Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mewa86

Mam rozstępy na brzuchu i obwisła skórę już nigdy nie założe bikini:(

Polecane posty

Gość mewa rozstepów nie
tylko ze ja rodziłam raz gdy ktoś przechodzi kilka ciąż nigdy nie odzyska idealnych kształtów no chyba że mu się wydaje jak co niektórym nawet tutaj ale to juz inny temat w stylu , mam 40 lat pytaja mnie o dowód bo wiesz ze takich idiotek tu od groma ,trzeba nauczyc sie odróżniać wpisy normalnych ludzi i buractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
No ciekawe to:) zamówie na allegro, bo u mnie w miescinie raczej nie dostane nigdzie hehe warto spróbować bo na laser i tak mnie nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniunek
założysz założysz, musisz tylko o ssioebie zadbać, na rozstępy i taką skórę są różne środki. musisz sie też więćej ruszać. nie tylko na siłowni - także na dyskotekach koncertach. ja uwielbiam chodzić na koncerty, spalam wtedy trochę kalorii. Teraz idę na Queen 7 lipca na wrocławskim stadionie, tam to myślę, że sie bedzie dziao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
mam już dość tego dbania i dbania i nic z tego nie mam. Inne nic nie robią i figury maja super po ciaży, a ja sie musze spuszczać a efektów i tak brak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mało która ma rewelacyjny brzuch po ciąży. Po prostu nie widzisz ich bez ubrania. Chyba, że masz na myśli modelki, ale one mają cały arsenał środków przywracajacych dawny wygląd pod ręką. Nie przejmuj się, przecież brzuch to nie jest część ciała, którą musisz pokazywać. Znikam już, jak mi się uda załadować zdjęcie, to Ci wyślę jako dowód, że flaka można zwalczyć. Głowa do góry, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
dzięki za otuchę pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień podejście do problemu :) Na pewno jesteś piękną kobietą a większość czasu w roku i tak jesteś w ubraniu więc nikt nie widzi Twoich "defektów". Jeśli bardzo Ci przeszkadzają pomyśl o zabiegach likwidujących rozstępy (np. Alma Harmony XL) i o ujędrnianiu skóry. Chociaż ujędrnić skórę możesz sama masażami i ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wogole rozstepów po ciązy na brzuchu a przytyłam 20 kg, ale od samego poczatku smarowalam sie kremami, po ciązy zabiegi ujędrniające i ciało mam jak nastolatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy na rozstępy to jedna wielka bzdura. Możliwe, że pomagają w profilaktyce, ale przecież rozstępy to szczególnego rodzaju blizny, nie zlikwiduje się ich kremem ani innymi domowymi sposobami. Co innego np. cellulit, na który pomagają ćwiczenia, diety czy masaże (np. rewelacyjnymi bańkami chińskimi). Ja jestem na siebie zła, że tak zaniedbałam się w ciąży. Przytyłam sporo (więcej, niż powinnam) i nie smarowałam się niczym, nie masowałam skóry. W rezultacie brzuch i piersi pokryły się paskudnymi kreskami:/ Ale nie zamierzam tego tak zostawić, zapisałam się na serię zabiegów laserowych, które są w Internecie bardzo chwalone (robie je w Triclinium w Warszawie u dr Marka Wasiluka). Mam nadzieję, że pozbędę się tego paskudztwa, na razie jestem po pierwszym zabiegu i wydaje mi się, że wygląd skóry nieco się poprawił. A przy następnej ciąży zamierzam się pilnować i dbać o siebie bardziej bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.e
nie zgadzam się co do kiepskiej oceny kremów, problem polega na tym, że wiekszośc osób po prostu za wcześnie je odstawia. Ja stosowałam krem profilaktycznie, trochę mi skóra popekała, ale dalej ostro smarowałam i niie przestawałam nawet kiedy rozstępy zaczęły blednąć (wtedy właśnie może się wydawać że już znikają, a wcale zniknąć nie muszą). Smarowałam dopóki nie zniknęły, były mniej więcej centymetrowe (w najszerszych miejscach), ale skóra mi się w pełni zregenerowała. Jak na psie kheh. I to właśnie po kremie (revitol - polecam), ale co się namasowałam i co kasy wydałam to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia22x
piszesz o tym revitolu http://www.revitol.pl/2,revitol-stretch-mark.html? bo widze ze tam jest jeszcze jakis butt enhancement cos tam cos tam i ponoć też na rozstępy, zastanawiam sie który wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnetuska12
Ja tez przytylam do 30 kg, normaln zjadlam owoce, od czasu do czasu raz dzien slodycze, zadbalam się o sobie, duzo chodzilam, dobre samopouczucie w ciazy, a otylosc skąd to tarczyca, w 8 miesiacu dopiero zaczelo, a wczesniej ginekolog nie przepisalam witaminy od a do z(jod) tez przyda prawda? teraz corka ma 3 i pol, schudlam 20 kilo od 3 i pol lata, dlugo walczylam ze sobą waga.Przed ciaza wazylam 53 kilo przy wzroscie 158, a teraz mam waga 60 kilo jeszcze mi rozstępy, cellulit i wiszaca skora, pomoz mi jak byc plaski brzuch a nie wiszaca skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.medest-lichaj.pl/zabieg-dla-ciala/elektrostymulator/ połącz z elektrosauną i zacznij ćwiczyć (najzwyklejsze brzuszki) jako wspomaganie terapii - na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam to samo i mysle nad plastyka brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ciązy miałm paskudne rozstepy na brzuchu, znalazłam na gruponie oferte Amaryllisu, usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym w atrakcyjnej cenie, poszłam i teraz 2 razy w tygodniu chodzę na basen z dzieckiem, syn jest mega szczesliwy, ja również, mój problem znikł i juz nie moge sie doczekać lata, na pewno kupię sobie bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj od środka. Ja stosowałam premium colagen 5000 i skóra nie wisi a schudłam 40kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×