Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mewa86

Mam rozstępy na brzuchu i obwisła skórę już nigdy nie założe bikini:(

Polecane posty

Gość Mewa86
Lady Chatterley poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
na zdjęciu ich tak nie widac bo jest sztuczne swiatlo ale w rzeczywistosci swiecą się jak neony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
teraz mam bokserke ubrana i jak stoje bokiem to widac flak wystajacy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Kurcze, to reczywiście rozstępy, chyba musisz poszukać gabinetu kosmetycznego/dermatologiczneo z laserem. Nie jest taki zły ten Twój brzuch, ale jeśli chcesz czuć się dobrze w bikini chyba musisz pójść na ten laser. http://www.laser-medica.szczecin.pl/usuwanie-rozst%C4%99p%C3%B3w/ tutaj wyczytałam, że można też walczyć kwasami, ale jeśli różnica w kosztach byłaby niewielka, poszłabym na laser. Podobno jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
no sa obleśne wiem;/ wstydze sie przed meżem rozebrać a co dopiero na plaży. Ile nocy ja już przepłakałam:( dzięki ale narazie nie mam na to kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgergwewrgez
Ja urodziłam 3 miesiące temu przez cc. Przytyłam 15 kg, schudłam już 14, mimo wszystko mam odstający brzuch, nie mam skóry wiszącej, bo przed ciążą dużo ćwiczyłam. Teraz chodzę raz w tygodniu na mikrodermabrazję. MAM odstającą bliznę po operacji, używam plastrów silikonowych, ale są dość drogie. Chciałam zapytać czy któraś z Was stosowała maść Contactubex? Przez te plastry oszaleję, O peelingu kawowym też słyszałam, mam zamiar go zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło mi jescze do głowy, że możesz opalić brzuszek, no i poćwicz jeszcze ciut, bo trochę tłuszczyku Ci też zostało. Stosujesz jakiś specyfik na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
u mnie dodatkowo trzeba było by usunąć obwisła skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
tak miałam już różne kremy, apteczne maści i dorgeryjne ale nic to nie dało;( byłam na diecie beztłuszczowej żeby pozbyć się tłuszczyku z brzucha ale on nadal jest!;/ja nie wiem jakie ćwiczenia mam stosować bo brzuszki napewno mi nie pomogły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgergwewrgez
Mikro oczywiście na rozstępy, wyszły pod koniec 8 miesiąca ciąży. Nie wiem czy jest ich dużo, są bo bokach, nisko na szczęście nie na całym brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
Lady Chatterley chodze na solarium raz w tygodniu jest troche opalony narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
gdgergwewrgez to sie ciesz:) ja mam na calym brzuchu i po bokach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są obleśne, nie możesz tak mówić o swoim ciele. Może na razie nie założysz bikini, ale przecież są fajne stroje 1częściowe. Wiem, że krzywisz się na to rozwiązanie, ale póki co-weź pod rozwagę:) Co do obwisłej skóry, to nie przesadzaj:) Twoim problemem są rozstępy, kiedy je zlikwidujesz, skóra będzie wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
Rozmawiałam ze znajomą kosmetyczką i oglądała mój brzuch i powiedziała, że tego sie nie da usunać jedynie wygładzić, że będą mniej widoczne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgergwewrgez
A ile ważysz? Ja nigdy nie byłam chudzielcem. Przed ciążą sobie pofolgowałam i przy 164 cm wzrostu ważyłam 64 kg teraz 65. Nie jestem gruba, mam podobno kobiecą figurę, chciałabym schudnąć, ale karmię piersią i nie mogę zapodać sobie jakiejś diety. N?ie mogę też iść przez to na solarium, a przydałoby się. W ciąży wyskoczyło mi trochę pajączków na nogach, w dodatku prześwitują mi żyły w niektórych miejscach. Czy to da się na nfz usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
gdgergwewrgaez da się bo szwagierka moja usuwała więc popytaj:) teraz waże 53kg wzrostu mam 165cm. W ciaży ważayłam ok 70kg. Dziecko ważyło ponad 4kg i było duże, miałam ogromny brzuch w ciąży. W 8 miesiącu wyszły wielgachne rozstepy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgergwewrgez
Nie rozumiem kobiet które ważą 53 kg i płaczą. Może Ty masz problemy z samoakceptacją? Daj sobie na luz. Ja jakbym ważyła 60 kg byłabym przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
Lady Chatterley dzieki ile razy w tyg te cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
gdgergwewrgez to wyobraz sobie szczupła kobiete z wiszącym flakiem z rozstepami z przodu podoba Ci się coś takiego? wolałabym być grubsza niż mieć coś takiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam co drugi dzień. Poza tym kręcę hula hop:) Później zrobię zdjęcie mojego brzucha i Ci wyślę, naprawdę dużo można zdziałać ćwiczeniami i masażem. Aaaa przyszło mi coś do głowy. Może roller? To pomaga odbudowywać kolagen. Kupiłam sobie do twarzy i działa genialnie. MOże jest też do innych parii ciała? zaraz coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
ok dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
Fajne i niedrogie na allegro ok 50 zl tylko czy to pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może wzmocnić skórę, nie zlikwiduje istniejących rozstępów, ale obkurczy je i ujędrni. Trzeba poczytać więcej na temat, może akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ktoś napisał na innym forum http://wdziek.info/forum/forum-7-temat-921.html Walek Mns Roller to taka rolka naszpikowana igielkami. Igielki sa malenkie, o dlugosci od 0,5 mm do dwoch milimetrow. Jak masz duze rozstepy to lepsze sa dluzsze igielki, np. 1,5 mm. Zabieg polega na walkowaniu i nakluwaniu skory takim waleczkiem co 2-3 dni. Efekt jest znakomity, u mnie po dwoch miesiacach nie bylo sladu rozstepow! Probowalam wczesniej wszystkiego, a dopiero ta rolka mi pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa86
ja już straciłam nadzieje, ale może akurat coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa rozstepów nie
zmienisz ale powiem ci ze obwód brzucha , wciecie w talii wrócą ja waze 52 kg przed ciążą tak samo , do wagi wróciłam w miesiąc po porodzie ,rodziłam 10 lat temu i dopiero po około 6 latach wróciły kształty idealnie takie jak przed , tylko rozstepy zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×