praktycznie sam jesli moge tak ujac,nie jest ciezki,moj synek uzywal przez 3 lata,teraz juz nie jezdzi,ppszedl do.przedszkola,ale bylam zadowolona,kosz duzy,sprawdzalam wozki kolezanek,jedna miala 3 kolowy,nie dalo sie z nim chodzic bo przednie kolo stawalo w poprzek i wozek sie blokowal,masakra,druga miala tak ciezki  z pompowanymi kolami,ze nie dalo sie wjechac na kraweznik albo do autobusu,czy warto tak sie meczyc latami?wozek naprawde trzeba dobrze wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłam na jakośc. Nie mamy z mężem bardzo dużo pieniędzy. Chcieliśmy wózek ze średniej półki, sprawdzonej marki, komfortowy i bezpieczny. Liczyliśmy się z kosztami, ale też nie chcieliśmy kupować wózka o słabej renomie. W końcu wybór padł na X-landera. Kupiliśmy wózek za pomocą Skype - w czasie pandemii. Mamy X-Cite i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właśnie taki chcieliśmy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny no i 30 miesięcy gwarancji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wyborze wózka starałam się patrzeć na każdy detal, ponieważ zależy mi na czymś wartym ceny i chciałam być pewna tego co kupuję. Zależało mi na dobrej amortyzacji, lekkości w prowadzeniu jak i łatwości przy składaniu. Potrzebowałam wózka, który mogłabym zabrać w podróż i nie martwić się o to, że nie zgra się z jakimś terenem. Moim wyborem ostatecznie był anex e type, od którego dostałam co chciałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×