Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maj3czeek

Dobry ginekolog - WARSZAWA - WAŻNE!!!

Polecane posty

Ja chodzę do Przychodni RSC do pani doktor Katarzyny Jaroszewskiej i bardzo sobie chwalę. Prowadzi moją drugą ciążę, ufam jej, czuję się komfortowo w jej obecności. Wiem, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

U mnie w przychodni na mokotowie jest spoko lekarz, konkretny, raczej na bieżąco jest z nowościami bo dał mi receptę na te nowe tabletki anty - drovelis, inna sprawa że terminy do niego są raczej długie więc sporo kobiet idzie po prostu prywatnie gdzieś do lekarza

Edytowano przez yustynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Przychodnia Renort. Od dawna już nie zmieniam. Pani Małgosia Pisarek. Chodzi o to przychodnie-rsc.pl. Moim zdaniem cudowna osoba, ale przede wszystkim miła, kompetentna i pomocna. Zawsze wizyty na czas, solidnie wyposażony gabinet, fajny klimat. Każdą wizytę wspominam pozytywnie. I nie są to wizyty dla wizyt. Faktycznie zauważa problemy i pomaga z nich wyjść. 

Edytowano przez dominiklenos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrych ginekologów którzy się znają na endometriozie mają w szpitalu medicover, ja trafiłam na dr Jacko ale dr Siekierski też jest super, po raz pierwszy miałam wrażenie że lekarze nie traktują mnie jak symulantki i dokładnie wiedzieli na czym polega mój problem i jak to leczyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu chodzę prywatnie do Medi Park i uważam, że najlepszy ginekolog tam jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×