Gość 09876 Napisano Czerwiec 28, 2012 Hej Czy otwierają się wam pliki na voila? Mnie nie.Wyskakuje błąd.Nie wiem czy moja przeglądarka nawala czy to coś od nich. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach